Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (04.03.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Sabah neşenizi ve enerjinizi koruyacaksınız günün ilerleyen saatlerinde muhalif düşünceler ve karşınıza çıkan engeller endişelerinizin artmasına neden olabilir. İşlerinizi tamamlamaya çalışırken zamanınızıiyi kullanmanız gerekmekte çünkü detaylarda boğulabilirsiniz. Bugün ilişkilerde yaşanan sürprizler size ani fırsatlar getirebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Eve ve aileye dair konularla ilgilendiğiniz birkaç günün ardından zamanınızı sevdiklerinize veya becerilerinizi sergileyebileceğiniz hobilerinize ayırabilirsiniz. Gösterdiğiniz çabalar finansal engellere takılabilir. Vergi, sigorta, kredi ve borçlarla ilgili almanız gereken riskler sizi huzursuz etse bile sürprizler cesaretinizi körükleyebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Öğleden sonraya kadar kendinizi rahat ifade edecek, neşenizi gösterebileceksiniz. Fakat sonrasında eve, aileye ve yerleşime dair konular sizi fazlasıyla meşgul edebilir. İşbirliği içinde olduğunuz kişilerden gelebilecek engeller ve sınırlanmalarla karşılaşabilir, kontrol edemediğiniz ertelemelerle boğuşabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün eğitime, iletişime ve kişisel gelişiminize dair konular gündeminizde öne çıkabilir. Ancak çalışma ortamınızda sizi zorlayan ve zaman zaman önünüze engel çıkaran durumlar da söz konusu. İş arkadaşlarınızla aranızda üstlendiğiniz sorumluluklardan dolayı gerilim yaşanabilir. Kariyerinizle ilgili sürprizler yaşayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Maddi manevi değerlerinizle ilgili konulara odaklanabilir, bütçenizi düzenleyebilir; lüks ve hesapta olmayan harcamalarınızı kısmak için ödeme plan yapmak isteyebilirsiniz. Fakat sevdiklerinize dair sorumluluklarınız planlarınızın bozulmasına yol açabilir, girişimleriniz engellenebilir. Gelişmeler neşenizi yerine getirecektir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Ay ile kendi istek ve hedeflerinize odaklanabilir, yaşamınıza ve ilişkilere dair kararlar alabilirsiniz. Fakat eve ve aileye ait sorumluluklar önünüze engel çıkmasına neden olarak, sizi kısıtlayabilir.Kontrol edemediğiniz gelişmeler beklenmedik sürprizler getirebilir. Birden gelen fırsatlar aceleyle harekete geçmenizi gerektirebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Birkaç gündür süregelen neşe ve keyif sabah saatlerinde de etkisini sürdürecektir. Fakat öğleden sonra endişeleriniz artabilir, gelişmeleri kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Akşama doğru alacağınız haberler kendinizi yalnız hissetmenize neden olabilir. Yine de gelen fırsatları kullanarak, kazanç sağlayacak anlaşmalar yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Önemli gelişmelerin yaşandığı birkaç günün ardından durum değerlendirmesi yaparak, elinizdekilerin bilançosunu çıkarmak isteyebilirsiniz. Bugün sosyal faaliyetlere, grup çalışmalarına veya arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz fakat ekonomik alanda yaşanan daralmalar endişelerinizi artırabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Dönüm noktalarının yaşanabileceği bir süreçte olabilirsiniz. İş, kariyer ve ailevi konular gündeminizin önemli başlıkları olabilir. Üstlendiğiniz sorumluluklar istediğiniz gibi harekete geçmenizi engelleyebilir. Yine de aşk hayatınızda yaşanan gelişmeler ve sürpriz fırsatlar şansınızı döndürecek ve yaşamdan keyif alabileceksiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Uluslararası iş konuları, eğitim ya da medya ile ilgili girişimlerin hız kazanacağı bir gün. Kontrolünüz dışında yaşanacak gelişmeler, otorite kaynaklı ertelemeler istediğiniz hızda ilerlemenizi engelleyebilir. Bugün yaşanacak sürprizler yaşamınızda bitiş ve başlangıçlara yol açarak, beklenmedik fırsatları beraberinde getirebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konular, alacak ve borçlar, vergi, sigorta gibi işlerinizle ilgili endişeleriniz öğleden sonra artabilir. Detaylarda fazla boğulmanız hedeflerinize varmanızı engelleyebilir. Grupta üstlendiğiniz sorumluluklar için gereken maddi kaynağı bulamayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Ay; girişimlerinizde başkalarının onayına ihtiyaç duyacağınıza işaret etmekte. Karşınızdakilerin bakış açısına göre hareket etmeniz üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmenizi engelleyebilir. Aniden gelişen işbirlikleri ve fırsatlar yeni gelir kaynakları bulmanızı sağlayabilir.