Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları - 31.12.2012

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yılın bu son gününde oldukça yoğun ve enerjik olabilirsiniz. Yakın çevre, kardeş, komşu ve kuzenlerle haberleşebilir, sosyal medya da eğlenceli saatler geçirebilirsiniz. Fakat finansal konular yaşamdan alacağınız keyfi engelleyebilir. Özellikle akşam saatlerinde neşeli ve kalabalık ortamlarda bulunabilir, sevdiklerinizle beraber olabilirsiniz. Kariyerinizde planlamalar yapabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Önümüzdeki günlerde aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla bir araya gelerek fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Bugün aileniz için harcamalar yapabilir, ekonomik gelirlerinizi paylaşabilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle inatlaşmadan dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde keyifli organizasyonlar içinde olabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün çevrenizle iletişim trafiğiniz yoğun olabilir, sosyal medya da aktif rol oynayabilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerden sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Fakat çalışma ortamınızda keyfinizi bozacak çatışmalar yaşayabilir, kendinizi duygusal baskı altında hissedebilirsiniz. Önümüzde ki günlerde finansal konular gündeminize gelebilir, yeni planlar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Önümüzdeki günlerde ortaklıklar, evlilik ya da işbirlikleri gündeme gelebilir. Karşınıza danışabileceğiniz, sizi temsil edebilecek kişiler çıkabilir. Kadersel olaylar gündeme gelebilir, gizli anlaşmalardan gelir elde edebilirsiniz. Bugün harcamalarınızı kontrol etmekte zorlanabilir, sevdikleriniz için sizi zorlayacak alış verişler yapabilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde keyifli ortamlarda bulunabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yılın bu son gününde burcunuzda hareket etmekte olan Ay’ ın getirdiği enerji ve hareketliliği yaşayabilirsiniz. Kendinizi mutlu ve neşeli hissedebilir, kalabalık ve keyifli ortamlarda kendinizi ifade edebilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaşımlarda bulunacağınız bir gün. Fakat sabah saatlerinde aile içi ilişkilerde gerilim yaşanabilir. Duygusal baskı altında kalabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yönetici gezegeniniz Merkür’ ün burç değiştirmesiyle, aşk ilişkileri, hobiler, çocuklar ve yaratıcılık gerektiren çalışmalar ön plana çıkabilir. Bugün özellikle sabah saatlerinde içinize dönebilir, duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten çekinebilirsiniz. Fakat akşam saatlerinde aile içinde keyifli organizasyonlar yapabilir, sevdiklerinizle paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Güne fikirlerinizi ve inançlarınızı sosyal çevrenizle ve arkadaşlarınızla paylaşarak, iletişim içinde başlayabilirsiniz. Sonrasında ekonomik konular endişelere ve gerilime neden olabilir, keyfinizin kaçmasına neden olabilir. Akşam saatlerinde ise gruplarla beraber olabilir, yakın çevrenizle paylaşımlarda bulunabilir, keyifli ve neşeli organizasyonlar içinde eğlenebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Önümüzdeki günlerde eğitimler, kurs ve seminerler gündeme gelebilir, yakın çevre, kardeş, kuzen ve komşularla iletişiminiz yoğunlaşabilir, kısa yolculuklara çıkabilirsiniz. Bugün ise iş ve sosyal yaşamınızda göz önünde olabilir, hem finansal konularda hem de paylaşımlarda kendinizi şanslı hissedebilirsiniz. Fakat yaşamsal sorumluluklarınız ve planlarınız duygusal çatışmaya neden olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yılın bu son gününde neşeli, iyimser ve enerjik olabilir, yeni umutlarla dolabilirsiniz. Eşiniz, ortağınız ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerden alacağınız destekle görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. Sonrasında kontrol edemediğiniz olaylar planlarınızı engellese ve duygusal olarak baskı hissetseniz bile sevdiklerinizle beraber size mutluluk verecek organizasyonlar yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Merkür’ ün burcunuza geçmesiyle birlikte kendinizi daha rahat ifade edebilir, yaşamınızı ilgilendiren konularda ve ilişkilerde planlar yapabilirsiniz. Bugün finansal olaylar da destek alabilirsiniz. Fakat geleceğe dair hedefleriniz harcamalarınızda zorlanmanıza neden olabilir. Arkadaşlarınızla inatlaşmadan dolayı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde daha huzurlu olabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün eşiniz, ortağınız ya da yakın ilişki de olduğunuz kişilerle keyif alacağınız organizasyonlar yapabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda ki girişimlerinizde engellerle karşılaşabilir, üstünüzde duygusal baskı hissedebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise arkadaşlarınızla ve gruplarla beraber paylaşımlarda bulunabileceğiniz ortamlarda bulunabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugünü çalışarak veya gündelik işlerinize zaman ayırarak geçirebilirsiniz. Aile ve akrabalarla beraber olabilir, onların desteğiyle neşeli ortamlarda bulunabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda enerjik, cesur ve girişimci olabilir, paylaşımlara bulanacağız ilişkiler içinde olabilirsiniz. Fakat görüş ve düşüncelerinizi ifade ederken daha dikkatli olmalısınız, muhalefetle karşılaşabilirsiniz.