Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (04.03.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İç dünyanızda yaşadıklarınızın farkında olarak güne başlayabilirsiniz. Sonrasında yine gerçeklere dönebilir; iş ve sosyal hayatınıza yoğunlaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde üzerinde çalıştığınız projeler daha rahat akabilir ve artık bazı şeylerin sonuna yaklaştığınızı görebilirsiniz. Hırpalayıcı durumlara dikkat.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Arkadaşlarınızla, gruplarla ve dernek işleriyle ilgilenebileceğiniz bir gün sizi beklemekte. Bir yandan ciddi ve gerçekçi düşünüp hareket ederken diğer bir yandan da fedakarca davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde duygusal yıpranmalara açıksınız. Beklentilerinizi yüksek tutmayın.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Sabah saatlerinde parasal konular veya duygusal paylaşımlarda bazı kararsız kalabileceğiniz durumlar olabilir. Öğle saatlerinde ise mantıklı davranmaya çalışabilirsiniz. Ancak akşam saatlerinde baskı görmenize ve fevri davranmanıza neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Günün ilk yarısında karşınızdaki kişilerden destek ve anlayış görme ihtimaliniz yüksek. Otoritelerle iyi geçinebilir; hedeflerinize yakın durabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde gerek duygusal gerek ailevi gerekse de iş yaşantınızla ilgili birden bire ortaya çıkan durumlar hırpalayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İşe dair konular içinde hayaller içinde olabilirsiniz. Günün ilk bölümünde güzel haberler alabilir; otoritelerden destek bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Ancak ilerleyen zamanlarda karamsar hissedebilirsiniz. Geç saatlerde ise neşenize yeniden kavuşma şansınız var.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Duygusal olarak naif hissedeceğiniz bir sabah başlayabilirsiniz. İşbirlikleri, ortaklıklar ve ikili ilişkiler adına olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşama doğru ise daha hırslı olabilirsiniz. Aniden ortaya çıkan durumlar hem parasal hem de hisleriniz üzerinde olumsuz etki bırakabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gerçekçi olmanın yanı sıra sizi aynı zamanda fedakarca davranmaya iten bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Sizi yoran konuları artık bir sonuca erdirme niyetiyle hareket edebilirsiniz. Eşinizin, ortağınızın ani tepkileri sizi bazı şeyleri yeniden değerlendirmeye itebilir. Derin paylaşımlara da bulunabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatlerinde alacağınız kararlarda sezgilerinize da başvurabilirsiniz. Çocuğunuz veya sevdiğiniz kişiye karşı anlayışlı davranabilirsiniz. Ancak ilerleyen saatlerde iş ortamınızdan kaynaklı durumlar veya sağlığınızla aniden gelişen bir durum motivasyonunuzu düşürebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Parasal konularda bazı fedakarlık göstermeniz gereken durumlara açıksınız. Aile büyüklerinden destekler bulma şansınız var. Ancak günün ilerleyen zamanlarında gerek finansal gerekse de çocuklarınızla alakalı bir durum gerginlik kaynağı olabilir. Ancak şansınız var; çabuk halledebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda halen ilerlemekte olan Ay’ın gücü sizinle birlikte. Otoritenizi rahat gösterebilir; olayları sizi yönlendirebilirsiniz. Gün içinde olumlu ilerleyen koşullar akşama doğru karışabilir. Evden, aileden kaynaklı konular duygusal olarak yıpratabilir. Ancak sonrasında şartlarınızı düzeltebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Otorite konumundaki kişiler veya sizi duygusal olarak baskılayan durumlar içindesiniz. Sabah saatlerinde parasal alanda bazı fedakarlıklarınız olabilir. Günün ikinci yarısında ise zihnen sizi farkındalığa iten gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizden gelen veya eğitimle alakalı haberler yıpratabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hedeflerinize ilerlerken hayallerinizi de işin içine katabilirsiniz. Olumlu gelişmelere açıksınız. Bazı şeyleri de artık sonlandırmaya yönelik hamlelerde bulunabilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde parasal konularda dikkatli olmalısınız. Aniden ortaya çıkanlar hırpalayabilir. Ancak eşten, dosttan destek var.