Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (06.02.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Kariyerinizi etkileyecek bir iş teklifi alabilir; gerek ailevi gerek yakın ilişkinizle ilgili sorumluluk alacağınız beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlar biraz yıpratıcı olsa da sonuçları çok verimli ve uzun vadeli olabilir. Anlaşma ve toplantılardan olumlu sonuçlar çıkabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Yurtdışı, eğitim, medya ve yayıncılıkla ilgili işleriniz için olumlu gelişmeler gündeme gelebilir. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle fikir birliğine varabilir, inançlarınız doğrultusunda size güç kazandıracak işbirlikleri kurabilirsiniz. Fakat hırsınıza yenik düşmemeli; düşmanlarınızı da göz ardı etmemelisiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Finansal işbirliklerinden güç kazanarak adımlar atabilir, ortak gelirleriniz, borç ve alacaklarla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Duygusal paylaşımlarınızda tutkulu olmakla birlikte otoriter bir tavır sergileyebilirsiniz. Hedeflerinizde ani değişikliklere gitmeniz gerekse de başarılı sonuçlar alabileceksiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün şansın ikili ilişkiler ve ortaklıklardan geleceğini bilmeli; fırsatları değerlendirmeye bakmalısınız. Yapacağınız görüşmelerden olumlu sonuçlar alabilir, anlaşmalar lehinize gelişebilir. Her ne kadar iş ve sosyal hayatınızda rekabet etmeniz gerekse de sizi destekleyen güçlü kişiler başarılı olmanızı sağlayabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir, yaptığınız işe tutkuyla sarılarak başarılar kazanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birbirinize destek olabilir, işbirlikleri sayesinde gelirlerinizde artış sağlayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili endişe yaratan sorunları araştırabilir ve tedavi olmak için harekete geçebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Romantik ilişkiler ya da çocuklarla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tutkuyla bağlı olduğunuz kişileri kontrol etmek isteyebilirsiniz, onları kıskanabilirsiniz fakat zaten olaylar sizin lehinize ilerleyecektir. Size keyif veren uğraşlarla ilgilenebilir; sosyal ortamlarda yer alabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Evle ilgili sorumluluklarınızda artışlar olabilir; aile içinde otoriteyi sağlarken tatlı sert davranışlar gösterebilirsiniz.  Karşınızdakilerin tavırları kısa süreli bir çatışmaya yol açsa da sorunları aşmak için uyumlu ve işbirlikçi tavırlar içinde olmanız size uzun vadede kazandırabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün bir süredir üzerinde çalıştığınız anlaşma ve işbirlikleriyle ilgili olumlu haberler alabilir, size kazanç ve başarı getirecek imzalar atabilir ya da görüşmeler yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kısa süreli aksamalar olsa da karşınızdakileri ikna ederek gelişmeleri lehinize çevirebileceksiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Kazançlarınızla ilgili beklentilerinize kavuşabilir; geleceğiniz için uzun vadeli yatırım planları yapabilirsiniz.  Ancak gereksiz harcamalarınızı belirlemeli; düzenleme yaparak kontrol altına almalısınız. Size güç kazandıracak işbirlikleri imzalayabilir, yeteneklerinizle başarı kazanabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yaşamınızın her alanında kontrolü ele alarak, strateji gerektiren konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Fakat ilişkilerde aşırı tutkulu, baskıcı ve kıskanç olmanız çatışmalara yol açabilir. Yine de bugün birçok fırsatla karşılaşabilir ve gelişmeleri lehinize çevirebilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İlkeleriniz doğrultusunda davranmak istemenize rağmen bugün kontrolünüz dışındaki gelişmeler sizi durdurabilir. Kendi içinize dönerek yaşadıklarınızı değerlendirebilir; duygularınızı ifade etmek yerine kendinize saklayabilirsiniz. Gizli ilişkiler, anlaşmalar ve işbirlikleri uzun vadede size başarı kazandırabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hedefleriniz için gruplar ve ekip çalışmalarından fayda görebilir; uzun vadeli ilişkiler veya işbirlikleri kurmak için görüşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi desteklemesiyle uzun vadeli girişimlerde bulunabilir, geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Yine de kazançlarınızı doğru değerlendirmeye bakmalısınız.