Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (03.08.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bilinçaltınızı kurcalayan ve karar almanızı zorlaştıran durumlarla karşı karşıya olmanıza rağmen sezgileriniz sizi yanılgılardan koruyacaktır. Kontrolünüz dışında gelişebilecek olayları akışına bırakmalı, gerçeklerden uzaklaşmadan içinde bulunduğunuz sürecin gerekliliklerini yerine getirmelisiniz. Ev, aile ve gayrimenkulle alakalı işlerinizi sonucuna ulaştırabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hedeflerinize varmak için attığınız adımlarda  ortağınızın ya da yakın ilişkide olduğunuz kişilerin desteğini alabilirsiniz. Yaratıcılığınızı ve sanatsal yeteneklerinizi kullanabilir, gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz. Eğitimler, yolculuklar ya da fikir alış verişlerinden cesaret alarak girişimlerde bulunabilir, üstünde çalıştığınız anlaşmaları sonuçlandırabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

İş ve aile hayatınızda devam eden belirsizlikleri gidermek için çaba sarf edebilir, kariyerinizle ilgili önemli adımlar atabilirsiniz.  Çalışma şartlarınızda yapılan düzenlemeler sizin lehinize olabilir, maddi konulardaki beklentilerinizi yerine getirecek anlaşmalar gündeme gelebilir. Sosyal ortamınızda da ön plana çıkarak, emeklerinizin görünür olabileceği bir gündesiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşama bakış açınız doğrultusunda hareket ederek, belirsiz durumlara rağmen umudunuzu kaybetmeden ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda yolunda gitmeyen koşulları değerlendirdiğiniz şu günlerde kalıcı adımlar atmak istiyorsunuz. Cesaretinizi koruyarak ve sevdiklerinizden destek alarak lehinize ilerleyecek girişimlerde bulunabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Duygularınızı adlandırmakta zorlansanız da kendinizi bazı fedakârlıklarda bulunmak zorunda hissedebilirsiniz. Ruhunuzun derinliklerine inerek yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi üst seviyede kullanacağınız koşullar içindesiniz. Finansal açıdan sizi zorlayan olayları kontrol edemeseniz de gelişmeler sizin lehinize olacak ve destekler alarak ilerleyebileceksiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün karşınızdakilerin belirsiz tavırları netleşmeye başlayacak ve siz artık olayları biraz daha görmeye başlayacaksınız. Her ne kadar koşullar size bağlı olmasa da işbirliklerinden fayda görebilir, anlaşmalardan ve fikir alış verişlerinden kârlı çıkabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için gereken cesareti alabileceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Çalışma ortamınızda devam eden karmaşayı ancak siz giderebilirsiniz. Cesaretle işlerin üstesinden gelmeniz, kazançlarınızda olumlu gelişmelere yol açabilir. Kariyerinizle ilgili girişimlerde bulunmanın ve uzun süredir belirsiz kalan konuların çözümü için uygun günde olabilirsiniz. Sezgilerinize güvenerek ilerlerken, sağlığınızı ihmal etmemelisiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Duygularınızı çok yoğun hissedeceğiniz ve yaşayacağınız bir gündesiniz. Kendi istek ve talepleriniz peşinden giderken sevdiklerinizi de yanınızda görmek isteyebilir, sorumluluklarınızın bilincinde olmanıza rağmen keyif almayı da ihmal etmeyebilirsiniz. Aşk hayatınızda beklentileriniz gerçekleşebilir. Yaratıcı yeteneklerinizi üst seviyede kullanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Evde ve ailede fedakârlık yapmanız gereken durumlar oluşabilir, yaşamınıza dair başlangıç ya da bitişler söz konusu olabilir. Yaşadığınız yer veya gayrimenkul alım satımıyla ilgili belirsizlikler giderilerek, yeni adımlar atabilirsiniz. Her ne kadar olaylar kadersel bir şekilde gelişse de sizin lehinize ilerleyebilir. Duygu dünyanızın derinliklerine inebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin desteğini alarak ilerleme kaydedebilir, içinde bulunduğunuz kararsızlıktan kurtulabilirsiniz. Düşüncelerinizi duygularınızla harmanlayabilecek; sezgilerinizin de yardımıyla bugün yaşanacakların üstesinden gelebileceksiniz. Gruplar içinde ve ekip çalışmalarında aktif bir katılımcı olacak, hedeflerinize doğru ilerleyebileceksiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün yeteneklerinizi sergileyebilmeniz için bütün koşullar oluşabilir, çalışma ortamınızda cesaret gerektiren konularda başarılı olabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili hayale kapılmadan ve beklentilerinizi yükseltmeden gerçekçi değerlendirmeler yapabilirsiniz. İşinize dört elle sarılabilir; zorluklara rağmen uzun vadeli düşünerek hareket edebilirisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; kendinizi ifade edebileceğiniz ve isteklerinizin peşinden gidebileceğinizi işaret etmekte. Duygularınızın çok yoğun olması başkaları tarafından hemen fark edilmesine neden olabilir. Sevdikleriniz için her türlü fedakârlığı cesaretle yapabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzü sanat ve esin gerektiren çalışmalarda başarıyla kullanabilirsiniz.