Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 26.01.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Eve, yerleşime ve aileye ait gelişmeler bugün de sizi meşgul etmekte; yakınlarınızın ihtiyaçlarına duyarlısınız. Arkadaşlarınızdan birinin kendinizi sorgulatacak önerileri sayesinde gelecekle ilgili beklentilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Akşamüstü saatlerinde aşk, çocuklar veya yaratıcı çalışmalar size çoşku verebilir; keyiflerinizi ön planda tutabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hedeflerinize içten bağlılığınız geleceğiniz için duygusal düşünmenize neden oluyor. Yakınlarınıza ve size ihtiyacı olanlara şefkat göstermeye ve yardımcı olmaya çalışmaktasınız. Yeteneklerinizi iş yaşantınızı yenilemek ve fark yaratmak için kullanabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ev, yerleşim ve ailevi konularda bazı bitiş ve başlangıçlar yapabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Maddi kazançlarınızı, kendinize verdiğiniz değeri sorgulamaktasınız. Hayata bakışınız üzerinde etkili olacak düşünceler içindesiniz; kendinizi geliştirmek adına pek çok şey yapabileceğinizin farkındasınız. Yurtdışı, eğitim ve mahkemelerden gelecek haberler olması sizi beklenti içinde tutuyor. Akşamüstünden itibaren yakın çevreniz ve kardeşler ilgi odağınız olabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Kendinizi ifade ederken duygularınızı ve isteklerinizi oldukça önde tutuyorsunuz. Maddi manevi paylaşımlarda beklentilerinizi sorgulayabilir; hedeflerinizi büyük tutabilirsiniz. Finansal konularda yaşadığınız gerilim ve hedeflerinizi belirleyememek akşam saatlerinden sonra sizi yeni kararlara itebilir. Harcamalarınızı kısabilir veya kazançlarınızı çarçur etmekten vazgeçebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Kendi içinizde ürettiğiniz endişelerinize artık bir son vermelisiniz. Karşınızdakilerden öğreneceğiniz pek çok şey olduğunun farkındasınız. Gelecekle ilgili hedef ve beklentileriniz için gerek davranış gerek düşüncelerinden yararlanabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden sonra burcunuza geçen Ay ikili ilişkiler ve ortaklıklarda yeni kararlar almanızı sağlayabilir.

 

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Aileniz, arkadaşlarınızın mutluluğu için bugün de çaba içindesiniz. Hedeflerinize içten bağlılığınız sayesinde yaptığınız işlerden maddi manevi kazançlar sağlayabilirsiniz. Yeni teknikler geliştirmek, teknolojiyi kullanmak kariyeriniz açısından geliştirici olabilir.

  Son günlerde fazla çalışmaktan dolayı yorgun düştünüz; az da olsa dinlenmeye vakit ayırmalısınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İşle ilgili uğraşları toplamak ve bir sonuca vardırmak bugün önemli olabilir. Ailevi konulara, yardım ve şefkat içerikli çalışmalara zaman ayırmanız gerekebilir. Eğitim, iletişimle ilgili alanlarda kendinizi geliştirebilir; düşüncelerinizi çevrenize rahat aktarabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden sonra sosyal hayatınız hızlanırken çocuklar ve aşkla ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yurtdışı, eğitim ve medya ile alakalı birkaç gündür yapmış olduğunuz hazırlık çalışmalarını artık tamamlamaktasınız. Kısmen endişeleriniz olsa dahi geleceğe daha güvenli bakabilirsiniz. Aile içinde yaşanan gerginlikleri çözmek için alternatif fikirler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren sosyal yaşantı içinde kendinizi gösterebilir; işinizle ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Finansal konular veya endişe yaratan duygusal konular artık bitmek üzere. Kendinizi yenileyebileceğiniz düşünceler içindesiniz. İkili ilişkiler ve ortaklardan yana fırsatları lehinize değerlendirebilir ve bilgi alış verişinde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinden itibaren yurtdışı, eğitim ve hukuki konularda yaşayacağınız gelişmeler hayat yönünüz üzerinde etkili olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İlişkiler ve ortaklıklardan yana yorucu birkaç gün geçirdiniz. Artık aranızda yaşanan sorunları çözme veya paylaşımları düzelmeme yoluna gidebilirsiniz. Gelecekteki hedeflerinizi belirleyebilir; parasal konularda sizi ileriye taşıyacak anlaşmalar için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatleri duygusal paylaşımlarda sizi heyecanlandıran gelişmeler gündeme gelebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş hayatı ve günlük uğraşlarda sizi uğraştıran ve endişe veren konuları artık tamamlamak üzeresiniz. Yaratıcı çalışmalar, aşk ve çocuklarla ilişkilerinizde yenilenmelere açıksınız. Kendinizi geliştirmek adına yapacağınız pek çok şey olabilir. Akşam saatlerinden sonra işbirliklerine odaklanabilir; ortaklık veya beraberliğinizin geleceğini belirleyecek kararları alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün de aşk, sevgi ve size keyif veren uğraşlar içindesiniz. İş ve sosyal hayatınızdaki olumlu gelişmeler kazançlarınızı arttırmanıza olanak sağlayabilir; size yeni gelirler getirebilir. Akşam saatlerinden itibaren dinlenmek, yaratıcı çalışmalarla ilgilenerek rahatlamak isteyebilirsiniz. Gelecekle ilgili kaygılarınızın üstesinden gelebilmek için gereken güce sahipsiniz.