Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 20.11.2013

Koç         21 Mart - 20 Nisan

Günün ilk yarısında iletişim trafiği yoğunluğunu korusa bile sonuç alınabilecek girişimlerde bulunmamız zor olabilir. Öğleden sonra daha duygusal ve duyarlı olabiliriz. Ailenize daha fazla zaman ayırma ihtiyacı hissedebilir, evinizle ilgilenebilir, gayrimenkul alım satımıyla uğraşabilirsiniz. Sevdiklerinizi korumak ve kollamak isterken, sizin de şefkat beklentiniz yükselebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde yeteneklerinizi ön plana çıkarmak istemenize rağmen çabalarınız sonuçsuz kalabilir. Fakat sonrasında olaylar birden hız kazanabilir, yakın çevrenizi korumak ve kollamak ihtiyacı hissedebilirsiniz. Geleceğe dair hayal ve beklentilerinizi arkadaşlarınıza anlatabilir, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Ay; sabah saatlerinde hala burcunuzda hareket etmekte ama girişimlerinizi destekleyecek enerjiler veremiyor. Günün ilerleyen saatlerinde ise ekonomik konularla ilgili gelişmeler dikkat çekiyor. İş ve sosyal hayatınızda ki beklentilerinize varabilmek için yeteneklerinizi kullanabilir, kazançlarınızı artırmak için hayal gücünüze ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Öğleden sonra burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; birkaç gündür devam eden içsel gerilimin sonlanmasına işaret edebilir. İlişkilerde daha korumacı ve duyarlı olabilir, sevdiklerinize şefkat gösterisinde bulunabilir ya da siz şefkat ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin sizi ikna etmesi gerekebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün özellikle çalışma ortamınızda çok akılcı ve ikna edici olabilir, kendi istek ve beklentilerinizi iş arkadaşlarınıza kabul ettirebilmek için çaba sarf edebilirsiniz. Fakat bir yandan da içinize çekilmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Duygusal çalkantılar içinde olsanız da bu durumu dışarıya yansıtmayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Birkaç gündür devam eden yoğunluğun sonuçlarını öğleden sonra almaya başlayabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin de desteğiyle geleceğe dair hedef ve beklentilerinizi gerçekleştirmeye yönelik adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlarınıza karşı sevecen ve duyarlı olabilir, onların sorunlarına karşı empatiyle yaklaşabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde kararsızlık ve gerginlik devam etse de öğleden sonra iş ve sosyal hayatınızda gelişmeler yaşanabilir. Beraber çalıştığınız kişilerin de desteğini alarak kariyerinizle ilgili beklentilerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilirsiniz. Ekonomik konularda akılcı ve hesaplı davranabilirseniz uzun vadede başarılı olabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Son günlerde yaşanan krizler kafanızı karıştırsa bile öğleden sonra duygularınızla hareket etmeye başlayabilirsiniz. Hayata bakış açınızda daha sevecen ve duyarlı olabilir, özellikle romantik ilişkilerde fedakarlık yapabilirsiniz. Yaşamınıza yön veren gelişmelere karşı hayal gücünüzü ve sezgilerinizi devriye sokabilirsiniz. İletişiminizde ikna edici ve kararlısınız.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün duygusal krizlere açıksınız. Yakın paylaşımlarda hislerinizi ve değerlerinizi ön plana çıkarabilir, aileniz ve sevdikleriniz için finansal konularda fedakarlık yapmaktan çekinmeyebilirsiniz. Şefkat ve korunma ihtiyacınız her zamankinden fazla olduğundan alınganlık gösterebilirsiniz. Gizli anlaşmalar ve kulislerden ekonomik kazanç elde edebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Arkadaşlarınız ve içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla kuracağınız iletişim yaşamınızla ilgili kararlar almanızı da sağlayabilir. Hedeflerinize varmak için çok ikna edici olabilirsiniz. Öğleden sonra olayları kontrol etmeniz zorlaşabilir, girişimlerinizde işbirliklerinden destek almak zorunda kalabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygusal iletişim kurabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Çalıştığınız ortamda duygusal çalkantılar yaşayabilir, sürekli değişen koşullardan dolayı sıkıntı duyabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilere karşı daha anlayışlı ve duyarlı davranabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve sezgilerinizi kullanarak başarılı projeler geliştirebilir, yeteneklerinizi kullanma fırsatı yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda ki anlaşmalar gizli kapaklı ilerleyebilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün romantik ilişkilerinize ve çocuklarınıza zaman ayırabilir, sevdiklerinizle duygusal bir gün geçirebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, karşınızdakilere karşı duyarlı, sevecen ve fedakarca davranabilirsiniz. Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi gerçekleştirebilmek için hayata bakış açınızı değiştirebilecek fırsatlar yakalayabilirsiniz.

.