Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları - 30.10.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Bugün gündelik işlerinize yoğunlaşıp, hizmet vererek çalışmalarınızı tamamlamaya çalışabilirsiniz. Gerçi emeklerinizin karşılığını hemen alamayabilirsiniz fakat aileden alacağınız destekle gücünüzü açığa çıkarabilirsiniz. Yorulmanıza karşın enerjinizin düşmediğini göreceksiniz. Sağlığınızla ilgili sizi uğraştıran konular artık çözüme kavuşabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Size keyif veren uğraşılarınıza eğilebilir, detay gerektiren işlerinizi çözebilir, çocuklarınızla ilgilenebilirsiniz. Romantik ilişkilerde sizi mutlu eden haberler alabilir, iletişim kanallarınız açık olduğundan kendinizi ifade edebilirsiniz. Detay gerektiren çalışmalar sizi fazla sıkmayacak, el becerisi gerektiren hobilerle rahatladığınızı ve başarılı olduğunuzu hissedebileceksiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Gün içinde sonuçlarını hemen alamayacağınız koşturmacalar içinde olabilirsiniz. Evin içinde temizlik ve düzenleme işleriyle uğraşabilir, detay gerektiren konulara eğilebilirsiniz. Ekonomik gelirlerinizle ilgili çalışmalar yapmanız, daha hesaplı olmanın planları içinde olmanız mümkün. Endişelerinizden akşam saatlerinde kurtulabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşanan iletişim trafiği kafanızın daha da karışmasına yol açabilir. Aldığınız haberler endişelerinizi ve kuruntularınızı artırabilir ama akşam saatlerinde bu endişelerden kurtulabilir, kararlarınızdan daha da emin olabilirsiniz. Sizi yoran ve detay gerektiren uğraşlar içinde olmanıza rağmen uzun vadede olumlu sonuçlar alabileceğiniz planlar yapabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Ekonomik konularla ilgili endişeleriniz gün boyunca devam edebilir. Gelir gider hesapları ve daha verimli harcamalar yapabilmek için uğraşabilirsiniz. Gerçi çabalarınızın karşılığını hemen alamayacağınız için canınız sıkılsa da günün ilerleyen saatlerinde gözden kaçan detayları fark ederek olayları lehinize çevirebilir, kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Güne çok kararlı ve yoğun başlayabilirsiniz. Dünden itibaren aldığınız haberler ve gelişen olaylar zihninizi çalıştırsa bile gün içinde aldığınız kararları uygulayacak zemini bulmakta zorlanabilirsiniz. Hem ilişkilerinizde hemde yaşamınıza dair konularda endişeleriniz var olsa bile akşam saatlerinde arkadaşlarınız ve sosyal grupların desteğiyle ideallerinizin peşinden gidebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatleri içsel endişe ve kuruntularınız artarak sizi yorabilir. Olayların kontrolünün sizde olmaması ve dünden beri açığa çıkaramadığınız öfkeniz kendinizi ifade etmenizi de zorlaştıracaktır. Gelirlerinizi daha verimli kullanabilmek için aldığınız kararları gün içinde zor olsa da detaylı planlar yaparak uzun vadede sonuçlar alabilirsiniz. Sosyal ortamınızın desteğini alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Geleceğinize dair detaylı planlar yaparak, ileriye yönelik hedeflerinizi belirleyebilirsiniz. Kararlılığınızı göstermek için çaba sarf etseniz bile gün içinde eylemlerinizin sonuçlarını almakta zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda var olan sorunlar endişelerinizi artırabilir. Fakat aynı görüşte olduğunuz kişilerin destekleri sizi rahatlatacaktır.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal yaşamınızda sizi endişelendiren konuların varlığı gün içinde keyfinizi kaçırabilir. Hedeflerinize varmak için sarf ettiğiniz çabaların karşılığını hemen alamayabilirsiniz. Annenize ve ailenize hizmet etmenizi gerektiren olaylar yaşayabilir, yoğun iş temposundan dolayı yorulabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde sizi destekleyen kişilerin varlığı sizi mutlu edebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah saatlerinde geleceğe dair hedeflerinizi belirlemiş kararlı bir şekilde çizdiğiniz yolda ilerlemeye hazır olabilirsiniz. Fakat yorucu ve yoğun temponuzun karşılığını hemen alamamanız endişelenmenize yol açabilir. Görüş ve inançlarınızı tekrar değerlendirme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Aynı düşünceyi paylaştığınız ilişkilerden destek alarak, harekete geçebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularla ilgili planlarınızı gözden geçirerek, kararlı ve tutarlı hedefler belirleyebilirsiniz. Üstlerinizin beklentilerine karşılık vermek sizi fazlasıyla yorabilir. Vergi, sigorta, kredi, miras gibi ortak kaynakların paylaşımında endişeleriniz olsa bile akşam saatlerinde akrabalardan ve çalışma arkadaşlarınızdan alacağınız destekle kuruntularınızdan kurtulabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Görüş ve inançlarınızı ifade etmek için aynı fikirde olduğunuz kişilerin desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Bugün tek başınıza hareket etmekte zorlanabilir, karşınızdakilerle işbirliği içinde davranmanız gerektiğini görebilirsiniz. Gün içinde sizi endişelendiren gelişmeler yaşansa bile sevdiklerinizin desteği ve sevecenliği keyfinizi yerine getirebilir.