Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 20.05.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Zihinsel olarak oldukça yaratıcı ve aktif olacağınız bir gününüzdesiniz. Geleceğe dair umutlarınız yüksek ve hedeflerinize ulaşmak için uğraşı içindesiniz. Uzun bir süredir ilişkiler, işbirlikleri alanında çözümsüz kalan konular bugünden itibaren artık kontrolünüz dahilinde ilerleyebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün iş ve sosyal hayatınızda hareketlilik var. Farklılığınızı ortaya çıkaracak işlere veya projelere imzanızı atabilirsiniz. Bir süredir içe dönmüş olan enerjinizi doğru ve yapıcı kullanacağınız zamanlar sizi bekliyor. Çalışma ortamında sürüncemede kalmış anlaşmalar düzelmeye başlayabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yurtdışı, eğitim, hukuk ve yayıncılıkla işlerde başarı yakalamak adına şanslı bir gün olabilir. Bulacağınız alternatif çözümler ve farlılık gösteren tutumunuz sayesinde sorunların üstesinden gelebilecek potansiyele sahipsiniz. Aşk hayatınızda veya çocuklarınızla ilgili alanda sizi zorlayan durumlar artık sona erecek.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Maddi konularda ve manevi paylaşımlarda güvende hissetmenizi zorlaştıran gelişmeler söz konusu. Belirleyeceğiniz yeni tutumunuz ve kararlarınız kendinizi ileride olumlu ya da olumsuz ifade edeceğiniz durumu hazırlayacaktır. Bir süredir yaşanan gerilim artık yavaş yavaş dağılmaya başlıyor.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına yenilenmeler içindesiniz. Karşınıza çıkan kişilerin ufkunuzu açacak öneri ve tekliflerini değerlendirmeli; kendi fikirlerinizde ısrarcı olmadan alternatif bakış açısı geliştirmeye bakmalısınız. Yaşadığınız karmaşa sağduyulu düşüncelere dönüşecek.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ekip çalışmaları, gruplar içindeki aktiviteler adına verimli geçecek bir gün. Yeni teknikler veya teknolojiyi kullanarak işinizi geliştirebilir; bulunduğunuz ortama ve düzeninize yenilikler getirebilirsiniz. Azalan kazançlarınızı arttırabileceğiniz yeni koşullar oluşabilir. Ortaklıklardan yeni fırsatlar var.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda aylardır geri gitmekte olan Mars nihayet düze dönüyor; içe dönen enerjinizi, ilişkiler anlamında yaşamakta olduğunuz karmaşalara artık çözüm getiriyor. Kendinizi daha rahat ifade edebilir; sınırlarınızı daha rahat çizebilirsiniz. Ayrıca bugün aşk hayatınız, çocuklarla olan ilişkileriniz adına olumlu koşullar içindesiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bir süredir bilinçaltınızı kurcalayan ilişkiler, anlaşmalarla ilgili çözümsüz kalan durumlar yavaş yavaş netleşme yolunda. Kontrolünüz dışında gelişen olaylar, gördüğünüz gizli düşmanlıklar ve kuruntularınız bitmekte. Ruhunuzun derinliklerine inerek ne istediğinizi, yeteneklerinizin neler olduğunun bilincine varabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Zihnen yaratıcısınız, ikna kabiliyetiniz yüksek. Anlaşmalar, işbirlikleri, eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler olabilir; size ufuk açacak adımlar atabilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinize destek olabileceğiniz gibi onların yardımlarını da kabul edeceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konulara odaklandığınız bir gün. Geleceği düşünerek yeni düzenler kurmak isteyebilir, bütçenizi yeniden planlayabilirsiniz. Ekip çalışmalarından kazanç elde edebilir; gelirlerinizi arttıracak grup çalışmalarına katılabilirsiniz. İş hayatınızda bir süredir sizi zorlayan anlaşma veya ilişki sorunlarını geride bırakacaksınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Burcunuzdaki Ay’ın olumlu etkisi halen üzerinizde. Farkı fikir ve yaratıcılığınızla bugün de ön plandasınız. Grup çalışmalarında, sosyal faaliyetlerde öncü ve lider olmanı yanı sıra birlik ve beraberlik içinde hareket etmektesiniz. Bir süredir açıklayamadığınız düşüncelerinizi artık öne çıkarabilir; eğitimle ilgili kararsızlıklarınıza son verebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bilinçaltınız düşüncelerle dolu. Farklılık yaratacak fikirleriniz, esin ve ilhamla dolu bir zihinsellik içindesiniz. Henüz ortaya çıkaramayacağınız ancak ön hazırlıkları içinde olacağınız çalışmalar yapmaktasınız. Ayrıca ortak olduğunuz gelirler, eşin parası veya ortaklıkların finansal boyutuyla ilgili olan değerlendirmeleriniz.