Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (01.01.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Karşıt burcunuza geçen Ay; ikili ilişkiler, uyum ve işbirliklerinize vurgu yapmakta. Bu kişilerle geleceğiniz üzerinde konuşabilir; ufkunuzu açacak bilgi alış verişlerinde bulunabilirsiniz. Aynı zamanda yolculukta tanışabileceğiniz kişi veya kişiler yaşantınıza yeni soluk getirebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün zamanınızı dinlenmeye ayırabilir son birkaç günün telaşlı ve hareketli geçen yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyebilirsiniz. Ayrıca beden bakımınıza da zaman ayırabilirsiniz. Günlük işlerinizin arasına sanatsal çalışmaları, arkadaşlarla birlikte yapılacak keyifli programları da katabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün çocuklarınız ve sevdiğiniz kişiyle zamanınızı geçirmek isteyebilirsiniz. Gün içindeki programınıza sanatsal faaliyetleri, hobisel çalışmaları da katabilir; keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca ufkunuzu açacak kişilerle de bir araya gelebilir; geleceğiniz hakkında konulabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Eve, aileye ve yerleşime dair konularda başlangıç ve bitişler içindesiniz. Yerleşimle alakalı yeni durumlar gündeme gelebilir. İlişkilerinizi dengede tutmak adına diplomatik davranmanızı gerektiren durumlar olabilir. Ayrıca sevdiklerinizi evinizde ağırlayabilir; nazik bir ev sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yakın çevreniz, kardeşlerinizle bir araya gelebilir; kısa geziler yapabilir; keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca bugün sanatsal konularda panel, sergi veya faaliyetlere katılabilir; bilginizi arttırabilirsiniz. Arkadaş grupları veya sevdiğiniz kişiye de akşam saatlerinde vakit ayırabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Önümüzdeki günlerde işbirlikleri ve ortaklaşa işlerden gelecek kazançlarınızla ilgili bugün bazı değerlendirmeler ve planlar yapabilirsiniz. Evinizi, çevrenizi güzelleştirmek için bazı harcamalarda bulunabilirsiniz. Ayrıca eşinizden finansal alanda destek alabileceğiniz koşullar oluşabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Burcunuzda ilerleyen Ay; sizi her zamanki gibi dikkat çekici kılmakta. Bugün sosyal ortamlarda daha göz önünde olabilir; sevdiğiniz kişi veya dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca ufkunuzu açacak gezilere çıkabilir; sanatsal değeri olan çalışmalara katılabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Kendi iç dünyanızda, dinlenerek bir gün geçirebilirsiniz. Zihninizi kurcalayan durumlar veya ilişkiler sizi biraz huzursuz kılabilir. Ayrıca sosyal gruplar ve ekip çalışmalarındaki konumuzla alakalı da olan çekinceleriniz hakkında düşünebilir; değerinizle ilgili sorgulamalar yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Dostlarınızla, sevdiklerinizle birlikte bir gün geçirebilirsiniz. İşin içinde sanat, artistik ve estetik temaların olduğu aktivitelere katılabilir; uyumlu ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca yeni tanışacağınız kişilerde ufkunuzu açacak nitelikte olabilirler. Şans oyunlarından yana şanslısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınız bugün oldukça hareketli geçebilir. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte vakit geçirebileceğiniz gibi çalışma hayatınıza da vakit ayırmanız gerekebilir. Zira bazılarımız için tatil günü olmasına karşın iş hayatı sizi bırakmayabilir. Ayrıca bir anlaşma için kulis faaliyetleriniz olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yurtdışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hedeflediğiniz işler için bir ortak veya işbirliğinde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. Ayrıca önümüzdeki günlerde iş hayatınıza gerekli olacak çalışmaların ön hazırlıklarına zaman ayırabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İlişkilerin parasal yönü bugün sizi meşgul edebilir. Hakkaniyetli bir dağılım ve paylaşım için ortak olduğunuz kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca duygusallığınız ve yaratıcılığınızı arttıracak durumlarda ortaya çıkabilir. Strese girmeden sakince sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.