Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 26.11.2012

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Ekonomik konularla ilgili birçok gelişme aynı anda yaşanabilir. Görüş ve düşüncelerinizi cesur bit tavırla açıklayabilir, yaşama farklı bir bakış açısıyla bakabilirsiniz. Mahkeme, yurtdışı, uzun yolculuk ya da yüksek eğitimle ilgili ani ve olumlu gelişmeler yaşanabilir. İş ve sosyal hayatınızda ki mücadeleleriniz gelirlerinizi artırmanızı sağlayabilir fakat ortak kaynaklarda kısıtlanma olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün Ay burcunuzda hareket ederken ilişkilere özel bir vurgu yapabilir. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerin duygularını sorgulayabilir, sevginizi ve değerlerinizi korumak isteyebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız grup ve kişilerinde desteğiyle girişimlerde bulunabilir, sahiplendiğiniz konularda mücadele edebilirsiniz. Finansal konularda kontrolsüz riskler alabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Çalıştığınız ortamda içinize kapanmanıza neden olan olaylar olabilir. İş arkadaşlarınızla aranızda kıskançlıklar yaşanabilir, duygularınız kısıtlanabilir. Finansal konularla ilgili gizli bir mücadele içine girebilir, ortak kaynakların kullanmak için planlar yapabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz dernek ve gruplardan sıradışı ve beklenmedik işbirlikleri teklifleri alabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Çalışma ortamınızda ani yaşanan gelişmeler iş ve sosyal hayatınızda değişikliklere neden olabilir, karşınıza beklenmedik fırsatlar çıkabilir. Sevdiklerinizle ilişkilerinizi ve yaşamdan keyif aldığınız konuları sorgulayabilirsiniz. Arkadaşlarınız aranızda kıskançlıklar yaşanabilir, duygusal engellerle karşılaşabilirsiniz. Fakat eşin ve ortağın güçlü desteğini alabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yaşamdan keyif aldığınız konularda farklılıklar yaşanabilir, karşınıza ani fırsatlar çıkabilir. Romantik ilişkilerde cesur adımlar atabilir, size mutluluk verecek hobiler edinebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda iş arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın desteğiyle statü ve para için mücadele edebilirsiniz. Fakat bulunduğunuz konumda gözü olanlar olabilir, kıskançlıklarla karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konularda aileden de gelecek destekle değişiklikler yaşanabilir, geçmişten gelen fırsatlar ortak kaynakların kullanımında farklılıklara yol açabilir. Görüş ve düşüncelerinizi sorgulamanız gerekebilir, iletişiminizde yaşanan kısıtlanmalar, duygularınızı ifade etmenizi engelleyebilir. Yaratıcılık gerektiren konularda somut adımlar atabilir, kendinize yeni ilgi alanları bulabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün üstünde çalıştığınız anlaşma ve işbirliklerinde olumlu sonuçlar ve ortaklık teklifleri alabilirsiniz. Alacağınız haberler size farklı bakış açıları kazandırabilir. Ortak kaynaklarınızı muhafaza etmek, aileden gelen gelirleri koruyabilmek için mücadele edebilirsiniz. Fakat maddi manevi değerlerinizle ilgili kısıtlanmalar yaşayabilir, engellerle karşılaşabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ekonomik konularla ilgili fırsatlar ve ani gelişen olaylar çalışma ortamınızda değişikliklere neden olarak, size farklı bakış açıları kazandırabilir. Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerle aranızda duygusal soğumalar yaşayabilir, kendinizi ifade edemeyebilirsiniz. Şartlar size bağlı olmasa da karşınızdakileri ikna etmek için mücadele edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün cesaret ve hevesle adımlar atabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda kendinizi ifade edebilir, romantik ilişkiler de değişiklikler yaşayabilirsiniz. İş ve gündelik yaşamınızda aksiliklerle karşılaşabilir, kontrol edemediğiniz engeller karşısında projelerinizi erteleyebilirsiniz. Fakat ekonomik gelirleriniz için tutarlı ve uzun vadeli bir mücadele içine girebilir, destekler alabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Gizli ve kontrolsüz olarak aldığınız riskler, ev ve aile yaşamınızda değişikliğe yol açabilir. Bugün aşk ilişkilerinde ve çocuklarla ilgili girişimlerde enerjik ve hareketli olabilirsiniz. Keyif aldığınız konular ve size mutluluk veren ilişkiler için mücadele edebilirsiniz. Fakat duygularınızı yaşarken kısıtlanmalar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gerilim yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün içinde olduğunuz gruplardan ve arkadaşlarınızdan alacağınız destekle yakın çevrenizde değişiklik yaşanabilir. Alacağınız haberler geleceğe yönelik hedeflerinizde ani dönüşümlere neden olabilir. Aile ve eve ait konularda somut girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat iş ve sosyal hayatınızda ki sorumluluklarınız konforunuzu engelleyebilir, duygularınız kısıtlanabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İş ve sosyal yaşamınızda yaşanan hareketlilik ve aldığınız riskler ekonomik koşullarınızda değişikliğe neden olabilir. Geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için  yolculuklara çıkabilir, eğitimler alabilirsiniz. Bugün iletişiminizde kısıtlanmalar yaşanabilir, görüş ve düşüncelerinizi açıklamakta engellerle karşılaşabilir, kardeşlerle aranızda gerilim yaşayabilirsiniz.