Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 29.05.2014

Koç                     21 Mart - 20 Ni­san

Bugün burç değiştiren Venüs, önümüzdeki günlerde finansal konularda olumlu etkiler getirebilir; kazançlarınızı arttıracağı gibi lüks harcamalara yönelmenize neden olabilir. Burç değiştirerek Yengeç burcuna geçen Merkür ise eve, yerleşime ait yeni durumlar; ailevi konulara bakışınıza yeni bir bakış açısı geliştirmenize olanak sağlayabilir.

Boğa           21 Nisan - 21 Mayıs

Burcunuza geçen Venüs; hayattan daha keyif almanıza; dış görüntünüzde değişimlere; ikili ilişkilerde sağlam ve uzun vadeli adımlar atmanıza olanak sağlayacak. Yengeç burcunda ilerleyecek Merkür ise sizi daha hassas kılabilir. Kendi fikir ve düşüncelerinizden yola çıkarak sübjektif karar almanıza neden olabilir.

İkizler        22 Mayıs - 21 Haziran

Boğa burcuna geçen Venüs ile ikili ilişkiler veya kazançlarınızla ilgili meseleler sizi içten içe huzursuz kılabilir. Aradığınız huzur ve güveni bulamamaktan yakınabilirsiniz. Ancak geri planda kalarak bazı içsel çözümler üretebilirsiniz. Yine parayı simgeleyen alanlarda ilerleyecek olan Merkür ise gelirlerinizi yönetmenize yeni bir düzen getirmenize yardımcı olacak.

Yengeç     22 Haziran - 23 Temmuz

Burcunuza geçen Merkür; eğitim, anlaşmalar ve ikili ilişkileri içine alan konularda size yeni bir bakış açısı getirebilir. İstek ve arzularınızı daha rahat ifade edebilir; sezgilerinizi mantığınızla harmanlayarak düşünmenize ve karar almanıza yardımcı olabilir. Venüs ise gruplar ve arkadaşlıklar adına güzel ve olumlu bir döneme işaret ediyor.

Aslan        24 Temmuz - 23 Ağustos

Venüs ile iş ve sosyal hayatınız canlanabilir; size keyif veren maddi manevi gelişmelere tanık olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili artış olabilir, bir üst pozisyona ilerleyebilir veya ilişkinizi farklı bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Burç değiştiren Merkür ise bilinçaltınıza inmenize; duygu ve düşüncelerinizi analiz etmenizi sağlayacaktır.

Başak            24 Ağustos - 23 Eylül

Burç değiştiren Venüs; geleceğe yeniz adımlar atmanıza; gerek maddi gerek manevi olarak sizi tatmin edecek fırsatları yakalamanıza olanak sağlayacak. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili haberle alabilir; lehinize değerlendirebilirsiniz. Merkür ise yeni arkadaşlıklar kurmanıza; bulunduğunuz sosyal çevrenin genişlemesine neden olacaktır.

Terazi            24 Eylül - 22 Ekim

Ortak olduğunuz gelirler adına olumlu ve fırsatların olduğu gelişmelere açıksınız. Faiz, prim, toprak ve arazi satışından kazançlar elde edebilir; yatırıma yönelebilirsiniz. Ayrıca duygusal paylaşımlar adına şanslı bir dönem geçirebilirsiniz. Merkür ise iş ve sosyal hayatınıza yeni bir hareket getirebilir. Aileniz, adına olumlu gelişmeler yaşayabilisiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Karşıt burcunuza geçen Venüs; ikili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına yeni gelişmelere açık olduğunuza işaret etmekte. Beraberliğinizi farklı bir boyuta taşıyabilir, iş anlaşmaları imzalayabilir; aradığınız güven ve huzuru size verecek kişilerle tanışma imkanı bulabilirsiniz. Merkür ise eğitim alandaki işlerinizle ilgili haberleri size getirebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hem bedensel hem zihinsel olarak size destek olacak ve yeni düzen kurmanızda etkili olacak enerjiler altındasınız. Çalışma hayatınızda kazanç getirecek gelişmelere ay boyunca açık olacak; bulunduğunuz ortamdan keyif alacaksınız. Merkür ile ise bir süredir beklediğiniz yatırımları yapabilir, ortak olduğunuz gelirlerden faydalanabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Karşıt burcunuzda ilerleyecek olan Merkür, ilişkiler, anlaşmalar ve işbirlikleri adına hareketli bir dönemi göstermekte. Karşınıza sizi hem duygusal hem zihinsel olarak besleyecek kişilerle tanışabilir; üzerinde çalıştığınız projelerle ilgili yeni oluşumlar içine girebilirsiniz. Venüs ise hayatın keyiflerine daha yakın hissettirebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Venüs ile ev, yerleşim ailenizi içine alan konulara yeni fırsatlar getirecek olumlu fırsatlara açık olduğunuz günler sizi beklemekte. Yaşadığınız yeri güzelleştirebilir; yeni, bir yere taşınabilir veya yatırımlar yapabilirsiniz. Merkür ise iş hayatınızı hareketlendirebilir. Yeni bir işe başlayacağınız gibi yeni görüşme ve anlaşmalar yapmanıza olanak sağlayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Boğa burcundaki Venüs size yaratıcılık, ilham getirmekle kalmayıp soyut olan hayallerinizi somuta çevirme fırsatı getirebilir. Eğitim, yolculuklar ve anlaşmalar adına verimli geçecek bir döneme hazır olun. Yengeç burcuna geçen Merkür ise aşk hayatınızı hareketlendirecek; duygusal bağlarınızı güçlendirmenize yardımcı olacaktır. Çocuklarınızın eğitimi için adımlar atabilirsiniz.