Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (06.04.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Özgürlük ve yenilenme ihtiyacı içinde başlangıçlara kalkışabilirsiniz. Bugün finansal konularla ilgili cesur ve risk içeren adımlar atmanız güven ihtiyacınızın sarsılmasına neden olarak gerilime yol açabilir. Doğru girişimlerde bulunabilmeniz için sezgilerinizi dinlemenizde fayda var. Ani gelişmeler fırsatları da beraberinde getirebilir fakat günlük programınızı uygulayamayabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Hızla yaşanan gelişmeleri kontrol etmekte zorlanabilir, başkalarının şartlarıyla hareket edebilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin risk içeren girişimlerini engellemeye çalışabilir, sahip olduklarınızı muhafaza edebilmek için mücadele edebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal gruplardan veya arkadaşlarınızdan duygusal destekler alarak yolunuza devam edebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Beraber çalıştığınız kişilerin alttan ve derinden gelen talepleri huzursuzluğa ve kayıplara yol açabilir. Fikir çatışmaları ve abartılı sözler çalışma ortamınızda gerginlik yaratabilir. Fakat ani gelişen fırsatlar bir anda umutla dolarak risk almanızı ve harekete geçmenizi sağlayabilir. Hayal ettiğiniz hedeflere ilerlemek için girişimlerde bulunabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün yaşanan gelişmeler sürprizlere ve yenilenmelere yol açabilir. İş ve sosyal hayatınızdaki hedeflerinizi değiştirebilir, üstlerinizden gelen teklifleri değerlendirebilir, yeni kazanç yolları getirecek anlaşmalar imzalayabilirsiniz. Sevdiklerinizle ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Keyifleriniz için abartılı harcamalar yapmamalısınız.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Gün boyunca karşınıza çıkan sürprizler şaşırmanıza yol açsa da heves ve cesaretle eyleme geçerek, fırsatların peşinden koşmanızı sağlayabilir. Fakat sabah saatlerinde anlık öfke patlamaları yaşayabilir, bitiş ve başlangıç kararları alabilirsiniz. Ev ve aileye dair konularda risk almak isteyerek anlaşmalar imzalayabilir, ani yolculuklara çıkabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmeli, bir anlık öfkeyle gereksiz tartışmalara girmemelisiniz. Yakın çevrenizle ilişkilerinizde çatışmalar yaşayabilirsiniz. Fakat sonrasında gelişen işbirliklerinden fayda sağlayabilir, kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Bugün finansal konularda yaşanan ani gelişmeler gizli anlaşmaları ve kazançları beraberinde getirebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Ekonomik konularla ilgili risk içeren girişimlerinizde engellerle karşılaşabilirsiniz. Finansal kaynakların kullanımında inatlaşmak veya kontrolsüz harcamalar gerilime yol açabilir. Fakat bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerin yaptığı sürprizler hemen harekete geçmenize; geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirebileceğiniz anlaşmalara ve girişimlere yol açabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yaşamınızı yeniden organize etmek ve girişimlerde bulunmak istemenize rağmen karşınızdakilerin inatçı ve dönüşüme direnen tavrı çatışmalara yol açabilir. Özellikle sabah saatlerinde ilişkilerde öfke patlamaları yaşanabilir, dikkatli olun. Fakat çalışma ortamınızda size yenilenme fırsatı getirecek gelişmeler yaşanabilir, kariyerinizde başarıya yol açan anlaşmalar imzalanabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde sizi içten içe huzursuzeden gelişmeler yaşanabilir. İş arkadaşlarınızın ya da akrabalarınızın uzlaşmaz tutumu çatışmalara neden olabilir. Yine de keyfinizi bozmadan günün tadını çıkarabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda yaşanan gelişmeler sizi mutlu ederek, yenilenme ve özgürleşme fırsatı getirebilir. Duygusal olarak derinleşmeniz sezgilerinizi de güçlendirecektir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Size keyif ve mutluluk veren değerlere sıkı sıkıya bağlı olmanız geleceğe dair hedeflerinize varmanızı engelleyebilir, sevdiklerinizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Finansal riskler içeren girişimleriniz güvende olmadığınız duygusu verebilir. Bugün yaşanan ani gelişmeler anlık kararlarla harekete geçmenize hatta gayrimenkul alım satımı yapmanıza neden olabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

İş ve sosyal hayatınızda risk alarak girişimlerde bulunmanız aileniz tarafından hoş karşılanmayabilir. Fakat gelir kaynaklarınızı çoğaltmak için harekete geçecek destekleri bulabilirsiniz. Bugün alacağınız haberler sizi şaşırtsa da cesaretinizi körükleyebilir ve beklenmedik adımlar atabilir. İşbirliklerinden ve anlaşmalardan fayda sağlayarak, yeni bir döneme başlayabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün ekonomik konularla ilgili yaşanan gelişmeler yeni gelir kaynaklarına kavuşmanızı sağlayabilir. Çalışma ortamınızda başarılı sonuçlar alabileceğiniz girişimlerde bulunabilir, sözleşmeler yapabilirsiniz. Özgürce tavır almanız yeteneklerinizin fark edilmesine neden olabilir. Fakat sabah saatlerinde konuşmalarınızda dikkatli olmalı, gereksiz inatlaşmalardan kaçınmalısınız.