Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 27.06.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Sabah saatlerini tamamlanmamış işlerinize ayırabilirsiniz. İlerleyen saatlerde kendi iç dünyanıza yönelebilir; hayal dünyanıza dalabilirsiniz. Fedakarca davranmanızı gerektiren bazı kontrol dışı gelişmeler yaşayabilir; sezgilerinizin yardımına başvurabilirsiniz. Aslan burcuna geçen Venüs aşk hayatınızı renklendirecektir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde işinize ait yeni girişimlerden uzak durmalısınız. Ancak ilerleyen saatlerde hedeflerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak koşullar içindesiniz. Zaman zaman karmaşa yaşasanız dahi hayallerinizin peşinden gitmeyi tercih edeceksiniz. Aslan burcuna geçen Venüs ailevi konularda sizi prestijli kılacak koşullar getireceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Günün ilk bölümü girişimler için pek uygun koşulları barındırmamakta. İlerleyen saatler ise iş, kariyer ve sosyal yaşantınızı etkileyecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı kararsızlıklar ve vazgeçişlerin söz konusu olabilir. Aslan burcuna geçen Venüs önümüzdeki ay kardeşler, eğitim, iletişim ve yolculuklara ait kadersel fırsatlar geçecek elinize.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah saatlerinde finansal konularda istediğiniz şartları sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde aradığınız destekleri bulabilir; yurtdışı, eğitim ve uzak yolculukları içeren işlerle alakalı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hayata bakışınızda ve olayları değerlendirirken fazlasıyla duygusal olabilirsiniz. Venüs kazançlarınızı arttıracaktır.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuza geçen Venüs önümüzdeki ay size pozitif koşullar getirecek; kendinizi fazlasıyla ifade etmenize olanak sağlayacaktır. Bugün ise finansal konularda bazı dalgalanmalar yaşayabilir; ortaklarınızla birlik olmakta zorlanabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda hassasiyetle yaklaşmanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerini tamamlanması gereken işlerinizle geçirebilirsiniz. Günün diğer bölümünde ise ikili ilişkiler ve ortaklıklar öne çıkabilir. Karşınızdaki kişilerin size olan ihtiyaçlarıyla ilgilenebilir; onlar adına pek çok şey yapabilirsiniz. Koşulların belirsizlik içermesi seçimleriniz üzerinde karmaşaya neden olabilir. Venüs aşk ve parada size şans verecek.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerini dinlenerek veya ilgi alanınızdaki uğraşlarla geçirebilirsiniz. Öğleden sonra hizmet etmeye yöneltecek durumlarla karşılaşabilir; günlük planlarınızda beklenmedik değişiklikler yaşayabilirsiniz. Aslan burcuna geçen Venüs ay boyunca arkadaşlar, gruplar içinde sizi hareketli kılacak; hedeflerinize daha fazla yaklaşmanızı sağlayacaktır.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sorumluluklara, eve veya aileye ait bazı bitiş ve başlangıçların ardından bugün keyiflere zaman ayırabilirsiniz. Çocuklarınıza, sevdiğiniz kişiye daha şefkatli, anlayışlı olmaya iten koşullar içinde olabilir; karşılıksız desteklerde bulunabilirsiniz. Hayalinizdeki aşkı yaşamaya açıksınız. Aslan burcuna geçen Venüs iş ve sosyal hayatınızda yeni bir dönemi başlatacak.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde eksik bıraktığınız işlerle ilgilenebilirsiniz. İlerleyen saatlerde ev, aileye ait konularda bazı bitiş ve başlangıçlar içinde olacak; belirsiz koşullara ayak uydurmaya çalışacaksınız. Akışta kalarak sizden beklenenleri fedakarca yerine getirebilirsiniz. Aslan burcuna geçen Venüs yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili size yeni fırsatlar getirecektir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Değerinizi sorguladığınız günlerin ardından artık yaşananları kabullenmiş durumdasınız. Bugün alacağınız kararlarda iç sesinizi dinleyebilir; hırslarınızdan arınmış olarak hareket edebilirsiniz. Kardeş ve yakın çevrenize fedakarca davranabilirsiniz. Aslan burcuna geçen Venüs ile duygusal paylaşımlar, finansal konularda yeni bir sürecin içine girebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sabah saatlerinde koşullar size bağlı olmakla birlikte yeni girişimler için uygun olmayabilir. İlerleyen saatlerde maddi konularda alacağınız kararlarda dikkatli olmalı; belirsizlikleri ön görerek ve iç sesinizi dinleyerek hareket etmelisiniz. Aslan burcuna geçen Venüs ikili ilişkiler ve ortaklıklarınızda yeni bir süreci başlatacak; prestijli beraberlikle gündemde.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sabah saatlerinde içe dönük ruh halinizden ilerleyen saatlerde burcunuza geçen ay ile birlikte sıyrılacaksınız. Koşulları istediğiniz şekilde değerlendirebilir; hayallerinizin peşinden istekle gidebilirsiniz. Ancak kendi kendinizi yanıltmamaya dikkat etmeli; beklentilerinizi makul seviyede tutmaya gayret etmelisiniz.