Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (02.01.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün temponuz hızlanabilir, olayları kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. İlişkilerin kararlarınızda ve girişimlerinizde önemli olacağı, tek başınıza eyleme geçemeyeceğiniz bir gündesiniz. Ani kararlarla harekete geçmemelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Gündelik işlerinizi yerine getirirken ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Girişimlerde bulunurken mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizle ya da sosyal hayatınızla ilgili konuların gündeme geleceği günler içindesiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün yaşanan gelişmeler sizin için de sürpriz olabilir. Bir anda sonuçlarından emin olmadığınız riskler alabilir, finansal açıdan zorlanacak girişimlerde bulunabilirsiniz. İlişkilerden ya da işbirliklerinden destek alsanız da mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve aile yaşamınızda yaşanan gelişmeler tepkilerinizi kontrol edememenize yol açabilir. Tecrübelerinize dayanarak girişimlerde bulunmak isteseniz de birden fazla alanda mücadele etmeniz gerekebilir. Finansal konularla  ilgili işleriniz gündemde olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün konuşmalarınıza ve attığınız imzalara dikkat etmelisiniz. Kısa yolculuklarda, eğitimle ilgili konularda ve yakın çevrenizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir,kendinizi bir tartışma ortamında bulabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Maddi ve manevi değerlerinizle ilgili yaşanan gelişmelerden dolayı beklenmedik tepkiler verebilirsiniz, yaptığınız harcamalar borçlanmalara ve finansal krizlere yol açabilir. Yeteneklerinizi ve deneyimlerinizi kullanabilmek için mücadele edebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İlişkilerin kontrolünü ele almak ve hayatınızla ilgili beklentilerinizin karşılanması için yapacağınız girişimler karşınızdakilerin tepkilerinden dolayı sekteye uğrayabilir, bir anda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Romantik ilişkiler kafanızı daha fazla meşgul edebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün olayların kontrolü tamamen elinizden çıkabilir. Gizli yürütmeye çalıştığınız girişimler ve ilişkiler açığa çıkarak ani sonlanmalara yol açabilir. Dedikodular ve aldığınız duyumlar yeni stratejiler geliştirmenizi gerektirebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İçinde bulunduğunuz sosyal gruplar ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilir, hedeflerinizi gerçekleştirmek için yapacağınız girişimler, ekonomik şartlarınızdan dolayı engellenebilir. Güveninizi yitirmeden mücadeleye devam.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal yaşamınızda daha önceki tecrübelerinizden yola çıkarak girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Fakat kontrolünüzde olmayan gelişmeler bir anda engellerle karşılaşmanıza ve toplum önünde kendinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Düşüncelerinizle ilgili çatışmalar yaşayabilir, muhalif fikirlerle mücadele etmeniz gerekebilir.  Yolculuklar, medya ya da yüksek eğitimle ilgili konularda engellerle karşılaşabilirsiniz. Merkür’ ün burcunuza geçmesiyle birlikte yaşamınızda kendinizi ifade edebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hesapta olmayan harcamalar, borçlanmalara ve gelir dengenizde bozulmalara yol açabilir. Arkadaşlarınızla ya da sosyal gruplarla çatışmalar yaşayabilir, hedeflerinizi gerçekleştirmek için attığınız adımlarda engellerle karşılaşabilirsiniz.