Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (05.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Görev ve sorumluluklarınızı öne çıkaran gelişmeler içindesiniz. Mesuliyetleriniz farkında davranacak ve üzerinize aldığınız işleri titiz ve detaylı olarak inceleyip, şekillendirmeye gayret edeceksiniz. Ayrıca sağlığınızla ilgili yeni girişimlerde de bulunabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Değişen dinamiklerle hayatın size sunduğu keyifleri daha yakın duracağınız zamanlardasınız. Bir yandan çocuklarınıza, sevdiğiniz kişiye gereken ilgiyi gösterirken diğer bir yandan ise kontrollü ve sınırlarınızı belirlemiş şekilde davranabilirsiniz. Aileden gelen kaynaklardan ise fayda sağlayabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Eve, aileye ve yerleşime dair alanlarda bitiş ve başlangıçlar içindesiniz. Sabah saatlerinde sizi kısıtlayan koşullara rağmen sonrasında daha rahat ilerleme şansına kavuşabilirsiniz. Planlı ve hesaplı olmak üstünüze aldığınız görev ve sorumlulukları yerine getirmenizi kolaylaştıracaktır.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugünlerde maddi ve somut dünyadan biraz uzaklaşıp düşünce dünyasına dalabilirsiniz. Yaşadıklarınızı ve gelecekten beklentilerinizi daha gerçekçi gözlerle değerlendirebilirsiniz. Ayrıca kardeşler, yakın çevre, eğitim, anlaşmalar, yolculuklarla ilgili işlerle ise yeni gelişmelere açıksınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Başlattığınız girişimlerin artık parasal kısmı sizi daha fazla meşgul edebilir. Sorumluluklar üstlenecek; gerçekleri göz ardı etmeyeceksiniz. Bütçeleme yapabilir; eder değer bilinciyle ilerleyebilirsiniz. Sabah saatlerinde sizi engelleyen ve zorlayan durumların ilerleyen vakitlerde üstesinden gelebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Burcunuzda ilerleyen Ay; size görev bilinciyle de hareket etmenize olanak sağlayacaktır. Sabah saatlerinde verdiğiniz emeklerin karşılığını almakta zorlanacağınız ve fazladan çalışmanızı gerektiren koşullarla karşılaşabilirsiniz. Ancak sonrasında gayretinizle bunları aşacaksınız.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Son günlerde yaşadıklarınızı iç dünyanızda değerlendirmek isteyebilir hatta en ince ayrıntısına kadar irdeleyebilirsiniz. Aileniz, işiniz veya size sorumluluk hissettiren her şeyle ilgili aklınız dolu olabilir. Günün ilk bölümünde sizi yoran ve huzursuz eden koşullar sonrasında hafifleyebilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bağlı olduğunuz gruplardaki sorumluluklar, ekip çalışmaları sizi bugün bir hayli meşgul edebilir. Alacağınız görevlerin önemi zaman zaman sizi otoriterle fikirsel olarak çatışmaya götürebilir ancak bilginiz ve çabalarınızla üstesinden gelebilirsiniz. Hedefinizden sizi kimse alıkoyamayabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

İş ve sosyal yaşantınızda görev ve sorumlulukların arttığı birkaç gün sizi beklemekte. Planlı ve titiz çalışabilir; karşınıza çıkan engel ve zorlukları ise gerek bilgi gerekse de deneyimleriniz sayesinde aşabilirsiniz. Ayrıca kendi veya yakınlarınızın sağlığıyla da ilgili bazı durumlar gündeme gelebilir. 

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yurtdışı, medya, hukuk ve eğitim alanındaki işler gündeminizi oluşturabilir. Kontrolünüz dışında gelişen durumlar veya otorite konumundaki kişilerden gelen engel ve kısıtlamalar sabah saatlerinde sizi yorabilir. Ancak sonrasında üstesinden gelebileceğiniz koşullar var. 

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Ortak gelirler ve duygusal paylaşımlar adına stresli bir gün sizi bekliyor. Sabah saatlerinde hedeflerinize ulaşmanızı engelleyen koşullarla uğraşabilirsiniz. İlerleyen saatlerde ise daha gerçekçi değerlendirmeleriniz, titiz çalışmalarınız sayesinde bu huzursuzluğu aşabileceksiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Karşıt burcunuza geçen Ay; size farkındalık kazandıracak koşullar getirebilir. İlişkiler, ortaklıklar ve işbirlikleri adına sizi gerçekçi düşünmeye, planlı ve hesaplı davranmaya iten gelişmeler getirebilir. Sabah saatlerinde sizi yoran şartlar ilerleyen saatlerde daha rahat bir zemine yerini bırakabilir.