Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

fkiziltas@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 20.04.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Burç değiştiren Güneş ve Mars önümüzdeki günlerde maddi ve manevi konularda huzur ve güven arayışına neden olacaktır. Kazançlarınızı değerlendirmek ve sağlam temeller kurmak adına girişimleriniz olabilir. Ancak bu dönemde harcamalarınıza dikkat etmeli; bütçenizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Burcunuza geçen Güneş ve Mars kendinizi ortaya koymanıza; istek ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemenize olanak sağlayacaktır. Özgüveniniz, maddi konular ve manevi değerlerinizi sorguladığınız ve bu alanlarda girişimlerde bulunacağınız bir ay sizi beklemekte. Gayrimenkulle ilgili gelişmelerde insiyatif alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Önümüzdeki ay yaşayacaklarınız pek kontrolünüzde olmayabilir. Bilinçaltındaki maddi manevi huzur ve güvenliğe dair konular zihninizi kurcalayabilir, atacağınız adımlar kadersel nitelikte olabilir. Bugün ise kardeşler, yakın çevrenizle ilişkiler, yolculuklar ve eğitime dair gelişmeler sizi yeni kararlar almanıza neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Arkadaşlar, gruplar, ekip çalışmaları ve hedefleriniz açısından oldukça hareketli geçecek bir ay sizi beklemekte. Gelecek güvencenizi oluşturmak adına atacağınız adımlar ve girişimler gündeminizde önem kazanabilir. Dostlarınızla ve sevdiklerinizle ilişkileriniz sadakat testinden geçebilir. Bugün ise sahip olduklarınızı değerlendirebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş ve kariyeriniz açısından önemli olacak günlerdesiniz. Sahip olduklarınız veya olmak istediklerinizi elde etmek adına mücadele içine girebilir; karşınıza çıkan engellere rağmen sağlam ve güvenli adımlar atarak ilerleyebilirsiniz. Bugün ise yurtdışı, eğitim ve hukukla ilgili sürüncemede kalan işlerinize artık son noktayı koyabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Geleceğiniz için yeni projelere başlayacağınız; huzur ve güvencenizi sağlamak adına yeni girişimlerde bulunacağınız günler içindesiniz. Yurtdışı, eğitim ve hukuk alanında yaşanacak gelişmelerin yanı sıra kariyerinizde ilerlemek adına hazırlıklar yapabilir; kendinizi yeniden donatabilirsiniz. Fedakarlığa sürükleyen koşullar olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Önümüzdeki günlerde ortak gelirler, borç ve alacaklarla ilgili yeni gelişmelerin yaşanacağı koşullar içindesiniz. Tek başınıza hareket etmek yerine işbirliği yaparak mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarınızda zedelenen huzur ve güveni sağlamak adına çabanız gerekebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleriyle yoğun geçecek günler sizi beklemekte. Maddi konuların, huzur ve güven arayışının da hakim olduğu gelişmeler yaşayabilir; karşılıklı değerlendirmeler yapabilirsiniz. Bugün ise iş ve sosyal hayatınıza ilişkin bir konunun sona ermesi sizi etkileyebilir; yeni kararlar almanızı gerektirebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünden itibaren iş ve sorumluluklar açısından oldukça yoğun bir döneme girmektesiniz. Sağlığınıza ilişkin konularda yeni başlangıçlar içinde olabilir; terk etmek istediğiniz alışkanlıkları bırakmak ve yaşantınızda yeni düzenler kurmak için uygun koşulları oluşturabilirsiniz. Aşkta var olan sorunları çözebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Önümüzdeki günlerde aşka, hayatın keyiflerine daha çok zaman ayırabilir; çocuklarınızın istek ve ihtiyaçlarına yönelebilirsiniz. Varolan gayrimenkulleri yeni yatırımlara çevirebilir; kazanç getirecek koşulları oluşturmak için çaba içine girebilirsiniz. Bugün ise duygusal paylaşımlarda sizi zorlayan konulara son noktayı koyabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ev, yerleşimle ilgili konularda konforlu ve güvenli koşulları oluşturmak veya ailenize, sevdiklerinize huzurlu bir yaşam sağlamak için çaba göstereceğiniz günlerdesiniz. Var olan düzeni değiştirebilecek koşullara rağmen istikrarı korumak isteyebilirsiniz. Bugün ortaklıklarda yaşanacaklar sonucunda bazı kararlar alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Önümüzdeki günler eğitim, yolculuklar ve yakın çevrenizle ilişkilerinizi değerlendirmek ve yeniden düzenlemekle ilgili geçebilir. Kardeşlerle aranızda gerek maddi gerek duygusal konularda paylaşımlarınız ve yardımlaşmanız artabilir. Bugün ise size gerginlik veren ve kendinize güveninizi aşağıya çeken sorunlarınıza eğilebilirsiniz.