Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (02.04.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Önemli işlerinizi sabah saatlerinde halletmenizde yarar var zira sonrasında istediğiniz akıcılığı ve hızı elde etmekte zorlanabilirsiniz. İşe ait finansal konular; günlük ödemelerle ilgili durumlar ve bütçenizin düzenlenmesi ana gündeminiz olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sağlam ve uzun vadede size yarar sağlayacak adımlar atabileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Gerek aşk hayatınız, gerek çocuklarınızla olan ilişkileriniz gerekse de hobileriniz ve yatırımlarınızla alakalı verimlilik içeren gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Eve, yerleşime ve ailenize ait konularda bitiş ve başlangıçlar içinde olduğunuz bir süreçtesiniz. Sabah saatlerini bu uğraşlarınızı sağlam temellere inşa edebileceksiniz. Bu yüzden zamanı iyi ve size faydalı olacak şekilde değerlendirmeye gayret edin.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Anlaşmalarla ilgili işlerinizde olumlu bir ilerleme kaydetmek için sabah saatlerindeki pozitif enerjilerin desteğini alabilirsiniz. Endişe duymadan işlerinizi ilerletebilirsiniz. İşe ve geleceğe dair plan hakkında fikir üreteceğiniz ortamlar oluşabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sabah saatleri maddi konularla oldukça meşgul geçebilir. Olumlu gelişmelerin yaşanacak olması geleceğe dair size bazı ipuçları verebilir. Alacaklarınızı tahsil edebilir; kazançlarınızla ilgili pozitif gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde işleriniz ve girişimleriniz adına olumlu koşullar içindesiniz. Doğru ve sağlam ilişkiler, bağlantılar kurabilir; geleceğinizi güvence altına alabileceğiniz görüşmelerde bulunabilirsiniz. Para meselelerinizle ilgili durumları kolaylıkla halledebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Sabah saatlerinde içten içe sizi huzursuz eden düşüncelerinize bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Finansal konuları da içine alan işlerinizle ilgili olumlu sayılabilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşbirlikleriyle ilgili önünüze çıkan durumlarla ilgili değerlendirmeler olacak.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Ekip çalışmalarında ve kalabalıklar içinde geçebilir. Yurtdışı, medya, eğitim temalı işlerle meşgul olabilir; işin finansal ve sosyal boyutuyla ilgilenebilirsiniz. Önemli görüşmeleri öğlene kadar olan zaman diliminde yapmanızda yarar var.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal hayatınız açısından sabah saatleri oldukça hareketli, yoğu bir o kadar da verimli geçebilir. Gerek ilişkiler gerekse de işin maddi boyutuyla ilgili olumlu ilerlemeler kaydedebilirsiniz. Çalıştığınız projelere hakimiyetinizin yüksek olacak.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yurtdışı, eğitim, medya, hukuksal konuları içeren alanlardaki işlerinizle ilgilenmek için iyi bir gün olabilir. Uzun vadeli yatırımlar, sosyal alanda ve özel ilişkiler adına verimlilik yakalayabilir; tanışmalar yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ortak kazançlar, kredi ve alacaklarınızla ilgili işlerinizi sabah saatlerinde yoluna koymalı; girişimlerinizi tamamlamalısınız. Planlama ve bütçelemeyle ilgili işlerinizin düzenlenmesiyle ilgili ve eksik bıraktığınız işlerle günün ikinci bölümünde ilgilenebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve işbirliklerinizi ilgilendiren konularda sabah saatlerinde şanslısınız. Koşulları siz belirleyecek olmasanız da gelişmelere lehinize ilerleyebilir. Bu yüzden öğlene kadar olan süreci iyi değerlendirmeye bakmalısınız.