Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 21.05.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün ikili ilişkiler ortaklıklar açısından gergin saatler geçirebilirsiniz. Yaşadığınız değişim ve dönüşümde uyumu ve dengeyi sağlayabilmek için politik davranmanız gerekebilir. Zihinsel olarak oldukça esnek, aktif olmanız ve yaratıcılığınız gelişmelerin üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma hayatınızda istediğiniz koşulları sağlayamamanın getirdiği huzursuzluk içinde olabilirsiniz. Yeni bir düzen kurmak niyetiniz artık belirginlik kazanmakta. Yaşantınızı sürdürebilmeniz için gereken maddi koşulları yaratmak için başkalarının desteğine ihtiyaç duyabilir ve yeni şartları oluşturabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Hayattan alacağınız huzur ve keyfin başkalarına bağlı olmadığının idraki içinde olmak size yeni kapılar açacaktır. İş ve özel yaşantınızda hem zihnen hem de bedenen oldukça hareketli bir dönemden geçmektesiniz. İkna kabiliyetiniz, aklınız ve sempatik tavırlarınızla çevrenizi etkileyebilir; sizi geliştirecek yeni koşullar olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bilinçaltınız oldukça yoğun. Eğitim, kardeş ilişkileri veya ticari hayatla ilgili gelişmeler zihninizi içten içe kurcalamakta. Emeklerinizin karşılığını alamadığınızı düşünmektesiniz. Aile içinde uyumu yakalamakta bugün zorlanabilir, düzenlerinizde değişimim getirdiği bitiş ve başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Sorunları iç sesinizi dinleyerek aşabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gelecekle ilgili hedeflerinizin önem kazandığı şu dönem grup çalışmaları ve arkadaşlıklar açısından hareketli geçebilir. Çevrenizle uyumlu ilişkiler kurabilmek için işbirliğinden yana olmalısınız.Akşam saatlerinden sonra lehinize değişen koşullar sayesinde arzu ettiğiniz destekleri alabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İşbirliği ve ortaklıkların maddi yönü kazançlarınız üzerinde gerilim yaratabilir.. Değişen dengeler sebebiyle alıştığınız huzurlu koşulları sağlamanız zor olabilir. Gelirlerinizle ilgili düzenleme yapmaya yönelebilirsiniz. Yeni açılımlar getirecek anlaşma, eğitim ve ticari faaliyetler size yeni fırsatları da beraberinde getirecektir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda ilerleyen Ay sizi bir yandan uyumlu ve dengeli davranmaya yöneltirken aile ve köklerden gelen baskılara dayanma gücü de vermekte. İkili ilişiler ve ortaklıklarınızla ilgili değişme açıksınız ve kontrolü elinizde tutmak niyetindesiniz. Koşullar sayesinde daha esnek düşünebilir, geleceğe dair kararlar alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İçten içe ikili ilişkilerin veya iş anlaşmalarının getirdiği baskıyı hissedebilir; olayları kontrol edememenin getirdiği huzursuzluğu yaşayabilirsiniz. Ancak gelişmeler karşısında bir dönüm noktasında olduğunuzun artık bilincindesiniz. Finansal konularda ikilem yaratan koşullar belirsizlikler getirmekle birlikte sizi esnek düşünmeye yöneltebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Gelecekteki hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için işbirliklerine sıcak bakmanız gerekmekte. Arkadaşlar veya bağlı olduğunuz gruplar düşünce tarzınızda zorla da olsa yenilenmelere neden olacaktır. İkili ilişkiler ve ortaklıklardan yana şanslı bir dönemde olmanız gerek özel gerekse iş hayatınıza yeni fırsatlar getirecektir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızda dengeleri sağlamak ve uyumlu ilişkiler kurma zorunluluğu olabilir. Kendi gücünüzü göstermek istemenize rağmen koşullar gereği geri durabilirsiniz. İş ve günlük düzenlerinizde oldukça yoğun geçen bir süreçte olmanız hem bedenen hem zihnen yorucu olabilir. Eğitimle ilgili yapılacak çalışmalardan verim elde edebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün hayat felsefeniz olan işbirlikçi tavrınızı baskılardan dolayı göstermekte zorlanabilirsiniz. Ancak uyumlu, adil ve dengeli davranmanız gerektiğinin de bilincindesiniz. Aşk hayatınızda akıcı gelişmeler içindesiniz; yeni tanışmalar keyifleri ve hareketliliği de beraberinde getirecektir. Yaratıcılığınızın bir hayli yüksek.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ortak gelirlerle ilgili kazanımlarda dengeli koşulların olmayışı sizi huzursuz kılabilir. Duygusal paylaşımlarda istediğiniz desteği görememekten dolayı kırgınlıklar yaşayabilirsiniz. Ancak akılcı ve esnek davranarak sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Evde, ailevi konularda hareketliliğin getirdiği yoğunluk içindesiniz.