Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
Figen KIZILTAŞ & Berna Narin AŞKIN
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (03.07.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Hareketli ve tempolu geçecek bir sizi bekliyor. Ancak attığınız adımlar ve aldığınız kararlar uzun vadeli olmayabilir. Yakın çevre gezilerine çıkabilir; kardeşlerinizle bir araya gelebilir veya içinde yazı çizi olan işlerinizi tamamlamaya vakit ayırabilirsiniz. Akşamdan sonra eve, aileye ait konular ortaya çıkabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Maddi manevi değerlerinizle alakalı işler sizi meşgul edebilir. Alacak borç hesaplarınızı yapmaya vakit ayırabilirsiniz. Ayrıca planda olmayan harcamaların çıkacak olması kararsızlıklar ve ikilemlere neden olabilir. Akşamüstünden sonra daha duygusal konurla yöneleceğiniz zamanlar sizi bekliyor.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuzda ancak boşlukta ilerleyen Ay; bir yandan sizi hareketli ve atak kılarken diğer bir yandan kararsız ve ikilemler içinde bırakabilir. İstek ve arzularınızda tutarlı olmayabilirsiniz. Ayrıca yolculuklar, eğitim veya yakın çevrenizle ilişkilerinizde beklediğiniz tatmini bulamayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Akşamüstüne kadar olan süreçte kendi iç dünyanızda kalmak isteyebilirsiniz. Aklınızı kurcalayan düşünceleri sorgulayabilirsiniz. Günün ikinci yarısında burcunuza geçen Ay ile birlikte kendinizi daha rahat ifade edeceğiniz ve duygularınızı gösterebileceğiniz zamanlar var.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Günün ilk bölümü oldukça hareketli geçebilir. Yolculuklarla, arkadaşlarınızla, iletişimin bol olduğu işlerle ilgili olabilirsiniz. Ancak belli bir hedefe varmak istediğiniz alanlarda ise amacınıza ulaşmanız zor olabilir. Akşamüstünden sonra kendi iç dünyanıza çekilebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sosyal yaşantınızın hareketli geçeceği bir gün sizi beklemekte. Gerek aileniz gerekse de arkadaşlarınızla daha ilgili olabilirsiniz. Ayrıca eğer çalışıyorsanız iş yükünüzün fazlalığı sizi meşgul kılabilir. Akşamüstünden sonra ise görev ve sorumlulukların ardından duygusal temaların ağır basacağı bir süreç var.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Haftanın bu son gününde yolculuklara, iletişime, eğitime ve yazılı çizili işlere vurgu yapacak gelişmeler içindesiniz. Gün boyunca tamamlanması gerekenlerle uğraşabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden sonra eve, aileye ait konuların daha fazla gündeminizi meşgul edeceği gelişmeler içine girebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Duygularınızın karışık olduğu, parasal konularla zihninizin meşgul olduğu koşullardasınız. İkilemlere düştüğünüz konularda belli bir karara varmanız görünüyor. Akşamüstünden sonra değişen dinamikler sizi huzurlu kılacağa benziyor. Duygularınızın yönlendirmesiyle hareket edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İkili ilişkiler ve işbirlikleri adına hareketli ancak belli amaca ulaşmayan koşullar içindesiniz. Karşınızdaki kişilerin karar ve fikir değiştirmeleri sizi de etkileyebilir. Yolculuklar, arkadaşlıklar veya iletişime ait konularla da alakalı fırsatlara açıksınız. Akşamüstünden sonra duygusal bir süreç var.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Günün ilk bölümünde tamamlanması gereken işlerinize veya tam tersi dinlenmeye vakit ayırabilirsiniz.  Yakın çevre veya kardeşlerinizin ihtiyaçlarına odaklanacağınız gibi zihninizi yalnız kalarak boşaltma arzusu duyabilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden sonra ikili ilişkiler veya ailevi konular gündemde yer alabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Günün büyük bir bölümünü keyiflerinize ayırabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle, çocuklarınız veya arkadaşlarınızla vaktinizi keyifli geçirebilirsiniz. Ayrıca size heyecan verecek hobilere de yer verebilirsiniz. Akşamüstü saatlerinden sonra sağlığınıza, yeme içmeye dikkat.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün eve, aileye, yolculuklara ait konular gündemde olabilir. Yuvanızda misafir ağırlayabilir; tamirat tadilat gibi işlerinizle uğraşabilirsiniz. Akşamüstünden sonra sizi duygusal olarak iyi hissettirecek gelişmeler olabilir. Sevdiklerinizle zamanınızı geçirebilir; çocuklarınızla bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.