Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 22.03.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Sabah saatlerinde içinde bulunduğumuz atmosfer biraz karmaşık olabilir. Belirsizlikler ilerleyeceğimiz yönü seçmekte zorluk getirebilir;  kararsızlıklar ve plan değişiklileri yaşatabilir. Bir yandan da idealize ettiğiniz şeylerin etkisi altında kalabilirsiniz. Akşam gerek sosyal gerek yakın ilişkiler adına ufkumuzu açacak ortamlarda yer alabilir; kişilerle tanışabiliriz

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal alanda bugün karar almamakta fayda var zira sizi ikileme düşüren koşullar içindesiniz. Perde arkası ve gizli kalmış durumların da bu konuyla alakası olabilir. Ayrıca duygusal paylaşımlarda karmaşa da yaşayabilir; ne yapacağınızı bilemeyebilirsiniz. Akşam saatleri ise yakın ilişkiler adına daha olumlu.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün karşınızdaki kişilerin gerek tavır gerek söylemlerine dikkat etmelisiniz. Bilgi akışındaki bulanıklık, duyguların net ifade edilememesi karmaşaya neden olabilir. Ancak bir yandan da bu sizi farkındalığa iten gelişmeler de olabilir. Akşam saatleri yakın arkadaşlar, kardeşlerle iletişim ve ilişkilerinizin yoğunlaştığı bir süreç. İlişkilerinizde yenilenmeler var.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Gün; planlarınız dışında gelişebilir. Her işe yetişme arzunuz sizi yoğun çalışmaya yöneltebilir. İçinde bulunduğunuz koşullar sizi fedakarlık yapmanıza neden olabilir. Sağlığınızla ilgili yanlış teşhislere de dikkat etmelisiniz. Akşam saatleri ise daha rahat geçebilir.  Bir süredir edindiğiniz tecrübeler geleceğinizle ilgili yön belirlemenize olanak sağlayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hayatın keyiflerine daha yakın duruyor; aşk, sevgi temaları önem kazanıyor. Birlikteliğinizi idealize edebilir; farklı bir algıyla ele alabilirsiniz. Yaratıcılığınızın artması sizi daha fazla sanatsal konulara, sözel çalışmalara yöneltebilir. Aynı zamanda çocuklarınızla ilgili bazı durumlar karmaşaya neden olmakla birlikte daha şefkatli davranacağınız koşullar da getirebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ailevi konularla alakalı karmaşa yaratan durumlar bazı fedakarlıklar getirebilir. Yakınlarınızla olan iletişiminize dikkat etmelisiniz zira yanlış anlama ve değerlendirmeler olabilir. Bir yandan da onları koruma güdüsüyle davranmak isteyebilirsiniz. Akşam saatleri ise maddi konuların devreye girecek olması daha planlı hareket etmeniz gerektiğini size hatırlatabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Hayallerinizin peşinden gitmek istiyorsunuz. Ancak gerçekçi düşünmek zorundasınız zira içinde bulunduğunuz koşullar henüz net değil. Yakınlarınız ile ilişkilerinizde yanlış anlama, bilgi akışında karmaşa yaşanabilir.  Ne söylediğinize ve anladığınıza dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde ise beraberlikler adına olumlu ve keyifli geçebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Değerlerinizle ilgili bazı karmaşalar söz konusu. Maddi manevi anlamda net olmayan durumlarla karşılaşabilirsiniz. Size söylenenleri gerçekçi değerlendirmelerden girişimde bulunmamalısınız. Bir yandan da yaratıcılığınızın artmış olması yeteneklerinizden kazanç sağlayabileceğinizin de habercisi.  Akşam saatlerinde ailenizle hoş vakit geçirebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ay, sizi idealist kılmakta. Bugün gerçekçi olmaya bakmalısınız zira zihinsel karmaşa yaşamaya meyillisiniz. Gün içinde yapacağınız konuşmaları belli bir fikre dayandırmak zor olabilir. İlerleyen saatlerde hayalci bakış açınızdan sıyrılmanız ve farkındalık kazanmanız mümkün. Akşam saatlerinde dostlarınız ve sevdiklerinizle bir araya gelebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bilinçaltınızı kurcalayan düşünceler içinde olabilirsiniz. İleriye yönelik plan ve projelerinizle ilgili net olmayan koşullardan yavaş ilerleyebilir; risk almayabilirsiniz. Aileniz sevdikleriniz için fedakarlıklardan kaçınmayacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatleri ise eve, aileye ait maddi konulara odaklanabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İdeallerinize yakın olduğunuzu düşünüyor ve gerçekleştirmek istiyorsunuz. Size destek veren koşulların yanı sıra hayale iten durumlar da söz konusu. Birlik içinde hareket edeceğiniz arkadaşlariçinde yer almak size keyif verebilir. Akşam saatlerinde güzel paylaşımlarda bulunabilir; geleceğinize katkıda bulunacak faaliyetlere katılabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal hayatınızda belirsiz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aldığınız kararları uygulamak zor gelebilir. Hayaller yerine gerçekleri ele alarak ilerlemelisiniz. Akşam saatlerinde değişen koşullar maddi manevi değerlerinizi sorgulamaya itebilir. Geleceği düşünerek hareket etmek, ilkeli davranmak faydanıza olabilir. Perde arkası durumlar açığa çıkabilir.