Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (05.06.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yeniay; yakın çevreniz, kardeşleriniz, komşularınız, arkadaşlarınızla olan ilişki ve iletişiminizde yeni durumlara neden olabilir. Ayrıca eğitim, yolculuklar, ticaret, yapacağınız anlaşmalarla ilgili de sizi gerçekçi düşünmeye itebilir. Bazı kararsızlıklar ve ikimler kalmak zihnen yorucu olabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugünkü Yeniay; maddi manevi değerlerinizle ilgili alanda etkili olacaktır. Birikimlerinizi, para kaynaklarınızı değerlendirebilir; kazançlarınızı arttırmak için yeni yollar arayışına girebilirsiniz. Yazılı ve sözlü yeteneklerinizi somutlaştıracaksınız. Ancak tüm bunlar pek kolay gerçekleşmeyebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuzda meydana gelen Yeniay; ikili ilişkiler, hedefleriniz ve iş hayatınızı ilgilendiren alanlarda yeni durumlar, kararsızlıklar ve sonucunda gerçeklerle yüzleşmeler getirecektir. Ayrıca bedeniniz, zihinsel durumunuz ve algılarınızla alakalı da değişimler yaşayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bilinçaltı, kontroldışı ve kadersel gelişmeleri içeren evinizde gerçekleşecek olan Yeniay; düşüncelerinizi, duygularınızı ve yaşamı algılayışınızı etkileyebilir. Sorumluluklarınız artabilir; sizi engelleyen durumlar aynı zamanda içsel ve ruhsal olarak da olgunlaşmanızı sağlayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugünkü Yeniay; gelecek hedefleriniz, amaç ve beklentilerinizde yeni beklentiler getirebileceği gibi bir yandan da gerçekleri göz ardı etmeden hareket etmenizi talep edebilir. Arkadaş çevreniz, gruplar ve ekip çalışmalarında hem olumlu hem de sizi sorumluluklara iten gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş ve sosyal yaşamınızda etkili olacak bir Yeniay sizi beklemekte. Yeni projeler, anlaşmalar, eğitim ve yolculuklarla ilgili gelişmelerin yanı sıra ailenizle alakalı durumlar alacağınız kararlar üzerinde gerçekçi olmayı getirebilir. Bir süredir çözülemeyen bir konu için uğraşı içine girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Yeniay; geleceğinizle ilgili kararlarınız, yurtdışı işler, eğitim, medya ve hukukla olan uğraşlarınızda yeni durumlara neden olabilir. Bazı kafa karşılıklarına açık olmanıza karşı gerçekçi düşünmeyi başarabilirsiniz. Parasal konuların da devrede olacağı durumlar zaman zaman sizi ikilemelerde bırakabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Finasal kaynakların kullanımı, vergi, sigorta gibi parasal işlerin yanı sıra duygusal paylaşımlarla ilgili durumlar bu Yeniay’ın konusu olabilir. Değişkenlik içeren gelişmeler sizi hem fikren etkileyebilir. Zaman zaman zihinsel krizli gelişmeler yaşansa dahi gerçekçiliği bırakmadan hareket edebilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugünkü Yeniay; ikili ilişkiler, evliliğiniz, ortaklığınız ve işbirliklerinizi ilgilendiren alanda gerçekleşecek. Karşınızdakierle dialoglarınızı arttıran durumlar yaşayabilirsiniz. Kendi istek ve hedeflerinizde gerçekçi olmanız olayların gidişatını etkileyecektir. İkilemlerde kalmanıza da yol açan gelişmeler olabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

ş ve gündelik hayatınızı etkileyecek olayların yaşanacağı bir Yeniay sizi beklemekte. Sağlığınız için bazı alışkanlıklarınızı terke etmek için harekete geçebilirsiniz. Ancak ne kadar akılcı olsanız dahi sizi zorlayan bazı durumlar karşılaşabilirsiniz. Ayrıca çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmelisiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bu Yeniay; aşk hayatınızı, çocuklarınızı, hobi ve aileden gelen kaynaklarınızı etkileyen alanda gerçekleşecek. İkilemde kalacağınız durumlarla karşılaşma ihtimaliniz yüksek. Ancak hedefleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz. Ayrıca sizi engelleyen otorite konumundaki kişilerle uğraşabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yeniay; eve, aileye, işe ve yerleşime ait alanlarda bazı bitiş ve başlangıçlarını beraberinde getirebilir. Karasız kalabileceğiniz, fedakarlık edeceğiniz veya otoritelerle karşılaşacağınız ve mücadele edeceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni koşulları oluşturmak yaşantınızda öne çıkabilir.