Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (02.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Çalışma ortamınızdan gelişen işbirlikleri ya da akrabalarınız sizi harekete geçmek için cesaretlendirebilir, girişimlerinize destek verebilir.  Akşama doğru ise çocuklar, keyifler ve sevdikleriniz önem kazanabilir. Önümüzde ki günlerde finansal anlaşma ve görüşmeler gündeme gelebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yakın çevrenizle kurduğunuz diyalog hem keyfinizi yerine getirecek hem de sevdiklerinize kendinizi ifade etme fırsatı bulabileceksiniz. Sonrasında ise ev, aile veya gayrimenkule ait konuların devreye girmesiyle duygusal gerginlik söz konusu olabilir. Bir süre için karşınızdakilerin fikirleriyle hareket edebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Maddi konularda kendinizi güvende hissedecek gelişmeler yaşayabilir, yatırımlarınızı doğru ve akılcı yönlendirecek hamleler yapabilirsiniz.Akşam saatlerinde ise çalışma arkadaşlarınızla ya da akrabalarınızla kuracağınız iletişim problem yaratabilir. Yoğun çalışma tempolu bir ay sizi bekliyor.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Sabah alacağınız haberler ve yapacağınız anlaşmalar girişimlerinize hız kazandırabilir fakat sonrasında yatırımlarınızı kazanca döndürmek isterken risk alacağınız koşullarla karşılaşabilirsiniz. Önümüzde ki günlerde sevdiklerinizle daha fazla iletişim içinde olabilir, yaratıcı fikirler üretebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Arka planda kalarak attığınız adımların hedefe ulaşması sizi mutlu etmekle kalmayıp, kazançlarınızı da doğru yönlendirmenizi sağlayacaktır. Akşama doğru burcunuza geçen Ay, sizi daha girişimci ve risk almaya yatkın kılıyor. Bu günlerde aile içi iletişiminizde krizler yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Hedeflerinize vardığınızı görerek yeni atılımlar yapabilir, her türlü ilişki de kontrolü ele alarak yolunuza devam edebilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde kendi içinize çekilmek istemenize rağmen yakın çevrenizle iletişiminizde sorun çıkabilir. Eğitim, yolculuk ve toplantılarla dolu bir süreç sizi bekliyor.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gelişmeler zihninizin açılmasına ve olayları daha net şekilde değerlendirmenize yol açarak, para sorunlarına bir çıkış yolu bulabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlar içinde ön plana çıksanız da kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz. Ekonomik konulara kafa yoracağınız bir dönemdesiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Düşüncelerinizi ifade ederken sizi destekleyen kişi ve grupların varlığından güç bulabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerindeiş ve sosyal hayattaki gelişmeler sizi hırsla hareket etmeye yöneltebilir. Engellerle karşılaşsanız da ısrarcı davranabilir, önümüzde ki günlerde daha ikna edici olabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Günün ilk bölümü ortak kazançlar ve finansal konularla ilgili girişimler ve değerlendirmelerle geçebilir. Sonrasında ise görüş ve düşüncelerinize muhalefet edenlerle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu ay fikirlerinizi kendinize saklayarak, fazla iletişim kurmama yoluna gidebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Sabah koşullar karşı tarafa bağlı olsa da fikir birliği içinde hareket edebilecek, anlaşma sağlayacaksınız. Akşama doğru finansal konularda yönetimi ele alabilecek gücü bulabilir; engellere rağmen mücadeleci tavırlar sergileyebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde sosyal ortamlarda kendinizi ifade edebileceksiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Güne günlük uğraşlarınızla ilgili eksikleri tamamlayarak ve finansal hamlelerinizi planlayarak başlayabilir, ortak kaynaklardan fayda görebilirsiniz. Sonrasında ilişkiler ve işbirlikleri devreye girebilir.  Karşınızdaki kişilerin baskın tavırları iş ve sosyal hayatınızda kendinizi ifade edememenize yol açabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün sevdiklerinizle yapacağınız işbirliklerinden fayda görebilir, ortak hareket ederek, girişimlerinize hız kazandırabilirsiniz. Akşam saatlerinde iş hayatınızda muhalif düşüncelerle baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Görüş ve inançlarınızı ifade etmek istediğiniz bir süreçtesiniz.