Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 26.03.2014

Koç                     21 Mart - 20 Nisan

Günü gruplar içinde, görüş ve düşüncelerinizi paylaşarak geçirebilirsiniz. Kendinizi ifade edebileceğiniz fırsatlarla karşılaşabilir, hedeflerinize doğru yürüyebileceğiniz cesarete ulaşabilirsiniz. Bireysel kararlar alarak uygulamaya koyabilir, arkadaşlarınızla bir araya gelerek, özgürlüğünüzün tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Toplumsal olaylara olan ilginiz artabilir.

Boğa           21 Nisan - 21 Mayıs

İş ve sosyal hayatınız da hareketlilik yaşayabilirsiniz. Kariyer hedeflerinize varmak için gizli ilişkilerin ve kulislerin faydasını görebilir, ani gelişen kadersel fırsatları kullanabilirsiniz. İlkeli ve sorumluluk sahibi davranışlarla üstlerinizin dikkatini çekebilir, toplum içinde kendinize yer edebilirsiniz. Bugün daha bağımsız kararlar almak isteyebilirsiniz.

İkizler        22 Mayıs - 21 Haziran

Zihinsel olarak çok aktif olacağınız bir gündesiniz. Hayata bakış açınızı gruplarla paylaşabilir, görüş ve düşüncelerinizi arkadaşlarınıza anlatarak destek alabilirsiniz. Geleceğe daha umutla bakabilir, hedeflerinize varabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yurtdışıyla ilgili işlerinizde ani gelişmeler yaşanması, hevesinizi ve cesaretinizi artırabilir. Akademik eğitim konularını düşünebilirsiniz.

Yengeç     22 Haziran - 23 Temmuz

Finansal konulara odaklanabileceğiniz bir gündesiniz. Ortak kaynakların yönetiminde bireysel kararlar alabilir, karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Başlangıçlar yapmadan kredi, vergi, sigorta gibi işlerinizi sonuçlandırabilirsiniz. İnançlarınız doğrultusunda hareket ederek, kendinizi ifade edebilirsiniz.

Aslan        24 Temmuz - 23 Ağustos

Karşıt burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; ikili ilişkilere odaklanabileceğiniz bir güne işaret etmekte. Özgürlüğünüzü ön plana çıkarmak istemenize rağmen işbirliklerinden destek görebilir, tek başınıza aldığınız kararları ancak onlar aracılığıyla uygulayabilirsiniz. Karşınızdakilerin düşüncelerine kulak vererek fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Bugün sezgileriniz çok güçlü.

Başak            24 Ağustos - 23 Eylül

Yoğun bir tempoyla çalışarak işlerinizi tamamlamaya uğraşabilirsiniz. Finansal konularda yaşanan krizleri çözüme ulaştıracak fırsatlar yakalayabilir, beraber çalıştığınız kişilerden destekler alabilirsiniz. Üstünde çalıştığınız projelerde alternatif fikirler geliştirebilirsiniz. Hedeflerinize varmak için yakın ilişki de olduğunuz kişilerle işbirliği yapabilirsiniz.

Terazi            24 Eylül - 22 Ekim

Aşk ilişkilerinde beklenmedik gelişmeler yaşanabilir, var olan ilişkilere farklı bir bakış açısı geliştirebilirsiniz. Duygularınızı; yakın ilişki de olduğunuz kişilerle paylaşabilir, beraber hareket etmek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alış verişi kariyerinizde olumlu gelişmelere neden olabilir. İş ve sosyal hayatınızda anlaşmalar yapabilirsiniz.

Akrep             23 Ekim - 22 Kasım

Ev ve aile ilişkilerine yoğunlaşabilir, gayrimenkulle ilgili işlerinizde ani fırsatlar yakalayabilirsiniz. Akrabalarınızla bir araya gelebilir, onların desteğiyle kararlarınızı uygulamaya başlayabilirsiniz. Bugün yaşamdan keyif alabileceğiniz sohbetler içinde olabilir, hayata bakış açınızı ifade edebileceğiniz gruplar içinde yer alabilir, duygusal konuşmalar yapabilirsiniz.

Yay                  23 Kasım - 22 Aralık

Bugün kendinizi ifade edebileceğiniz, sıra dışı fikirlerle dikkatleri üstünüzde toplayabilirsiniz. Hobilerinizi geliştirebileceğiniz eğitimlere katılabilir, sosyal medyadan gelişen ilişkilerle fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Bireysel kararlar alsanız da; bu kararları sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Aileniz için finansal fedakarlıklar yapabilir, onların duygularını anlamaya çalışabilirsiniz.

Oğlak              23 Aralık - 20 Ocak

Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili alternatif çözümler geliştirebilir, gelirlerinizi artırmak için sıra dışı fikirler ortaya atabilirsiniz. Aileden gelecek beklenmedik destekler önünüze farklı fırsatların çıkmasını sağlayabilir. Yeteneklerinizi kullanarak girişimlerde bulunabilir, işbirliklerinin faydasını görebilirsiniz. Üstünde çalıştığınız anlaşmaları imzalayabilir, ortaklıklara girebilirsiniz.

Kova                21 Ocak - 19 Şubat

Bugün burcunuzda hareket etmeye başlayan Ay; kendinizi rahatlıkla ifade edebileceğiniz ve yaşamınıza dair aldığınız kararları uygulayabileceğinize işaret etmekte. Yakın çevre ilişkilerinde istek ve taleplerinizi ön plana çıkarabilir, duygu ve düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. Ekonomik kazançlar sağlayabileceğiniz anlaşmalar yapabilir, yeteneklerinizi kullanabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Kendi içinize çekilerek fikirler üretebilirsiniz. Yalnız kalmak isteyebilir, duygularınızı paylaşmadan, içinde bulunduğunuz sorunlara sıra dışı çözümler bulmaya çalışabilirsiniz. Gizli ve kadersel gelişmeler gelirlerinizi artırmanın yollarını açabilir, beklenmedik fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Romantik ilişkilerde sizi mutlu edecek durumlar açığa çıkabilir.