Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 22.03.2013

Koç         21 Mart - 20 Nisan

Venüs’ ün burcunuza geçmesiyle ilişkiler ve ortaklıklar gündeme gelebilir. Rekabet gerektiren konularda başarılı olabilir, fiziksel görünümünüze fazla özen gösterir hale gelebilirsiniz. Özellikle bugün aşk hayatınızda gelişmeler olabilir, aniden cesaret göstererek girişimlerde bulunabilirsiniz. Risk üstlenebilir, kendinizi ifade edecek ve yeteneklerinizi sergileyebilecek ortamlara girebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Önümüzdeki günlerde gizli ilişkiler ve kulisler gündeme gelebilir. Kontrolünüzde olmayan ama rekabet gerektiren olaylarla karşılaşabilirsiniz. Bugün aile ilişkilerinde sürprizler yaşayabilir, evinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Keyifli aile toplantıları yaparak, misafir ağırlayabilirsiniz. Ani ve beklenmedik gelişmeler bilinçaltınızda huzursuzluğa yol açabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Arkadaşlarınızla daha fazla bir araya gelebilir, ilişkilerde yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Kariyerinizden daha fazla gelir elde edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bugün alacağınız haberler yeni beraberliklerin başlamasına yol açabilir. Yakın çevrenizde sizi şaşırtan sürprizler olabilir, alacağınız teklifler mutlu olmanıza ve ani girişimlere yol açabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün ekonomik konularda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir. Yeni gelir kaynakları veya maddi kazançlarda ki artışlar söz konusu olabilir. İş ve sosyal ortamınızda yeni ilişkiler geliştirebilir, annenizle daha fazla ilgilenebilirsiniz. Kariyerinizde yaşanan ani gelişmeler sizi şaşırtabilir. Girişimlerde bulunmak ve hemen harekete geçmek için destek alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay’ ın enerjisiyle girişimlerde bulunabilir, aşk hayatınızda yenilikler yaşayabilirsiniz. Yurtdışından, yabancı kültürlerden sizi başarılı kılacak ilişkiler kurabilirsiniz. Mahkeme, medya ve uzun yolculuklardan ani sonuçlar alabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğiyle yaşamınızla ilgili önemli kararlar alabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilir, banka, kredi, borç ve alacaklarda sizi mutlu edecek sonuçlar alabilirsiniz. İlişkilerinizde daha derin paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Bugün yaşanan kadersel olaylar sizin kontrolünüzde olmayan olaylara yol açabilir. Ortak kaynakların kullanımında yardımlar alabilir, krizlere karşı destekler bulabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Venüs; ilişkilerinizde sizin kontrolünüzde olmayan olumlu gelişmeler yaşamanızı sağlayabilir. Yeni ve beklenmedik ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri sürprizlere yol açabilir. Bugün arkadaşlarınızla keyifli organizasyonlar yapabilir, geleceğe yönelik hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için destekler alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün iş ve sosyal hayatınızda yaşanan olumlu gelişmeler, kariyerinizde başarılı olmanızı sağlayabilir. Yeni iş arkadaşları edinebilir, çalışma ortamınızda daha konforlu ve keyifli bir dönem yaşayabilirsiniz. İş hayatınızdan sürpriz ilişkiler gelişebilir. Size destek olan kişilerin varlığını hissedebilir, ani girişimlerde bulunabilirsiniz. Başlangıçlarda bulunabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Aşk hayatınızda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşanabilir, ani gelişen romantik ilişkiler sürprizlere yol açabilir. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir ve korkusuzca riskler alabilirsiniz. Kendinizi rahatlıkla ifade ederek, sanatsal alanda dikkat çekebilirsiniz. Bugün uzun yolculuklar, yabancı kültürler, yüksek eğitim, medya ve mahkemelerde cesur girişimlerde bulunabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Evinizi yeniden dekore ettirmek isteyebilir, taşınmak veya gayrimenkul yatırımları yapmak isteyebilirsiniz. Aile ile daha yakın ilişkiler içinde olabilirsiniz. Bugün finansal konularla ilgili alacağınız desteklerinde yardımıyla daha cesur adımlar atabilir, ortak kaynakların ve başkalarının gelirlerinin yönetiminde söz sahibi olabilirsiniz. Krizleri çözebilecek güçtesiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün alacağınız haberler sizi şaşırtabilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilir, yakın çevrenizden sürprizler yaşayabilirsiniz. Ani yolculuklar ya da eğitim fırsatlarıyla karşılaşabilir, anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Bugün karşıt burcunuzda hareket etmeye Ay’ ın enerjisiyle işbirlikleri, ortaklıklar ve yeni ilişkiler kurabilir, alacağınız destekle girişimlerde bulunabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ekonomik konularla ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları ve artışları sizi şaşırtabilir fakat beklenmedik harcamalar borç alacak dengesini bozabilir. Yeteneklerinizi kullanabileceğiniz ortamlarda bulunabilir, iş ortamınızda sizi destekleyecek ilişkiler kurabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla size keyif veren organizasyonlar yapabilir, girişimlerde bulunabilirsiniz.