Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (03.10.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yakın çevre, kardeş ve komşularla bir araya gelerek ortak amaçlarınız için fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Aniden gelen bilgiler farkındalığa neden olarak, kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlayabilir. Sevdiklerinizle yapacağınız organizasyonlarla keyifli ve neşeli bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Ekonomik konularla ilgili oldukça hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Beklenmedik gelişmelerin yol açtığı kararsızlıktan çabuk kurtularak, şartlara uyum sağlayabilir, yeteneklerinizi devreye sokarak kârlı işbirlikleri yapabilirsiniz. Ticari anlaşma ve görüşmelerde yakınlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün hem bedenen hem de zihnen oldukça hareketlisiniz. Kararsız kaldığınız konuları; gelişmeleri farklı yönlerden değerlendirerek aşabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplar sizde farkındalığa yol açabilir, hedeflerinizi gerçekleştirmek üzere adımlar atabilirsiniz. Aldığınız haberler keyfinizi yerine getirecek.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Dün yaşanan karmaşadan sonra bugün biraz daha sakinleşecek ve bilinçaltınızda sizi meşgul eden düşünceleri çözme yoluna girebileceksiniz. Üstlerinizin ya da sosyal hayatınızdan tanıdığınız kişilerin farkındalığınızı artırmasıyla daha kararlı olabilecek, özellikle ticari işbirliklerine girebileceksiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Hedeflerinize ulaşmak için gereken hevese ve girişkenliğe sahipsiniz. Gruplar içinde ya da arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alış verişi olaylara bakış açınızı değiştirebilir. Koşulların lehinize gelişmesi hem moralinizi yerine getirecek hem de ilişkilerinizde ve işbirliklerinizde kontrol sizin elinize geçecektir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal hayatınızda hareketli günler yaşıyor olabilirsiniz. Eğitim, yolculuklar ve ticari işlerinizle ilgili belirsizliklerin giderilmesiyle krizleri çözebileceksiniz.  Ortaklıklar veya maddi paylaşımlarla aniden ortaya çıkan gelişmeler farklı düşünmenize sebep olabilir. Gizli işbirliklerinden destek görebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün karşınıza çıkan kişilerin, eşiniz veya ortağınızın farklı düşünmenize neden olacak davranışları aydınlanmanıza olanak sağlayabilir. Kafa karışıklığı yaşadığınız konularda biraz daha netleşebilir, görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız organizasyonlardan keyif alabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Duygusal olarak yaşadığınız krizlerin çözümünü bularak kendinizi ifade edebileceksiniz. İşle ilgili konularda beklenmedik ancak olumlu koşullar gelişebilir. Çalışma ortamında farkındalığınızın artmasına sebep olan gelişmeler yaşanabilir, kariyerinizle ve  sosyal hayatınızla ilgili destekler alabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İkili ilişkiler ve ortaklıklardan yana hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerden aldığınız destekle daha rahat adımlar atabilecek, başkalarının koşullarına uyum sağlayarak, gelişmeleri lehinize çevirebileceksiniz. Alacağınız haberler ilişkilerde keyfinizi yerine getirebilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ortamınızda anlaşmalar, görüşmeler ve ticari konular ağırlık kazanabilir. Bedensel olarak enerjik hissetmenize rağmen zihinsel bir karmaşa içinde olabilirsiniz. Ev, aile ve yerleşimle ilgili beklenmedik ama olumlu gelişmeler de yaşanabilir. Finansal işbirliklerinden destek görebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kendinizi bağımsız hissetmenize rağmen aşktan yana güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizi arkadaşlık boyutunda tutmak isteyebilir; entelektüel paylaşımlarda bulunmayı tercih edebilirsiniz.Alacağınız haberler farkındalığınızı artırarak, yaşamdan daha fazla keyif almanızı sağlayabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün kazançlarınızla ilgili belenmedik ancak olumlu hareketlilik sizi biraz olsun rahatlatabilir.  Çalışma ortamınızdan gelişen işbirlikleri ve ilişkiler kendinizi daha kolay ifade etmenizi sağlayacaktır. Aile fertleriyle bir araya gelerek fikir alış verişinde bulunmanızda fayda var.