Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 16.10.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugünü rehavet içinde sadece keyif aldığınız konularla ilgilenerek geçirebilirsiniz. Derin duygusal paylaşımlarda bulunmak, aile fertleriyle birlikte güzel zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Olayları kontrol etmeden kendinizi akışa bırakarak sakin bir süreç yaşayabilirsiniz. Yeni girişimlerden ve başlangıçlardan uzak durmalı düzeninizi muhafaza etmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde haberleşme trafiğiniz yoğun olabilir, arkadaşlarınızla ve yakın çevrenizle iletişim halinde olmaktan keyif alabilirsiniz. Keyif aldığınız konuşmalar ve duyumlar neşenizi yerine getirebilir. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle beraber zaman geçirebilir, işbirliklerinin ve ortak hareket etmenin faydalarını görebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Günü sosyal ortamınızla beraber geçirebilir, önceden planladığınız ziyaretleri yapabilirsiniz. Akrabalarınızla ya da annenizle keyifli organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Genelde hareketli olmanıza rağmen bugün başlangıçlardan veya önemli kararlardan uzak durmalısınız. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ortamlarda bulunarak, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Kendinizi huzurlu ve sakin hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Görüş ve inançlarınızın doğrultusunda hareket edebilir, aynı düşüncede olduğunuz kişi ve gruplarla bir araya gelebilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi sevdiklerinizle paylaşarak kendinizi ifade edebilirsiniz. Yaşamdan keyif alabileceğiniz ortamlar içinde, ilişkilerinizden destek görebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir gündesiniz. Derin duygusal paylaşımlar içinde olabilir, sevdiklerinize karşı hassas ve duyarlı davranabilirsiniz. Ailenizle beraber olabilir, düşüncelerinizi ifade ederek onların da desteğini alabilirsiniz. Yeni girişimlerden uzak durarak, keyifli zaman geçirmeye bakmalı, önemli kararlar almayı ertelemelisiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle birlikte ortak hareket edebilir, karşınızdakilerin duygu ve düşüncelerine her zamankinden daha hassas ve duyarlı olabilirsiniz. Fikir alışverişinde bulunmak sezgilerinizi harekete geçirebilir. Arkadaşlarınıza karşı da sevecen tavırlar sergileyebilirsiniz. Bugün şefkatli ve affetmeye hazır olmanız sizi de mutlu edebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Günü akrabalarınızla veya beraber çalıştığınız kişilerle geçirebilirsiniz. Sosyal ortamınızda yer alabilir, kalabalıklar içinde bulunabilirsiniz. Kendinizi her zamankinden daha sevecen ve duyarlı hissedebilir, olayları kontrol etmek yerine akışa teslim olmayı tercih edebilirsiniz. Fakat keyiflere fazla dalarak sağlığınızı riske atmamalı, biraz daha hareketli olmalısınız.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Romantik ilişkilerde yaşanan gelişmeler sizi mutlu edebilir. Çocuklara ya da sevdiklerinize karşı hassas ve duyarlı olabilir, onlar için her türlü fedakarlığı göz önüne alabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren sanatsal çalışmalarda sezgilerinizin gücüyle başarılı olabilirsiniz. Bugün hırslarınızdan arınarak, olayları akışına bırakmanız da fayda var.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ailenize karşı çok duyarlı ve hassas olabilir, onlar için fedakarlık yapmak isteyebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde var olan küskünlük ve dargınlıkların giderilmesi için çaba sarf edebilir, tüm sevdiklerinizi aynı çatı altında toplamak için uğraşabilirsiniz. Evinizde keyifli organizasyonlar yapabilir ya da hiç dışarı çıkmadan dinlenmek isteyebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Gün içinde yakın çevrenizle ya da sosyal medya da iletişim halinde olabilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olması karşınızdakilerin ne hissettiğini anlamanıza yardımcı olarak güçlü bağlar kurmanızı sağlayabilir. Duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilir, çevrenizdekilere yardımcı olabilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişiler sizi destekleyecektir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Maddi ve manevi değerlerinizin önem kazandığı bir gündesiniz. Değerlerinizi korumaya yönelik hassasiyet geliştirebilir, çevrenize karşı şefkatli ve duyarlı davranabilirsiniz. Bugün kendinizi her zamankinden daha duygusal ve alıngan hissedebilirsiniz. Kendinizi akışa bırakmayı tercih ederek keyiflerinize yönelmekte fayda var.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ay hala burcunuzda hareket etmeye devam ediyor. İlişkilerinizde aşırı hassasiyet gösterebilir, duygularınızı ön plana çıkararak, romantik ve duyarlı davranabilirsiniz. Hem kendinizi ifade etmek hemde yaşamın zevklerinin tadına varmak için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün karşınızdakilerin hisleri sizin için önem taşıyacak, uyumlu ve sevecen tavırlar sergileyebileceksiniz.