Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 23.09.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Karşıt burcunuza geçen Güneş; önümüzde ki ay boyunca ilişkilere vurgu yapmakta. Hedeflerinizi belirlerken karşınızdakileri dikkate almalı, işbirlikleri aracılığıyla size gelen fırsatları kullanmalısınız. Evlilik, ortaklık gibi konularla ilgili kararlar alabilir, bir arada hareket etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bugün değerlerinizi korumak için mücadele içine girebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Günlük alışkanlıklarınızda değişiklik yapabilir, çalışma arkadaşlarınızla daha fazla ilişki içinde olabilirsiniz. Yaptığınız işlerde işbirlikleri ve grup çalışmaları ön plana çıkabilir, yöneticilik içeren pozisyonlara talip olabilirsiniz. Bugün hala burcunuzda hareket etmekte olan Ay; özellikle aile ilişkilerine vurgu yapabilir. Taleplerinizin yerine getirilmesi için inat edebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yaşamdan daha fazla keyif alabileceğiniz hobilere yönelebilir, romantik ilişkilerde aşama kaydedebilirsiniz. Hayatınıza girebilecek yeni aşk ilişkileri ya da çocuklarla ilgili alacağınız kararlar sizi mutlu edecek gelişmelere de yol açabilir. Önümüzde ki günlerde sürprizler yaşayabilirsiniz. Fakat bugün aldığınız haberler sinirlerin gerilmesine neden olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün arkadaşlarınızla beraber zaman geçirebilir, sizi mutlu edecek organizasyonlarda bulunabilirsiniz. Fakat özellikle lüks harcamalar kendinizi güvende hissetmemenize ve sinirlerinizin gerilmesine neden olabilir. Ev ve aileye odaklanacağınız bir döneme girmiş olabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımıyla ilgili konular gündeme gelebilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerle ilişkilerinizde yeni bir döneme girmiş olabilirsiniz. Kendinizi yazılı ve sözlü ifade edebilir, sosyal medyadan yeni ilişkiler geliştirebilirsiniz. Kişisel gelişiminiz için eğitimler planlayabilir, yolculuklara çıkabilirsiniz. Bugün iş ve sosyal hayatınızda fazla göz önünde olabilir, öfkenizi dışarı yansıtabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili gelişmeler gündeme gelebilir, gelirlerinizi artırmak için girişimlerde bulunabilir, ekonomik konularla ilgili denge ihtiyacınız artabilir. Hayatınıza giren ilişkiler size kazançlar yolunda yeni fırsatlar getirebilir, sürprizlere hazırlıklı olmalısınız. Bugün aynı görüşü paylaştığınız kişilerin muhalefetiyle karşılaşabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Güneş; kendinizi ifade etmeniz ve imajınızı tazelemeniz için size fırsatlar sunabilir. Çevrenizle ilişkilerinde daha ön planda olabilir, fiziksel görünümünüze özen gösterebilirsiniz. Hayatınıza giren ilişkiler gelecek dönemlerde belirleyici olabilir. Bugün hedef ve istekleriniz için yapacağınız harcamalar krize yol açabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Karşıt burcunuzda hareket etmekte olan Ay; bugün ilişkilere ve işbirliklerine vurgu yapmakta. Olayları kontrol etmekte zorlanacağınız, kadersel karşılaşmaların ön planda olacağı bir dönemdesiniz. Karşınızdakilerle beraber girişimlerde bulunurken sizin hedeflerinize ters düşen gelişmelerin yaşanması gerilime neden olabilir. Gizli ilişkiler ve kulisler gündeme gelebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Güneş’ in burç değiştirmesiyle gelecek hedeflerinize ve içinde bulunduğunuz sosyal gruplara daha fazla odaklanacağınız bir döneme girmiş olabilirsiniz. Arkadaş ortamınızdan veya dernek ve partilerden gelişen ilişkiler sosyalleşme olanağınızın artmasını sağlayabilir. Bugün ise gündelik işlerinize ve sağlığınıza yoğunlaşabilir, iş arkadaşlarınızla çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Toplum önünde olmak, ilişkilerinizle ve çalışmalarınızla bulunduğunuz ortamda ön plana çıkmak durumunda olduğunuz bir dönemdesiniz. Kariyer hedeflerinize ilerlemek için işbirliklerine ihtiyaç duyabilir, daha üst pozisyonlara talip olabilirsiniz. Bugün ise çocuklarınıza ve sevdiklerinize odaklanabilir, yaşamdan daha fazla keyif almak için zevkleri abartabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Oldukça yorucu ve krizli bir aydan sonra artık kendinizi daha keyifli ve sosyal hissedebileceğiniz bir döneme girmiş olabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla bir araya gelip fikir alışverişinde bulunabilir, mahkemeler, yüksek eğitim ve yurtdışıyla ilgili konulara odaklanabilirsiniz. Bugün ev ve aileye dair gelişmeler ilişkilerde çatışmalara yol açabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün beraber çalıştığınız kişilerle aranızda uzlaşamamaktan ve inatlaşmadan dolayı gerilim yaşayabilirsiniz. Yazılı ve sözel iletişiminizde iyi niyetinizi ifade etmek için daha fazla çaba sarf etmelisiniz. Finansal konuların ve derin duygusal paylaşımların ön planda olduğu bir döneme girmiş olabilirsiniz. Krizlerden çıkmak için uzlaşmaya ve empatiye gereksinim duyabilirsiniz.