Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (06.06.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün çalışma ve sosyal yaşamınızda hareketlilik yaşayabilir, sorumluluk almak zorunda kalabilir, üstünüzde baskı hissedebilir, güçlü kişilerin talepleriyle bunalabilirsiniz. Ani tepkiler vermekten kaçınmalı, hırslarınıza yenik düşmemelisiniz. Önümüzdeki günlerde aşk hayatınızda sizi mutlu eden gelişmeler yaşanabilir, yaşamdan keyif alabileceğiniz günler geçirebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Uzun yolculuklar, yüksek eğitim, medya ve mahkemelerle ilgili adımlar atabilir, sorumluluklarınızla ilgili önceliklerinizi belirlemeye çalışabilirsiniz. Fakat kontrolünüzde olmayan gelişmeler bir anda planlarınızın ertelenmesine neden olabilir. Yönetici gezegeniniz Venüs’ ün burç değiştirmesiyle birlikte aile içi ilişkileriniz daha sıcak ve keyifli bir hale gelebilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Finansal sorumluluklar ve baskılar ani hedef değişiklikleri yapmanıza neden olabilir. Bugün vergi, sigorta, nafaka, kredi gibi konularda yaşanan gelişmeler ve harcamalar planlarınızı değiştirmenize yol açabilir. Önümüzdeki günlerde yakın çevrenizle ilişkilerinizden daha fazla keyif alabilir, anlaşmalar imzalayabilir, sizi mutlu edecek yolculuklara çıkabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün iş hayatınızda ve statünüzde sürpriz değişiklikler olabilir. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerin talep ve beklentileri doğrultusunda davranmak sizi duygusal baskı altında bırakabilir. Şartların size bağlı olmaması kararlarınızı etkileyecektir. Ekonomik faaliyetlerle ilgili işbirliklerine girme fırsatı bulabilir, yeteneklerinizi kullanarak sanatsal çalışmalar yapabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Venüs’ ün burcunuza geçmesiyle birlikte;  yaşamınızda ve ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Fiziksel görünümünüzle ilgilenebilir, kendinizi şımartmak isteyebilirsiniz. Sorumluluk almanız gereken bir gündesiniz. İş ortamınızda sizi zorlayan görevlerin altından kalkmak için çabalarken çalışma arkadaşlarınızla aranızda çıkar çatışmaları yaşanabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün hobilerinize zaman ayırabilir, yapmaktan keyif aldığınız işleri yerine getirebilirsiniz. Sevdiklerinizle ilgili aldığınız sorumluluklar üstünüzde baskıya yol açabilir. Onlar için yapacağınız harcamalar veya risk içeren yatırımlar çatışmaya neden olabilir. Önümüzdeki günlerde gizli ilişkiler ve kulislerden fayda görebilir, işbirliklerine girebilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Aileyle ilgili sorumluluklar gündeminizde olabilir. Karşınızdakilerin beklenmedik tavırları sizin de hırsla hareket etmenize ve ilişkilerde soruna yol açabilir. İş ve özel yaşamınızda bitiş ve başlangıçlarla ilgili aldığınız kararlar üstünüzde ki baskının artmasına yol açabilir. Venüs’ün burç değiştirmesiyle sosyal yaşamınız hareketlenebilir, keyifli organizasyonlar yapabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Bugün iletişim trafiğiniz yoğun olabilir. Verdiğiniz sözlerin, yaptığınız konuşmaların sorumluluğunu üstlenmeniz gerekebilir. Çalışma ortamınızda yaşanan değişiklikler planlarınızı ertelemenize neden olsa da; Venüs’ ün burç değiştirmesiyle farklı kariyer fırsatları bulabilirsiniz. Önümüzdeki günlerde iş ve sosyal yaşamınızda olumlu gelişmeler olabilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Ekonomik konularla ilgili aldığınız sorumluluklar duygusal baskı altında kalmanıza neden olabilir. Düşünmeden yaptığınız harcamalar ya da aldığınız riskler, gelirlerinizde kısıtlanmalara neden olabilir. Uzun yolculuklar, yurtdışıyla ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşanabilecek bir süreçtesiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişilerle işbirliği yapabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda hareket etmekte olan Ay; girişimlerde bulunmanızave kendinizi ifade etmenize olanak sağlayacaktır. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket etmenize rağmen fazla hırslı davranabilir, ilişkilerinizde gerilim yaşayabilirsiniz. Finansal konularda girişeceğiniz işbirliklerinden kazançlı çıkabilir, ortak kaynakların paylaşımında yüce gönüllü davranabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün kendinizi yalnız ve mutsuz hissedebilir, içinize kapanabilirsiniz. Fakat bu zamanı düşünmek ve kararlarınızı planlamak için kullanabilirsiniz. Olaylara farklı bakış açısı geliştirmeniz bilinçaltınızda sizi rahatsız eden korkularla yüzleşmenizi sağlayabilir. Önümüzde ki günlerde eşinizden, ortağınızdan ya da işbirliği yaptığınız kişilerden fayda görebilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hedeflerinize varmak, planlarınızı gerçekleştirmek için fazla hırslı davranabilir hatta maddi riskler alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ya da sosyal grupların sorumluluğunu almanız, duygusal baskıya neden olabilir. Fakat Venüs’ ün burç değiştirmesiyle çalışma ortamınızda olumlu gelişmelere yol açacak fırsatlarla karşılaşabilir, akrabalarınızdan fayda görebilirsiniz.