Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 18.08.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün zihniniz yoğun bir şekilde çalışabilir; çevrenizi yoğun bir iletişim kurabilir,  alternatif fikirler üretebilirsiniz. Fakat verilen sözlerin boş çıkması ya da alınan haberlerin yanlışlığı sinirleri gerebilir. Kararsızlık yaşayabileceğiniz için sonradan vazgeçeceğiniz sözler vermemelisiniz. Romantik ilişkilerde sizi mutlu eden gelişmeler olabilir, şansınız yaver gidebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yeteneklerinizi kullanarak ticari faaliyetlerde başarılı olabilir, gelir kaynaklarınızı artırmanın yollarını araştırabilirsiniz.Ancak şartların belirsiz olması ve kararsız kalmanızdan dolayı girişimlerinizi erteleyebilir, hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bugün iş ve aile hayatınızı etkileyecek olumlu gelişmelerle karşılaşabilir, sizi mutlu edecek fırsat ve destekler bulabileceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün kendinizi oldukça enerjik hissedebilir, aynı anda birçok işi birden yapmak,  planlarınızı aynı güne sığdırmak isteyebilirsiniz. Kendinizi açıkça ifade edebilmenize rağmen attığınız adımlarda yaşanan ertelemeler hayal kırıklığı ve sinirsel gerginliğe yol açabilir. Fakat yakın çevrenizden aldığınız destek sizi mutlu edebilir, eğitim, yolculuk ve anlaşmalarda fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Olayları kontrol etmekte oldukça zorlanabilir, kendi içinize dönmek ve yalnız kalmak istemenize rağmen bunu başarmanız pek mümkün olmayabilir. İçten içe yaşadığınız ikilem sizi huzursuz edebilir, dedikodular ve gizli düşmanlıklar açığa çıkabilir. Ancak hem ekonomik konularda yaşanan başarı hem de yeteneklerinizin fark edilmesi sizi şanslı ve başarılı kılabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün yaşanan gelişmeler sizi mutlu edebilir, ilişkilerde ve yaşamınızı ilgilendiren konularda talepleriniz yerine gelebilir. İyicil etkiler altında kendinizi şanslı ve başarılı hissedebilirsiniz. Arkadaş çevrenizle birlikte yoğun ve hareketli bir gün geçirebilir, hayata umutla bakabilirsiniz. Fakat kararsızlıklar ve belirsizlikler planlarınızın bozulmasına ve gerilime yol açabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş hayatınızla ilgili hareketli ve aktif olabileceğiniz bir gündesiniz fakat yüksek beklenti geliştirmemeli; temkinli olmalısınız. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerin belirsiz tavırları ertelemelere yol açarak, hayal kırıklığına neden olabilir. Yine de içten içe kendinize olan güveninizin tam olması hayata daha olumlu bakmanızı sağlayabilir, beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

Bugün eğitim, yurtdışı ve medya ile alakalı size yeni fırsatlar getirecek haberler alabilir; girişimde bulunmak isteyebilirsiniz. Ancak şartların henüz belirlenmemesi ya da içi boş vaatler beraberinde hayal kırıklığına ve kararsızlığı neden olabilir. İçinde bulunduğunuz gruplardan ve arkadaşlardan alacağınız destek günü mutlu ve şanslı geçirmenizi sağlayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Finansal konulara yoğunlaşacağınız birkaç gün geçirebilir, ikilemlerden dolayı kararsız kalabilirsiniz. Sevdiklerinizden beklentinizi yükseltmemeli, girişimlerinizin ertelenebileceğini de hesaba katmalısınız. Fakat yine de kariyerinize dair gelişmeler başarı şansınızı artırabilir. İş ve sosyal hayatınızda alacağınız destekler fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir. 

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Tek başınıza hareket etmekte zorlanacağınız, işbirliklerine yöneleceğiniz bir gündesiniz. Fakat kararsızlıklar ve şartların belirsizliği attığınız adımların boşa gitmesine, hayal kırıklıklarına yol açabilir. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destekler kendinize olan güveninizi artıracak, eğitim ve yolculuklarla ilgili fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayacaktır.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Günlük uğraşlar ve sağlıkla ilgili konular bugün sizi oldukça meşgul edebilir. Gelişmeler karşısında kararsızlıklar yaşayabilir; işlerinizin sonuçlanmamasından dolayı sinirsel gerilim yaşayabilirsiniz. Yaşantınıza spor, yürüyüş gibi hareket katmak iyi gelebilir. Ortak kaynakların paylaşımında çok şanslı olacağınız bir gündesiniz. Finansal alanlarda başarı gelebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aşk hayatınızda hareketlenme artabilir; fakat ikilemde kalacağınız gelişmeler kafanızın karışmasına ve kararsızlığa yol açabilir. Entelektüel yeteneklerinizi kullanarak girişimlerde bulunabilirsiniz ancak koşulların henüz netleşmemesi bu girişimlerin ertelenmesine neden olabilir. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerden destek alabilir, kendinizi şanslı hissedebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün evinizde yoğun hareketlilik yaşayabilir; aile büyüklerini ve misafir ağırlayabilirsiniz. Yerleşim değişikliği, taşınma ya da gayrimenkul alım satımıyla ilgili işlerinizde beklentilerinizin karşılanmaması hayal kırıklığına yol açabilir. Kararsızlığa düşmeniz sinirsel gerilimi artırabilir. Fakat çalışma ortamınızda her şey umduğunuz gibi gelişerek, başarı şansınızı yükseltebilir.