Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (03.03.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yaşamdan keyif almak, geçirdiğiniz anı mutlu değerlendirmek istiyorsunuz. Sevdiklerinizle vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca kazançlarınızı, aileden gelen kaynaklarınızla ilgili yatırımlar gündeminizde olabilir. Yeni fark ettiğiniz bazı durumlar sizin fikren gelişmenize ve geleceğe yönelik yeni fikirler oluşturmanıza neden olabilir. Bugün yeni girişim yerine zihinde kurgulayabilirsiniz. 

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Eve, aileye ve yatırımlara dair işleriniz bugün istediğiniz akıcılıkta ilerlemeyebilir ancak fikir alış verişi yapmak ve gelecekte yapacaklarınızın ön hazırlığı için uygun zamanlardasınız. İşe dair konularda ise esnek olmanız gereken bir süreçtesiniz. Değerlendirmelerinizi kendi iç dünyanızdan ziyade başka düşüncelere de yer vererek yapmak geliştirici olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendinizi fikirlerinizle, yeteneklerinizle ortaya koymaktasınız. Anlaşmalar, görüşmeler, yolculuklarla ilgili durumlar gündeminizde önemli. Ancak bugün imza atmak yerine eksik kalan tarafları irdeleyebilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizle ilgili olaylarda ise kendi düşüncelerinizi kabul ettirmek isteyebilirsiniz. Karşınızdakilere de kulak vermeyi unutmayın.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugünlerde harcamalarınız bütçenizi aşıyor olabilir. Gelir gider tablonuzu gözden geçirmenizde yarar var. Kazançlarınızı arttırmak için karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Ancak koşullar gün içinde girişim yapmaya henüz uygun değil. Ön hazırlıklarınızı tamamlayabilir veya yeteneklerinizi nasıl kullanılır kılmayı başaracağınız üzerinde çalışabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuzda ilerleyen Ay ile kendinize olan güveniniz artmakta. Karşınızdakilerle bilgi alış verişleri yaparak olayları başka cephelerden de değerlendirmeniz sizi geliştirebilir. İlişkiler adına ise olumlu bir süreçten geçmektesiniz. Duygularınızın ve hevesleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Yeni başlangıçlarda bulunmadan önce kendinize düşünmek için zaman tanıyın.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünlerde arzu ve isteklerinizi ötelemektesiniz. Haklı olduğunuz alanlarda bile kendinizi öne çıkarmıyor; geri planda kalarak beklemeyi tercih ediyorsunuz. Ayrıca becerinizi ve üzerinizde çalıştığınız projelerinizi gün yüzüne çıkarmadan önce en iyi şekilde sunmak için hazırlık yapıyor olabilirsiniz. Korkularınızla yüzleşebilir; üstesinden gelebilmek için güç toplayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

İş ve sosyal hayatınızın hareketlendiği günler. Arkadaşlıklar ve ekip çalışmaları odak noktanız olmakta. Organizasyonlarda yer alabilirsiniz. Gün içinde yeni başlangıç yapmak yerine elde tamamlanması gereken işlerinize konsantre olmanız daha uygun görünüyor. Dostlarınızla paylaşımlarda bulunabilir; zamanı keyifli geçirmeyi tercih edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Kariyerinizde ön planda olmak istiyor; yönetimin size ait kalmasını arzu ediyorsunuz. Ancak başkalarının da söz hakkı olduğunu unutmamalısınız. Evden, aileden kaynaklı bazı durumlar hayata sizi farklı bakmaya itebilir. Yurtdışı, eğitim, medya ve hukukla ilgili işlerinizde olumlu gelişmeler ve haberler alabilirsiniz. Ancak hemen harekete geçmemelisiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yurtdışı, eğitim ve yolculuklar bugün istediğiniz akıcılıkta ilerlemeyebilir. Bazı aksilikler veya gecikmeler yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizi yüksek tutmalısınız. Çocuklarınızdan, sevdiğiniz kişiden sizi şaşırtan durumlar oluşabilir. Yatırımlarınızla ilgili ise pozitif olacak bazı gelişmeler gündeme gelebilir. Vizyonunuzu geliştirecek durumlar söz konusu.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Finansal konular ve duygusal paylaşımlar gündeminizin önemli maddeleri gibi. Alacak borç hesaplarınızı yapmak isteyebilir; gelirlerinizi değerlendirmek için alternatif fikirle alabilirsiniz. Ancak kendi bildiğinizden şaşmama eğiliminde olabilirsiniz. Sevgi ve aşka dair konularda ise duygularınız coşkun seyredebilir. Önemli kararları almadan önce gerçekçi düşünün.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İlişkiler adına önemli süreçlerden geçmektesiniz. Karşınızdaki kişilerden hayatın keyiflerini öğrenebilir; ilkelerinizden vazgeçmeden de mutlu olunacağınız görebilirsiniz. Bugünlerde bakış açınızı değiştirecek bazı görüşler edinebilirsiniz. Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilir ve onlardan bu yardımları görebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Beden ve ruhsal sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir dönem sorumluluklarınızın arttığı bir süreç. Yükleriniz, üzerinde çalıştığınız projelere canla başla sarılmaktasınız. Yeteneklerinizi işinizde kullanabilir; yeni kazanç kapıları açabilirsiniz. Ancak bugün yeni hamleler yerine eldeki işleri tamamlamaya ve eksiklerinizi gidermeye çalışın.