Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 16.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

İlişkiler, ortaklıklar ya da işbirlikleri açısından sizi mutlu ve başarılı kılacak bir sürece girmiş olabilirsiniz. Evlilikle ilgili olumlu gelişmeler yaşanabilir, sizi destekleyecek uzmanlarla çalışabilir, karşınızdakilerden maddi manevi fayda görebileceksiniz. Bugün karşınıza çıkan fırsatlar harekete geçmenize ve cesur adımlarla girişimlerde bulunmanıza yardımcı olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma ortamınızda sizi destekleyecek kişilerle bir araya gelebilir, beraber çalıştığınız kişilerle hem maddi hemde manevi olarak sizi tatmin eden ilişkiler kurabilirsiniz. Hayatınızda ki krizleri beklenmedik fırsatlarla çözebileceğiniz, finansal konularda yapacağınız anlaşmalarla başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal ve duygusal ilişkilerde daha aktif olabilir, yaşamdan daha fazla keyif alabileceğiniz hobiler edinebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalara ağırlık verebilirsiniz. Bugün yapacağınız anlaşmalar ya da gelen haberler karşınıza beklenmedik fırsatların çıkmasına neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Evinizde tadilat veya dekorasyon işlerine girişebilirsiniz. Hem iş hemde özel hayatınızda sizi destekleyecek ilişkiler kurabilir, ailenizle daha keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yapacağınız anlaşmalar olumlu olacak. Çalıştığınız ortamda sizi mutlu ve özgür kılacak fırsatlarla karşılaşabilir, ekonomik alanda edindiğiniz başarıların keyfini sürebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz, yazılı ve sözel iletişiminizi doğru kullanabileceğiniz bir dönemdesiniz. Sosyal medya üzerinden gelişen ilişkiler sizi destekleyebilir. İlgilendiğiniz konularla ilgili eğitimlere katılabilir, yolculuklara çıkabilirsiniz. Anlaşmalarda olumlu bir süreçtesiniz. Bugün hayattan keyif alabileceğiniz ani gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İlişkileriniz aracılığıyla ekonomik kazançlarınızı değerlendirebilir ya da gelirlerinizi artırabilirsiniz. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz, maddi manevi değerlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz bir dönemdesiniz. Size keyif ve mutluluk verecek gelişmelerin yaşanabileceği, gizli anlaşmaların finansal fırsatlara dönebileceği bir gündesiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuza geçen Venüs gezegeni hayatınızda olumlu gelişmeler yaşanmasını sağlayabilir. Çevrenizde daha beğenilen ve dikkat çeken bir kişi olabilir, fiziksel görünümünüze her zamankinden fazla önem verebilirsiniz. İlişkilerde size keyif ve mutluluk veren olaylar yaşanabilir. Alacağınız haberler, karşınızdakilerin de desteğiyle girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gizli ilişkiler, anlaşmalar ve kulislerden fayda sağlayabilir, bilinçaltınızda daha huzurlu olabilirsiniz. İhtiyacı olanlara yardım etmekten keyif alabilir, kadersel olaylar lehinize gelişebilir. Ekonomik konularla ilgili ani gelişen olaylar keyfinizi yerine getirecektir. İş ve sosyal hayatınızda başarılı olabileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sosyal ortamınızda çok aktif olabileceğiniz bir dönemdesiniz. Gruplar ve dernekler de göz önünde olabilir, maddi ve manevi kazançlar sağlayabileceğiniz ilişkiler geliştirebilirsiniz. Arkadaş ortamınızdan sizi beğenen ve romantik ilişkiler kurmak isteyenler olabilir. Bugün kendinizi her zamankinden daha şanslı hissedebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızda olumlu tepkiler alabileceğiniz, başarılarınızın karşılığını hem maddi hemde manevi olarak alabileceğiniz bir dönemdesiniz. İlişkilerinizle toplum önünde dikkatleri üzerinize toplayabilir, anlaşmalardan kazanç sağlayabilirsiniz. Sürprizlere açık bir gündesiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yabancı kültürlerden gelişen ilişkiler sizi mutlu edebilir, mahkemeler, medya ya da akademik eğitimle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir, görüş ve düşüncelerinizi paylaşabileceğiniz gruplar içinde yer alabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler keyfinizi yerine getirerek, işbirliklerinin de desteğiyle girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hayatınıza derin paylaşımlarda bulunabileceğiniz ilişkiler girebilir, banka, kredi, nafaka, miras gibi konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Finansal anlaşmalar ve ortaklıklardan kazanç sağlayabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda yaşanan gelişmeler sizi ani ve beklenmedik girişimlerde bulunmaya itebilir. Kariyer fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz.