Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (06.05.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Güne keyifli ve neşeli bir ruh haliyle başlayabilirsiniz. Fakat sabah saatlerinde bilgi akışında yanılsamalar ve yanlışlıklar yaşanabilir. Ani gelişen fırsatları kullanarak, uzun vadeli ekonomik girişimlerde bulunabilir, güçlü kişilerin ya da kurumların desteğiyle başarılı olabilirsiniz. Şansınızın açık olduğu, sevdiklerinizle bir arada olacağınız bir gün geçirebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sabah saatlerinde gelişen olaylar, kafanızı karıştırarak hedeflerinizden vazgeçmenize neden olsa bile gün içinde enerjinizi ve cesaretinizi koruyabileceksiniz. Yaşamınızı kontrol altında tutarak akılcı ve sağlam girişimlerde bulunabilir, aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplardan alacağınız destekle kişiliğinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yanlış anlaşılmalar, iletişimde tıkanmalar ve ertelemeler yaşasanız bile günün geri kalanın da, sizi heveslendiren ve ümitlendiren gelişmeler yaşanabilir. İlişkilerden, işbirliklerinden ya da ortaklıklardan gelen haberler, kendinizi ifade etmenizi ve girişimlerde bulunmanızı sağlayabilir. Karşınıza çıkan fırsatları kullanarak yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün çalışma ortamınızda sizi meşgul eden ama ilerleme kaydedemediğiniz ve yanılgıya düştüğünüz gelişmeler yaşanabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde mali kazançlarınızı artıracak işbirlikleri ya da anlaşmalar yapabilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda karşınıza çıkan fırsatları kullanacak cesareti kendinizde bulabilir, ekonomik başarılar elde edebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Sizi mutlu eden uğraşlarınıza zaman ayırarak, sevdiklerinizle beraber olarak gününüzü geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde içinde bulunduğunuz gruplarla ya da arkadaşlarınızla yapacağınız bilgi alış verişi kafanızı karıştırarak, kararsızlık yaşamanıza neden olabilir. Kariyerinizde başarılı olabilecek adımlar atabilir ve olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Sabah saatlerinde karşınızdakiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir, harekete geçmekte zorlanabilir, ertelemeler yaşayabilirsiniz. Fakat öğleden sonra iş ve özel yaşamınızda başlangıçlarda bulunacak cesareti ve fırsatları bulabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve şansınızı kullanarak sağlam adımlar atabilir, uzun vadeli girişimlere kalkışabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kafanızın karışacağı, kararsızlık yaşayabileceğiniz bir gündesiniz. Yanlış haberler gününüzü planlayamamanıza yol açabilir. İlişkilerin, ortaklıkların ya da işbirliklerinin sizi desteklemesiyle heveslenebilir, harekete geçebilirsiniz, hedeflerinize varabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Aile gelirleriyle ilgili uzun vadeli yatırımlara yönelebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Güne bütçenizi denkleştirmekte zorlanarak ve ekonomik konularla ilgili kafa karışıklığı yaşayarak başlayabilirsiniz. Fakat günün ilerleyen saatlerinde çalışma ortamınızda yaşanan gelişmeler, kariyerinizde başarılı adımlar sağlayabilir, yeteneklerinizi kullanarak kazançlarınızı artırabilirsiniz. Olumlu sonuçlanacak işbirlikleri ve anlaşmalar yapabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Sabah saatlerinde karşınızdakilerle yapacağınız bilgi alış verişi kafanızı karıştırabilir, planlarınızı ertelemenize yol açabilir. Ama sonrasında önünüze çıkan fırsatlar, kendinize olan güveninizin artmasına ve günü keyifli geçirmenize neden olabilir. Size başarı kazandıracak girişimlerde bulunabilir, mali konularda akılcı ve pratik çözümler üretebilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Kontrolün sizde olmadığı bir gün yaşayacağınızdan sabah saatlerinde kafanız karışabilir, aldığınız haberler dostu düşmanı ayırmakta sıkıntı yaşamanıza neden olabilir. İçsel huzurunuzu bulmakta zorlanmanız, dengenizi bozabilir. Kendinizi toplayarak, akılcı, uzun vadeli, sağlam adımlar atabileceksiniz. Özellikle mali konularda başarılısınız.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Sabah saatlerinde yaşanan hareketlilik ve yoğun bilgi trafiği sizi heveslendirse de ertelemelerden dolayı kararsız kalabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ise karşınıza çıkan fırsatları kullanabileceğiniz haberler alabilir, başarılı olabileceğiniz anlaşmalar yapabilirsiniz. Beklediğiniz girişimlerin somut sonuçlarını alacaksınız.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Güne kafa karışıklığı ile başlayabilir, karşınıza çıkan seçeneklerden ve yaşanan bilgi kirliliğinden karar alamaz hale gelebilirsiniz. Fakat sonrasında iş ve sosyal hayatınızda yeni girişimlerde bulunabilir, yeteneklerinizi kullanarak maddi gelirlerinizi artırabilirsiniz. Sizi destekleyen kişiler sayesinde uzun vadeli kalıcı anlaşmalar yapabilirsiniz.