Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 24.10.2012

Koç         21 Mart - 20 Nisan

Yeni girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil. İç sesimizi dinlemek, kendimizle başbaşa kalmak, ihtiyacı olanlara yardım etmek isteyebiliriz. Sezgilerimizin ve ilham gücümüzün yüksek olması yaratıcılık gerektiren konularda başarılı olmamızı sağlayabilir. Finansal sıkıntılar için gizli destekler alabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde başlangıçlar için uygun olmayabilir fakat öğleden sonra sosyal ortamınızda ve arkadaş çevrenizde derinliği olan, duygusal paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Geleceğe dair hayallerinize varmak için eşinizin, ortağınızın ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerin desteğini alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün iş ve sosyal hayatınızda hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize varmak için destekler alabilir, sezgilerinizi kullanarak çalışmalar yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızda üstlendiğiniz sorumluluklar, üstlerinizin takdirini toplayabilir. İş arkadaşlarınız yaratıcılığınızı ve hayal gücünüzü kullanma fırsatını verebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yurtdışı, mahkeme, medya ve yüksek eğitimle ilgili konularda öğleden sonra olaylar hız kazanabilir. Sevdiklerinizin yardımıyla girişimlerinizde başarılı olabilir, yaratıcılık gerektiren konularda olumlu sonuçlar getirecek çalışmalar yapabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız gruplarla düşüncelerinizi paylaşarak, inançlarınızı ifade edebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Öğleden sonra duygusal davranışlar sergileyebilir, hayallere dalabilirsiniz. Finansal konularda aileniz için fedakarlık yapabilir, borç alacak dengesini krizlere rağmen muhafaza edebilirsiniz. Uzun vadeli gayrimenkul yatırımlarınızda olumlu sonuçlar alarak, yeni girişimler için fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde başlangıçlar için uygun olmasa da öğleden sonra olaylar birden hız kazanabilir. Belirsiz ve size bağlı olmayan koşullar önünüzü görmenize engel olsa da yakın çevrenizin, kardeş ve kuzenlerinizin desteğiyle girişimlerde bulunabilir, işbirliklerine gidebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Güne ekonomik konularla ilgili endişelerle ve kontrol edemediğiniz harcamalarla başlayabilirsiniz. Öğleden sonra şartlar bir anda değişebilir ve sezgilerinizin yardımıyla gelir gider dengesini muhafaza edebilirsiniz. Maddi manevi değerlerinizi dönüştürecek fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde evden çıkmakta ve harekete geçmekte zorlansanız da öğleden sonra hayattan daha fazla keyif alabileceğiniz ortamlar oluşabilir. Yaşamınıza ve ilişkilerinize dair sorumluluklar almanız sevdiklerinizle ilişkilerinizi de düzenleyecektir ve onlar için fedakarlık yapmanız gerekebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün aileye ve eve dair girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili hayallerinize ulaşmak için gizli destekler alabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlar hemen görünür olmayabilir ve sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. İlham gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatleri durgun ve huzursuz geçmesine rağmen öğleden sonra alacağınız haberler birden hareketlenmenize neden olabilir. Geleceğe dair hedeflerinize varmak için duygusal bir iletişim tarzını benimsemeniz gerekebilir. Hayal ettiğiniz yolculuklara çıkabilir, eğitimleri alabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Güne ilişkilerle ilgili gerginlikler ve girişimlerde engellerle başlamanıza rağmen sonrasında özellikle ekonomik konularda desteklenebilirsiniz. Üstlerinizin ve sosyal ortamınızın desteğiyle gelir elde etmek için yeni fırsatlarla karşılaşabilir, hayal ettiğiniz kazanç yollarına varacak adımları atabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Öğleden sonra Ay’ ın burcunuzda hareket etmeye başlamasıyla başlangıçlar yapmak için gereken enerjiye kavuşabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız güçlü kişilerin desteğiyle hem ilişkilerde hem de yaşamanızı ilgilendiren konularda girişimlerde bulunabilirsiniz.