Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 23.10.2013

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güneş’ in burç değiştirmesiyle birlikte hedeflerinizde de değişim olabilir. Artık ilişkilerden çok ortak kaynakların paylaşımı gündeme gelebilir. Vergi, sigorta, nafaka, miras gibi konularda çözüme kavuşturmanız gereken işlerinize eğilebilir, eşin ya da ortağın parasını yönetmek isteyebilirsiniz. Bugün konuşmalarınızı abartabilir, iletişim trafiğinde aşırıya kaçabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Önümüzde ki ay ilişkilere yönelik hedeflerinizi dönüştürebilir, var olan bir ilişkiyi farklı bir duruma taşımak isteyebilirsiniz. Danışabileceğiniz ve yardım alabileceğiniz uzmanlar hayatınıza girebilir, davalarla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Bugün harcamalarınızda kontrollü olmalı, abartıya varan alış verişlerden ve risklerden uzak durmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Çalıştığınız ortamda idari konularda görevler üstlenebilir, kendinizi göstererek daha fazla sorumluluk üstlenebilirsiniz. Görev bilinciyle hareket ederek, işlerinize daha zaman ayırabilirsiniz. Bugün hala burcunuzda hareket etmekte olan Ay; hareketlilik sağlasa bile tavırlarınızda abartıya kaçmanız ilişkilerinizde sorunlara yol açabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün de bir süredir yaşadığınız kararsızlık devam edebilir, yalnız kalarak kendi içinizde düşüncelere dalmak isteyebilirsiniz. Zihninizin fazla ve hızlı çalışması sağlığınız üzerinde de olumsuz etkilere yol açabilir. Keyiflerinize ve zevklerinize yönelmek istediğiniz bir döneme girmiş olabilirsiniz. Romantik ilişkilerde kendinize farklı hedefler koyabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Eve ve aileye dair konulara eğilmenin zamanı gelmiş olabilir. Gayrimenkullerle ilgili hedeflerinizi dönüştürerek, olayları farklı yönleriyle de değerlendirebilirsiniz. Kariyerinizi ve ailenizi yönetmeniz gereken bir süreçtesiniz var olan krizlerin çözümünde liderliğinize ihtiyaç duyulabilir. Bugün arkadaşlarınızla kurduğunuz iletişime dikkat etmelisiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bu ay eğitim ve öğretimle ilgili hedeflerinizi belirleyebilir, kişisel gelişiminiz için çaba sarf edebilirsiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde yönetimi ele almanız ve krizleri çözmeniz gerekebilir. Yolculuklarınızı yeniden planlayabilirsiniz. Bugün sosyal ortamınızda çok hareketli olmanıza rağmen girişimlerinizden sonuç elde etmeniz zor olacaktır.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ekonomik konularla uğraşmanız gereken bir döneme girmiş olabilirsiniz. Önümüzde ki bir ay boyunca kendi kazançlarınızı değerlendirmek için çaba sarf edebilir, gelirlerinizin yönetimini ele alabilirsiniz. Değerlerinizi muhafaza etmek adına yeni hedefler belirleyebilirsiniz. Bugün verdiğiniz sözleri tutmakta zorlanabilir, abartılı ifadeler kullanabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuzda hareket etmeye başlayan Güneş; önümüzde ki bir ay içinde kendinizi öne çıkarmanız, ifade etmeniz ve dikkatleri üstünüzde toplamanız için gereken fırsatı verecektir. İlişkileri kendi istediğiniz gibi şekillendirmek isteyebilir, yaşam hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Bugün ortak kaynakların kullanımında abartılı davranabilir, borç alacak dengesini kuramayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sizin için kendinizi arka planda tutarak olayları izleme ve gözlemleme zamanı gelmiş olabilir. Önümüzde ki bir ay boyunca göz önünde olmak yerine perde arkasında olmayı tercih edebilirsiniz. Korkularınızla yüzleşmek, bilinçaltınızda kalanları açığa çıkarmak isteyebilirsiniz. Bugün ilişkilerden beklentilerinizde aşırıya kaçabilir, isteklerinizi fazla ön planda tutabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Dernek ve gruplar içinde yönetim görevlerine talip olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde size destek olan kişilerin varlığını hissedebilir, krizleri çözmek için size ihtiyaç duyulabilir. Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Bugün beraber çalıştığınız kişilerle birbirinizi anlamakta güçlük çekebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Önümüzde ki günlerde iş ve sosyal hayatınızda kendinizi ifade edebilir, üstleriniz tarafından takdir edilebilir, kariyer hedeflerinizde dönüşüme gidebilirsiniz. Merkür’ ün geri harekette olduğunu unutmadan adımlar atarak, planlarınızı Kasım ayı ortalarında uygulamaya koyabilirsiniz. Bugün romantik ilişkilerde yaşanan karmaşaya çözüm arayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Güneş’ in Akrep burcuna geçişiyle birlikte içinde bulunduğunuz krizlerden biraz da olsa uzaklaşabilirsiniz. Önümüzde ki ay görüş ve inançlarınızı tekrar değerlendirerek, aynı fikirde olduğunuz kişi ve grupların liderliğini üstlenebilirsiniz. Planladığınız yurtdışı seyahatlerine çıkabilir, yüksek eğitimle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Bugün kararsızlığınız devam ediyor.