Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları (03.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Spekülasyondan elde edebileceğiniz gelirlerin yanı sıra bugün aileden size gelen kaynaklarla ilgili gelişmelere açıksınız. Ayrıca sevdiğiniz kişi ve çocuklarınızla ilgili sizi maddi manevi anlamda güç mücadelelerine iten durumlarda yaşanabilir. Bilinçaltınızda bu gelişmeleri detaylıca irdeleyebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Eve, aileye ait alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Eşinizle aranızda güç savaşları yaşayabilir; zaman zaman kendinizi onun koşullarına uymak zorunda kaldığınızdan baskı görebilirsiniz. Yine de yaşamdan keyif almaya kendinizi yönelemeye uğraşabilirsiniz. Çocuklarla ilgili ise hoş gelişmeler var.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Fikirlerinizde ısrarcı oluşunuz sizi iş yaşantınızda bazı güç mücadeleleri içine çekebilir. Gizli kalmış konular veya araştırma bekleyen işleriniz için bugün tüm becerilerinizi ve ikna gücünüzü ortaya koymaktan çekinmeyebilirsiniz. Ev ve aileye ait alanlarda ise detaylı düşünmeniz gereken durumlar var.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Yaşamdan keyif almakla ilgili kendinizi zorlayacağınız koşullar içinde olabilirsiniz. Paylaşımlarınızda tutkulu ve ısrarcı olabilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın istek ve arzuları için maddi olanaklarınızı seferber edebilirsiniz. Planlarınızı anlık yapmak yerine detaylı değerlendirmelere tabii tutabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Burcunuza ilerleyen Ay ile kendinizi özgüvenli ve rahat ifade edeceğiniz zamanlar içindesiniz. Ancak ailevi konular, aile büyüklerini ilgilendiren konular veya ruhunuzun derinliklerindeki duygu ve düşünceleriniz sizi daha da mücadeleci kılabilir. Parasal konularda ise harcamalarınız artabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İç dünyanıza çekildiğiniz ve özgüveninizi sınadığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Çok çalışıp bunun karşılığınız almak istiyor ancak içten içe de başarı veya kendinizi doğru ifade etmekle alakalı bazı korkular yaşıyor olabilirsiniz. Bugün ayrıca ikili ilişkilerinizde önemli gelişmelere de açıksınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Hedeflerinizi yüksek tutabilir ve bunları gerçekleştirmek için gerekli maddi koşulları yaratmanın çabasını verebilirsiniz. Gruplar içinde ve ekip çalışmalarında kendi liderliğinizi ortaya koymak için mücadele verebilirsiniz. Güç savaşlarına açıksınız. Bilinçaltınız ise sizi yorabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sosyal hayatın içinde liderliğinizi ve gücünüzü ortaya çıkarmak için mücadele vereceğiniz bir gün. Duygu ve düşüncelerinizi ifade etmekten çekinmeyecek; gerekirse ikna kabiliyetinizi kullanarak çevrenizdekileri etkileyeceksiniz. Gruplarda, takım çalışmalarında ise hareketli zamanlar yaşayabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Yurtdışı işleriniz, medya, hukuk ve yolculuklarınızla alakalı bugün stres altında olabilirsiniz. İstek ve arzularınızı yerine getirmek istediğiniz alanlarda kontrolünüz dışında gelişmeler yaşanabilir. İş ve sosyal hayatın içinde ise sizi yoran ve detaylı planlar yapmaya iten durumlar olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ortak olduğunuz kazançlar ve duygusal paylaşımlarınızla ilgili meseleler sizi bugün oldukça fazla etkisi altına alabilir. Kendi isteklerinizi yerine getirememenin stersini yaşayabilirsiniz. Güçlü kişilerden veya gruplardan gelecekler sizi baskılayabilir. Yurtdışı, eğitim işlerinde ve bakış açınızda değişimler var.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İşbirlikleri, ikili ilişkiler ve ortaklıklarla ilgili durumlar sizi uğraştırabilir. Karşınızdakilerin gücü veya yapabilirlikleri gün içinde yaşanacaklarda kontrolün sizde olmayacağına işaret ediyor. Parasal konularda ise bazı stresler var.  Planlarınızı detaylı yapmak için uğraşabilirsiniz.                  

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Çalışma koşullarınız ve sağlığınızla ilgili durumlar sizi uğraştırabilir. Gelecekte ne yapacağınıza karar almak için derin araştırmalara girebilirsiniz. Ayrıca yurtdışı, eğitim ve hukuki alandaki işlerinizle alakalı sizi yoran durumlar söz konusu. Ortaklarınızla ve eşinizle ilişkilerinizi belli bir seviyede tutmaya çalışın.