Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (09.05.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İş ve sosyal hayatınızı içine alan alalarda sorumluluklarınız dahilinde hareket edebilir; üstesinden gelmek için çaba gösterebilirsiniz. İletişimde dikkatli olmanız gereken durumlar olabilir zira yanılgılara açıksız. İyi tarafından bakıldığı takdirde yaratıcılığınız artabilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Bugün fikir ve düşüncelerinizde gerçekçi olmak; girişimlerinizden somut edinimler hedefleyebilirsiniz. Belli bir alana odaklanmanızda zorluklar çıkarabilir. İstikrarlı ilerleme isteğine rağmen sabit olmayan koşullar planlarınızda değişime neden olabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Burcunuzda ilerlemekte olan Merkür’ün bugün yapacağı açılar sizde kararsızlığa, ikileme ve yanılgıya neden olabilir.  Fikirlerinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilir veya anlaşılamadığınızı düşünebilirsiniz. Gerek finansal gerekse de duygusal paylaşımlarda sizi zorlayacak.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İlişkilerinizde bugün daha dikkatli hareket etmeniz gereken bir gününüzdesiniz. Hem koşulların karşı tarafa bağlı olması hem de baskı unsuru içermesi sizi zaman zaman zorlayabilir. Yetkin kişilerle gireceğiniz dialoglar da olabilir.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün yapılacak işler ve görevler üzerinizde baskı hissettirebilir. Gerek günlük uğraşlar gerekse de çalışma hayatının sorumlulukları sizi meşgul edebilir. İstikrarlı ve planlı hareket etme isteğiniz zaman zaman bazı nedenlerden dolayı sekteye uğrayabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün işiniz, kariyeriniz adına alacağınız kararlarda oldukça dikkatli ve temkinli olmalısınız. Günboyunca tek bir konu yerine birçok işe birden odaklamanız ve titiz çalışmanız gereken ortamlarda bulunabilirsiniz. Hayalgününüzü kullanabileceğiniz koşullar olabilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Gün içinde eve, yerleşime dair işler, tamirat veya tadilat gibi uğraşlarınız olabilir. Sorumluluk bilinciyle yapılacaklara yaklaşabilir; titiz çalışabilirsiniz. Ancak zaman zaman bu yükler sizi yorabilir ve üzerinizde baskıya neden olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Yakın çevre ve kardeşlerinizle olan ilişkileriniz bugün stres kaynağı olabilir. Gerek gelenekleri gerek finansal gerekse de işe ait konularda konuşabilirsiniz. Ancak aranızda geçecek diologlar ve bilgi alış verişlerinde belli bir karar almakta zorlanabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün beklemedik harcamalarla karşılaşabilir; bütçenizi yapılandırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Manevi anlamda var olan değerlerinizi gözden geçirmenize neden olacak olaylar yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiden kaynaklı beklenmedik durumlar da söz konusu.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Burcunuzda ilerlemekte olan Ay; sizi gerçekçi düşünmeye ve davranmaya yöneltmekte. İstek ve arzularınızın peşinden hırsla, tutkuyla gidebilir; gerekirse baskıcı tavırlar gösterebilirsiniz. Ancak bir yandan da sorumluluklarınızın bilincindesiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Kendi iç dünyanızda ve kendi düşüncelerinizle olduğunuz bir gün. Sizi baskısı altına alan sorumluluklar, otorite konumundaki kişilerin sizden beklentileri veya sizin hedefleriniz adına hissettikleriniz bilinçaltınızı kurcalıyor olabilir. Kendinizi baskı altına alabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün hedeflerinize ulaşmak ve amaçlarınızı gerçekleştirmek içi baskı hissedebilirsiniz. Gruplar, arkadaşlıklarla olan ilişkilerinizde ise sorunlara açıksınız. Otorite konumundaki kişilerle bir araya gelebilir; onlarla gelecek planlarınız üzerinde görüşmeler yapabilirsiniz.