Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 31.07.2013

Koç 21 Mart - 20 Nisan

Akşam saatlerine kadar harekete geçmek için uygun değil. Günü ekonomik konularla ilgili girişimlerinizi gözden geçirerek geçirebilirsiniz. Aile içi ilişkilerde duygusal patlamalar yaşayabilir, yuvanızı ve değerlerinizi muhafaza etmek için mücadeleye girebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde iletişim trafiğiniz hızlanabilir, kardeş, komşu, kuzen ve yakın çevrenizle haberleşebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Ay hâlâ burcunuzda hareket etmekte ama girişimlerde bulunmak için uygun bir zaman değil. Yaşamınızı ve ilişkilerinizi gözden geçirerek durum değerlendirmesi yapabilirsiniz. Yolculuklara çıkarken dikkatli olmalı, hızdan uzak durmalı ve konsantrasyonunuzu sağlamalısınız. Kontrolünüzde olmayan gelişmeler bir anda sizi öfkelendirebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün yalnız kalmak ve mali durumunuzu değerlendirmek isteyebilirsiniz. Gün içinde yaşanan ani gelişmeler ekonomik koşullarınızda beklenmedik değişikliklere, harcamalara neden olabilir. Arkadaşlarınızla aranızda sert tartışmalar yaşanabilir, öfkenizi kontrol edemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay’ın burcunuza geçmesiyle birlikte harekete geçebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sosyal gruplar içinde keyifli bir gün geçirmek isteyebilir, geleceğe dair hedeflerinizi gözden geçirerek ekonomik koşullarınızı değerlendirebilirsiniz. Fakat kariyerinizde ki ani gelişmeler sizi bir anda harekete geçirebilir ve beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Üstlerinizle çatışmalar yaşayabilir, toplum içinde pozisyonunuzu değiştirecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gün içinde harekete geçmekte zorlanabilir, toplum içinde pozisyonunuzu muhafaza etmeye çalışabilirsiniz. Kariyerinizle ilgili hedeflerinizi gözden geçirerek ve var olan işlerinizde ki eksiklerinizi tamamlayarak geçirebilirsiniz. Görüş ve düşüncelerinizden dolayı çatışmalar yaşayabilir, öfkenizi beklenmedik ve kontrolsüz tepkilerle açığa çıkarabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Kazalara, sakarlıklara karşı dikkat etmeniz gibi konularda aniden çıkan harcamalar tüm planlarınızın bozulmasına yol açabilir. Arkadaşlarınızla aranızda çatışmalar yaşayabilirsiniz, tepkilerinizi kontrol etmeye çalışmalısınız. Akşam saatlerinde toplumsal olaylara karşı daha duyarlı olabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Karşınızdakilerin beklenmedik çıkışları ve düşmanlıklar, toplum önünde çatışmalara neden olabilir. İş ve sosyal hayatınızda kontrolsüz tepkiler verebilir, öfkenizi dizginlemekte zorlanabilirsiniz. Girişimlerde bulunmak için uygun bir gün değil fakat akşam saatlerinde daha fazla hareket imkanı bulabilir, düşüncelerinizi ifade edecek ortamlara girebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yurtdışı, mahkemeler ya da yüksek eğitimle ilgili konularda aniden aksilikler yaşanabilir. Çalışma arkadaşlarınızın beklenmedik tepkileri sizi zor duruma sokabilir, inanç ve görüşlerinizden dolayı çatışmalara girebilirsiniz. İlişkilerde yaşanan krizleri değerlendirmek için zamana ihtiyacınız olabilir. Akşam saatlerinde daha akılcı ve iletişime açık davranabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Gün içinde rehavete kapılabilir, elinizde var olan işleri tamamlayarak ve eksiklerinizi gidererek zamanınızı geçirebilirsiniz. Fakat bir anda çıkan finansal krizler çatışmalara neden olabilir. Sevdiklerinizin tepkisi sizi duygusal olarak yıpratabilir ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde Ay; karşıt burcunuza geçerek ilişkilere ve ortaklıklara vurgu yapacak.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugün hobilerinize ve keyiflerinize zaman ayırabilirsiniz. Yatırımlarınızı gözden geçirebilir, sevdiklerinizle ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde zihinsel ve fiziksel olarak yorulacağınız bir sürece girebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ve akrabalarınızla iletişim trafiğiniz hızlanabilir. Aile içi çatışmalar ilişkilerinizle ve işbirliklerinizle çatışmalara yol açabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Aniden gelen haberler çalışma ortamınızda hareketliliğe ve iş arkadaşlarınızla aranızda çatışmalara yol açabilir. Bugün kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalı acele etmek isterken sorunlar yaşayabilirsiniz. Söylemlerinize dikkat etmeli öfkenizi kontrol altına almalısınız. Akşam saatlerinde sevdiklerinizle iletişiminiz hızlanabilir, entelektüel faaliyetlere yönelebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Sevdikleriniz için yaptığınız harcamalar planlarınızın bozulmasına yol açabilir. Duygusal olarak aşırı hassasiyet gösterdiğiniz konularda yaşanan gelişmeler öfke patlamalarına ve ilişkilerde kopmalara neden olabilir. Gün içinde girişimlerde bulunmaktan uzak durmalı, başlangıçlarınızı daha sonrasına ertelemelisiniz. Akşam saatlerinde aile ilişkileri ön planda.