Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 16.01.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İş ve sosyal hayatınızda size destek verecek güçlü kişilerle tanışabilir, onların yardımıyla statü ve kariyerinizde dönüşüm yaşayabilirsiniz. Değerlerinizle ilgili kendinizi baskı altında hissetmenize rağmen tutku ve hırsla çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Kulisler ve gizli anlaşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ ın burcunuza geçmesiyle daha enerjik olabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde geleceğe yönelik planlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilir, hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğiyle düşüncelerinizde dönüşüm yaşayabilirsiniz. Mahkeme, yurtdışı, medya ve yolculuklarla ilgili güçlü ilişkilerden faydalanabilir, inanç ve felsefelerinizi tutkuyla savunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sabah saatlerinde finansal konularla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz fakat sonuçlarını almanız için daha zaman var. Bugün derin ve tutkulu paylaşımlar ilişkilerinizde yeni bir boyut yaşamanıza neden olabilir. Vergi, sigorta, miras, nafaka gibi konularda güçlü kişilerin yardımını alabilirsiniz. Akşam saatlerinde arkadaşlarınızla zaman geçirebilir, daha enerjik hissedebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Gün içinde yeni başlangıçlarda bulunmak için uygun fırsatlar bulamayabilirsiniz. Görüşlerinizi yakın ilişki de olduğunuz kişilerle paylaşmanın size yardımı dokunabilir. Bugün karşınızdaki insanlarla ilişkinizde dönüşüm yaşanabilir, tutku dolu birliktelikler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde iş ve sosyal hayatınızda hareketlilik başlayabilir. Rekabet içine girebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün çalışma ortamınızda başarılı olmanızı sağlayacak ilişkiler geliştirebilirsiniz. İçinde tutku ve hırs barındıran projelere girebilir, iş arkadaşlarınızla aranızda ki ilişkilerde dönüşüm yaşanabilir. Finansal konularla ilgili akrabalarınızın desteğini alabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha enerjik ve cesur davranabilirsiniz. Görüşlerinizi savunurken fazla iddialı olabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Aşk ilişkilerinde dönüşüm yaşayabilir, tutkulu ve hırslı davranabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda size yardımcı olabilecek güçlü kişilerle tanışabilirsiniz. Sevdiklerinizin de yardımıyla anlaşmalar yapabilir, işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Karşınızdakileri anlamak için çaba sarf edebilirsiniz. Akşam saatlerinde finansal riskler gündeme gelebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün aile fertlerinin de desteğiyle çalışma ortamınızda yenilikler yapabilir, iş arkadaşlarınızla beraber projeler geliştirebilirsiniz. Ev ve aileye dair konularda dönüşümler yaşayabilir, yaşam alanınızda ve yatırımlarınızda farklı fırsatlarla karşılaşabileceğiniz ilişkiler geliştirebilirsiniz. Gün içinde işleriniz ağır ilerse bile sonrasında olaylar birden hız kazanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde sevdiklerinizle iletişim halinde olabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Fakat başladığınız iş ve projeler beklediğiniz kadar hızlı ilerlemeyebilir, engellerle karşılaşabilirsiniz. İkna edici ve tutkulu konuşmalar yapabilir, yakın çevrenizden size destek olacak güçlü kişilerle ilişkiler geliştirebilirsiniz. Düşünce ve iletişim tarzınız dönüşebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün ekonomik konularla ilgili ciddi dönüşümler yaşayabilir, maddi manevi değerlerinizi tekrar gözden geçirerek, farklı fırsatlar peşinde olabilirsiniz. Ailenizle gelirlerinizi paylaşabilir, girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ise aşk ilişkilerinde heyecan duyacağınız gelişmeler olabilir, cesaret ve özgüveniniz artabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yakın ilişkilerinizde tutkulu bir dönüşüm yaşayabilir, sevdikleriniz üzerinde ikna edici bir güç kullanabilirsiniz. Dış görünüşünüzde kalıcı değişiklikler yapabilir, yaşamınızı etkileyecek ilişkiler geliştirebilirsiniz. Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanmayacak, yakın çevrenizin desteğini alabileceksiniz. Akşam saatlerinde aile içinde gelişmeler yaşanabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sabah saatlerinde gizli ilişkilerin ve kulislerin desteğiyle ekonomik konularla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat girişimlerinizin hızlı ilerlemesi için akşam saatlerini beklemelisiniz. Bilinçaltınızda dönüşümler yaşayabilir, korkularınızla yüzleşerek, onları aşabilirsiniz. Alacağınız destekle ilişkilerde hemen açığa çıkmayan değişimler olabilir, düşmanlarınıza karşı güç kazanabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün içinde bulunduğunuz sosyal ve arkadaşlarınızın desteğini alarak girişimlerde bulunabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. Güçlü kişilerden gelişen ilişkiler hedeflerinizde dönüşüme neden olabilir. İdeallerinize doğru tutku ve hırsla ilerleyebilir, kariyerinizden gelen kazançlarda artış olabilir. Akşam saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili gelişmeler yaşanabilir.