Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (04.05.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün kendinizi atak ve enerjik hissedebilir, istekleriniz doğrultusunda cesaretle adımlar atabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle birlikte hareket edebilir, sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. İnançlarınız doğrultusunda fikirlerinizi savunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hareketli ama olayları kontrol etmekte zorlanacağınız bir gün geçirebilirsiniz. Finansal konularla ilgili gelişmeler sizi yorsa da artık çözüme kavuşması gerektiğinden cesur adımlar atabilirsiniz. Kredi, vergi, sigorta gibi işlerinizin sorumluluğunu paylaşma fırsatı bulabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek için her zamankinden daha atak ve gözü kara davranabilirsiniz. Sizi destekleyen bir eşin ya da ortağın faydasını görerek sorumluluklarınızı yerine getirebilirsiniz. Geçmişten gelen bir ilişkiyle ilgili sorunlarınızı çözüme ulaştırabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün beraber çalıştığınız kişilerle iyi bir ekip çalışması sergileyebilir, üstlendiğiniz sorumlulukları yerine getirmek için var gücünüzle çalışabilirsiniz. Enerjinizin yüksek olması girişimleri cesaretle yapabilmenizi sağlayabilir. Akrabalarınızdan kariyerinizle ilgili destek alabilirsiniz. 

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Yurtdışı, medya ve hukukla ilgili işlerden gelecek haberler sizi heveslendirebilir. Çocuklarınız veya aşk hayatınıza dair bazı kararlar veya hamleler gündeme gelebilir. Eski ilişkilerin tekrar canlanması yönünde atılan adımlar cesaretinizi artırabilir. Görüş ve düşüncelerinizi ifade edecek özgüvene sahipsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal konular ve duygusal paylaşımlarınızdaki hızlı gelişmeler sizi ufak çaplı krizlere itebilir. Ailenizin sizi destekleyeceği girişimlerde bulunmadan önce geçmiş deneyimlerinizi göz önünde bulundurmalı, yatırım yapmak için eski bilindik yolları tercih etmelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün alacağınız haberler eski ilişkileri, düşmanlıkları ya da konuları tekrar gündeme taşıyabilir. Söylemek istediğiniz ama içinizde kalmış konuşmaları yapma fırsatı bulabilir hatta cesaretle kendinizi savunabilirsiniz. Kontrol sizde olmasa da gelişmeler lehinize olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gündelik temponuz yoğun olmasına rağmen yeni bir girişimde bulunmamalı öncelikle geçmişten gelen pürüzleri temizleyerek ilerlemelisiniz. Zamanında ekonomik olarak sizi tatmin etmemiş alış verişlerin tekrar üstünden geçebilir, cesaretle atacağınız adımlar sonucunda kazanç elde edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün romantik ilişkilerle ya da çocuklarınızla ilgili uzun süredir cesaret edemediğiniz kararları alabilir, adımları atabilirsiniz. Geçmişte aklınızda kalan ama harekete geçemediğiniz riskleri alabilir, özgüvenle ama sorumluluk bilinciyle davranabilirsiniz. Fakat harcamalarınızda dikkatli olmalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bir süredir aldığınız kararları uygulamakta zorlanmış olabilirsiniz fakat bugün iş, sosyal ya da aile hayatınıza dair konularda bitiş ve başlangıçlarda bulunabilir, daha önce cesaret edemediğiniz olayların üstüne gitmeye karar verebilirsiniz.  Evinizle ilgili sizi yoran gelişmeler yaşanabilir.  

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Daha önce hedeflediğiniz ama bir türlü harekete geçemediğiniz konularla ilgili harekete geçebilirsiniz. Eğitim ve yolculuklarla ilgili işleriniz de ani gelişmeler yaşanabilir, kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca gün boyunca iletişim trafiğinizi arttıran haberleşmeler olabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün düşünmeden kararlar almak yerine iş ve sosyal hayatınızda ki güçlü ve otoriter kişilerden destek almalısınız. İş hayatınızdaki gelişmeler parasal kaynaklarınızda etkili olabilir.  Geçmişte ki gelir kaynaklarınızı tekrar harekete geçirebilir ya da alacaklarınızı toparlayabilirsiniz.