Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 21.07.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Ekonomik konularla ilgili girişimlerinizin sonuçlarını almaya başlayabilirsiniz.  Yatırımlarınızı, alacak borç hesabınızı iyi yaparak; ailenin de desteğiyle gayrimenkul alım satımına yönelebilirsiniz. Düşüncelerinizi ifade etmekte zorlanabilir, iş ve sosyal hayatınızdaki kişilerden baskı gördüğünüzü hissedebilirsiniz. Anlaşma ve planlarda ertelemeler olabilir, görüşlerinize karşı oluşan muhalefetten dolayı gerginlik yaşayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün de Ay burcunuzda ilerleyerek kararlarınızı ve ilişkilerinizi tekrar gözden geçireceğinize işaret etmekte. Arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlar size fırsatlar getirebilir. Fakat kendinizi ifade etmekte, düşüncelerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Eğitim, yolculuk gibi planlarınızı erteleyebilir, iletişim trafiğinizde sorunlar yaşayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Akşam saatlerine kadar harekete geçmekte zorlanabilir, yalnız kalarak, tembellik yapmak isteyebilirsiniz. Sonrasında tekrar enerji toplayarak sosyal ilişkiler içinde var olabilirsiniz Ekonomik konularla ilgili fırsatları değerlendirmeye alabilirsiniz ama henüz harekete geçmeye hazır olmayabilirsiniz. Ticari anlaşmalarda baskı altında kaldığınızı düşünebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün karşınızdakilerin üzerinizde baskı kurmaya çalıştığını hissedebilir, kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerde ve anlaşmalarda kopmalar yaşanabilir, sözel çatışmalar içine girebilirsiniz.  İçinde bulunduğunuz sosyal gruplar ya da arkadaşlarınızla beraber olmaktan keyif alabilir, geleceğe dair hedeflerinize varmak için adımlar atabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş hayatınızda kendinizi güvende hissetmek ve yaptığınız işlerle göz önünde olmak isteyebilirsiniz. Gizli ilişkilerin ve kulislerin projelerinizi sonlandırmakta faydasını görebilirsiniz. Ancak karşınızdaki kişilerin üstünüzde baskı kurduğunu düşünebilir, görüşlerinizi açıklamakta zorlanabilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilere karşı dikkatli olmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla geleceğe dair hedeflerinizi paylaşabilir, uzun vadeli planlarınızı gerçekleştirmek üzere adımlar atabilirsiniz. Özellikle öğleden sonra trafiğiniz birden hızlanarak iş ve sosyal hayatınızda aktif olabilirsiniz. Fakat arkadaşlarınızla ya da içinde bulunduğunuz gruplarla fikir uyuşmazlığından dolayı çatışmalar yaşanabilir, üstünüzde baskı hissedebilirsiniz.

Terazi  24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konularla ilgili güvensizlik hissi hala devam etmekte fakat iş ve sosyal hayatınızdan gelen destekler krizlerin çözümüne yardımcı olabilir. Zaten akşama doğru içinde bulunduğunuz enerjiler değişecek ve kendinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Fakat kariyerinize dair düşünce ve kararlardan vazgeçmeniz için aileden baskı görebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İlişkilere odaklandığınız birkaç günden sonra karşınızdakilerle yaptığınız fikir birliği sizi rahatlatacaktır. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konular gündeme gelerek, düşüncelerinizin başka yöne kaymasını sağlayabilir. Bugün düşüncelerinizi ve görüşlerinizi ifade ederken fazla baskıcı davranabilir, aynı görüşü paylaştığınız kişilerle gerginlik yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün gerek çalışma ortamınızda gerekse gündelik yaşantınızda üstünde çalıştığınız işlerini sonuçlarını alabilir, kendinizi daha güvende hissedebileceğiniz fırsatlar bulabilirsiniz.Akşama doğru ilişkiler ve işbirlikleri gündeme gelerek, sosyal ortamınızda hareketliliğe yol açabilir. Fakat ekonomik anlaşma ve sözleşmeler de olumsuz gelişmeler yaşanabilir, finansal krizler çıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğiniz, sevdikleriniz veya çocuklarınızla ilgili girişimlerde bulunabileceğiniz bir gündesiniz. Bir süredir yaşanan olayların sonuçlarını almak ya da alacağınız haberler sizi mutlu edebilir. Fakat karşınızdakilere fazla baskı uygulamanız ve sizinle hem fikir olmalarını istemeniz gerilime yol açarak, ilişki ve anlaşmaları bitirebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Son günlerde hem iş hem de aile hayatınızda yoğunluk yaşamış olabilirsiniz fakat bugün çabalarınızın karşılığını alabilirsiniz. Zaten günün ilerleyen saatlerinde sevdiklerinize ve hobilerinize zaman ayırarak daha keyifli olabileceksiniz. Bugün çalışma arkadaşlarınızla görüş ayrılıklarına düşebilir, kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün kendinizi ifade edebileceğiniz, yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle yapacağınız konuşmalar sizi rahatlatacak ve güvende hissetmenizi sağlayacaktır. Fakat akşama doğru ev ve aileye dair konular gündeme gelerek, huzursuzluğa yol açabilir. Geleceğe dair hedeflerinize varmak için keyiflerinizden vazgeçmeniz gerekebilir.