Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 21.08.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün dernekler ve gruplar içinde kendinizi ifade ederek, beklentilerinizi açığa çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda ki farklılıkları gidererek ortak bir zemin bulmaya çalışabilir, gerilimin tırmanmasından rahatsızlık duyabilirsiniz. Gün içinde hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilir, sezgilerinizin de yükselmesiyle finansal konularda kalıcı ama şimdilik gizli çalışmalara yönelebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Önemli kararlar alabileceğiniz günlerde olabilirsiniz. Hem kariyer hedefleriniz hemde aile ilişkileriniz arasında gerilim yaşansa bile olayların açığa çıkması sizi rahatlatacaktır. Sizin için otorite konumun da olan kişilerin desteğiyle geleceğe dair ideallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atabilir, hayallerinize varmaya çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün yaşanacak iletişim trafiği bazı gerçeklerin açığa çıkmasına yol açabilir. Aldığınız haberler hayata daha farklı bir gözle bakmanızı sağlayarak, kararlarınızı yeniden değerlendirmenize; duygu ve düşünceleriniz arasında ki farklılık ise gerilime neden olabilir. İş ve sosyal hayatınızla ilgili kendinize yeni hedefler belirleyebilir, beraber çalıştığınız kişilerin desteğini alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Gelirlerinizin yönetimiyle ilgili söz sahibi olmak için verdiğiniz mücadele sona erebilir. Açığa çıkan olayların ışığında maddi ve manevi kaynaklarınızı tekrar değerlendirebilir ve girişimlerinize hız verebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla ortak hareket edebilir, sevdiklerinizin de desteğiyle yurtdışı, mahkeme ve yüksek eğitim konularında adımlar atabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerle aranızda yaşanan gerilim, açığa çıkan olaylarla doruğa ulaşsa bile, sonuçların alınması önünüzü görmenizi kolaylaştıracaktır. Öğleden sonra finansal konular gündeme gelerek, gayrimenkullerle ile girişimlerde bulunabilirsiniz. Duyarlılığınızın artması derin duygusal paylaşımlarda bulunmanızı sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İçten içe yaşanan huzursuzlukların açığa çıkması, önümüzde ki günlerde kendinize yeni hedefler belirlemenize ve yaşamınıza dair önemli kararlar almanıza yol açabilir. Düşmanlıkların farkına varmanız kendinizi daha rahat korumanızı sağlayacaktır. Bugün ilişkiler sizin için daha da önemli olabilir. Üstünde çalıştığınız anlaşmaları imzalayabilir, işbirlikleri içine girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Romantik ilişkilerle ilgili olayların açığa çıkması gerilime yol açsa da kararlarınızı tekrar değerlendirerek girişimlerde bulunmanızı sağlayacaktır. Bugün beraber çalıştığınız kişilerle duygusal paylaşımlarda bulunabilir, ekonomik sorumluluklarınızı hafifletecek adımlar atabilirsiniz. Aileden aldığınız destekler ve sezgilerinizin de yardımıyla iş hayatınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Aile ve sosyal yaşamınız arasında kalmanız gerilime yol açabilir, yaşanan gelişmeler yaşamınıza dair kararlar almanızı gerektirebilir. Bugün romantik ilişkilerinizde daha duyarlı ve sevecen davranabilir, uzun vadeli planlar yapabilirsiniz. Yakın çevrenin de desteğiyle hayattan daha fazla keyif alabilir, sizi mutlu edecek hobiler edinebilirsiniz. Sezgilerinizin çok güçlü olduğu bir dönemdesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aldığınız haberler olayları net bir şekilde anlamanıza ve hayata bakış açınızı yeniden değerlendirmenize neden olabilir. Üstünde çalıştığınız anlaşmalarla ilgili sonuçları alabilir, kararlar alabilirsiniz. Bugün aileye ve eve dair konular gündeme gelebilir. Aileniz için fedakarlık yapmanız gerekebilir, gayrimenkullerle ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Maddi ve manevi değerlerinizi nasıl değerlendireceğinize karar vererek, girişimlerinizin ekonomik karşılıklarını net olarak görebilirsiniz. Finansal ortaklıklarla ilgili bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Öğle saatlerinde iletişim trafiğiniz hız kazanabilir. Grupların ve arkadaşların desteğini de alarak üstünde çalıştığınız anlaşmaları imzalayabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İlişkilerin çok önem kazandığı bir dönemdesiniz. Olayların açığa çıkması ve gerilimin tırmanması sizi huzursuz etse de yaşamınızla ilgili nihaî kararları alarak harekete geçmenizi sağlayacaktır. Üstlerinizin ve sosyal ortamınızın desteği ile ekonomik konularla ilgili daha rahat girişimlerde bulunabilir, kazançlarınızı artırırken yeteneklerinizi ve hayal gücünüzü kullanabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İçsel gerilimin çok yüksek olduğu bir gün geçirebilirsiniz. Gizli olayların açığa çıkışı kararlarınızın da netleşmesine ve yeniden değerlendirmenize neden olacaktır. Bugün Ay’ ın burcunuzda hareket etmeye başlamasıyla kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğiyle yaşamınızı ve ilişkilerinizi ilgilendiren girişimlerde bulunabilirsiniz.