Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (07.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Yorucu ve hareketli bir gün geçirirken ani gelişen olaylar telaşlanmanıza, öfkelenmenize ve sağlığınızın bozulmasına yol açabilir. Fakat hemen ardından uzlaşmanın yollarını bularak, çalışma arkadaşlarınızla aranızda ki çatışmaları sonlandırabileceksiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Romantik ilişkilerde çatışmalar yaşansa bile durumu çabuk toparlayarak tatsızlıkları giderebilir ya da yeni bir ilişki için tüm cesaretinizi toplayarak harekete geçebilirsiniz. Keyif alacağınız konularda çalışmak sizi yorsa da bir taraftan da mutlu edecektir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün aile ilişkilerinde daha uzlaşmacı olmalı, çatışmalardan uzak durmalısınız. Temizlik, düzenleme gibi işlerinizi yaparken dikkat etmenizde fayda var, ufak tefek ev kazaları yaşayabilirsiniz. Gayrimenkullerle ilgili ani hareketlenmeler karar almanızı gerektirebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İletişiminizde dikkatli olmalısınız, bir anda ağzınızdan çıkan eleştirel sözler çevrenizdekilerin kırılmasına neden olsa da hemen ardından gönül alabileceksiniz. Ani gelişen kısa yolculuklar veya anlaşmalar gündeme gelebilir. Bu akşam evinizde misafir ağırlayabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bir süredir devam eden ekonomik konularla ilgili hareketlilik bugün hız kazanarak, anlaşmayla sonuçlanabilir. Harcamalarınızı kontrol altına almakta zorlansanız da işbirliklerinin gündeme gelmesi kazançlarınızı artırabilir. Akşam saatlerinde yakın çevrenizle iletişiminiz artabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün çok hareketli ve yoğun olabilirsiniz. Hâlâ enerjinizi muhafaza edebilir hatta fiziksel olarak kendinizi zorlayabilirsiniz. Fakat cesaretle girişimlerde bulunurken dikkatli olmalı hem kendinizi hemde ilişkilerinizi zora sokmadan, kendinizi ifade edebilmelisiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bir süredir içinizde biriktirdiğiniz öfkeyi beklenmedik bir anda dışarı yansıtabilirsiniz. Kontrol edemediğiniz gelişmeler içsel gerilime yol açabilir. İçten içe çok karmaşık duygular içinde olabilirsiniz. Bir yandan çatışırken bir yandan da uzlaşmak isteyebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Sabah saatleri hareketli ve gergin geçebilir. Arkadaşlarınızla, içinde bulunduğunuz sosyal gruplarla ya da sevdiklerinizle anlık gelişen olaylar yüzünden gerilim yaşayabilirsiniz fakat hedeflerinize varmak için gereken desteği ve işbirliğini bulabileceksiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Birkaç gündür iş ve sosyal hayatınızda devam eden yoğunluk bugün doruk noktasına ulaşabilir. Üstünde çalıştığınız projelerle ilgili girişimlerde bulunabilir, topluluklar önünde sunumlar yapabilirsiniz. Çok yönlü olmaya çalışırken kendinizi fazla hırpalamamalısınız.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Çıkarlarınız doğrultusunda adım atarken eleştirel olabilir, düşüncelerinizi ifade ederken kavgacı bir tavır takınabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız grup ve kişilerle fikir birliğine varmanızda fayda var. Zaten önümüzde ki birkaç gün uzlaştırıcı rolünü üstlenmeniz gerekebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Finansal konularla ilgili endişelerinizin doruk noktasına ulaştığı bir anda olsanız da eşin ya da ortağın parası imdadınıza yetişebilir. Bütün hesapları doğru yapmaya çalışırken aşırıya kaçarak detaylarda boğulmanız krizlere yol açabilir. Fakat akşam saatlerinde sakinleşerek olayları karşınızdakinin gözüyle de görebileceksiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerle duygusal iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Onların eleştirileri ortamın gerilmesine yol açsa da sonuçta ortak çıkarlarda buluşarak beraber hareket edebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde finansal konular sizi meşgul edecek.