Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 24.02.2014

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin desteklemesiyle harekete geçmek isteyebilirsiniz. Fakat işlerinizi sabah saatlerinde tamamlamalı, öğleden sonraya bırakmamalısınız. Günün ilerleyen saatlerinde sorumluluklar daha ağır basmaya başlayabilir, iş ve sosyal hayatınızda aktif görevler alabilirsiniz. Görevlerinize ciddiyetle eğilebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İçinde bulunduğunuz krizleri aşmak için sabah saatlerinde hevesle harekete geçebilirsiniz. Ortak kaynakların kullanımında uzlaşmaya ve anlaşmaya varabilir, vergi, sigorta, miras, nafaka gibi konularda çözüm yolları üretebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerin sizi desteklediğini görebilir, onlarla fikir alış verişinde bulunabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Karşıt burcunuzda hareket etmekte olan Ay; ortak girişimlerde daha başarılı olabileceğinize işaret etmekte. Sevdiklerinizle ya da aynı hobileri, keyifleri paylaştığınız kişilerle bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Evlilik, ortaklık ya da işbirlikleriyle ilgili kararlarınızı netleştirebilir, yarım kalan işlerinizi tamamlayarak günü disiplin içinde kapatabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinde iş ortamınızda oldukça hareketli olabilir, görevlerinizi yerine getirmek için hevesle çalışabilirsiniz. Gündelik alışkanlıklarınızı değiştirmek isteyebilir, sizi rahatsız etse de risk alarak girişimlerde bulunabilirsiniz. Öğleden sonra temponuz düşebilir, ikili ilişkiler ve işbirlikleri daha gündeminizde yer tutabilir, yeni girişimler için uygun bir zaman değil.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Aşk ilişkilerinde heves ve neşeyle jestler yapabilir, hatta abartılı bir romantizm içinde olabilirsiniz. Sosyal medya da aktif olarak ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz. Hobilerinize zaman ayırabilir, kendinizi şımartmak için alış verişe çıkabilirsiniz. Fakat akşama doğru enerjiniz düşebilir, hayatın sorumlulukları ve yükleri sizi daha fazla çalışmaya yöneltebilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde yoğun ve enerjik olabilir, enerjinizi kariyeriniz ve özel yaşamınız arasında paylaştırabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımında karşılaşacağınız fırsatlar karşısında heyecanlansanız bile hemen harekete geçmemelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde koşullar bir anda değişime uğrayabilir, heves ve heyecan yerini sorumluluk ve disipline bırakabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İletişim trafiğinizin hızlandığı bir gündesiniz. Kardeş, komşu ve kuzenlerle bir araya gelebilir, onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Kısa yolculuklar ya da kişisel gelişiminize katkı da bulunacak eğitimler planlayabilirsiniz. Fakat bu neşeli haliniz akşama doğru evin ve ailenin sorumluluklarını üstlenmenizle sona erebilir, işleri tamamlamak ve düzen kurmakla uğraşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün gelirlerinizi artırmak için heves ve ümitle çalışabilirsiniz fakat aynı zamanda harcamalarınızı da kontrol altına almalı fazla iyimser davranmamalısınız. Gizli ilişkiler ve kulisler kazanç kapılarını açabilir ama hayallere kapılmadan akılcı davranabilmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise verdiğiniz sözlerin ağırlığını üstünüzde hissedebilir, hayata daha ciddi gözlerle bakabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Arkadaşlarınızın ve içinde bulunduğunuz grupların da desteklemesiyle kendinizi cesaretle ifade edebilir, iletişim trafiğiniz yoğunlaşabilir. Fakat başlangıçlardan uzak durmalı, yarım kalan işleri bitirmeye çalışmalısınız. Öğleden sonra enerjiniz düşebilir ve temponuz ağırlaşabilir. Ekonomik koşulların zorluğu daha fazla sorumluluk üstlenmenizi ve sıkı çalışmanızı gerektirebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinde iş hayatınızdan alacağınız destek ve cesaretlendirmeyle yeni projelerin planlarını oluşturmaya başlayabilirsiniz fakat sonrasında yalnız kalmaya ihtiyaç duyabilir, çevrenizden izole olmak isteyebilirsiniz. Akşama doğru burcunuza geçen Ay; hayatınızın kontrolünü ele almak ve yaşamsal kararlarınızı uygulamak için sizi motive edecektir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Arkadaşlarınızla ya da içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla görüş ve düşüncelerinizi paylaşabilir, ortak fikirler geliştirebilirsiniz. Geleceğe dair hedef ve ideallerinizi gerçekleştirmek için atacağınız adımlar da ilişkilerin desteğini alabilir, heyecanınızı ifade edebilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde bu heves ve istek yerini endişelere bırakabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün iş ve sosyal hayatın içinde fazlasıyla yer alarak finansal işbirlikleri geliştirebilirsiniz. Fakat başlangıçlar ve yeni girişimler yerine var olan projeleri sonuçlandırmaya çalışmanızda fayda var. Öğleden sonra sizden büyük arkadaş ve kişilerden fikir alarak harekete geçebilir, hedeflerinizi netleştirebilirsiniz. İdeallerinize varmak için daha fazla sorumluluk almalısınız.