Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
fkiziltas@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları 09.11.2012

 

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Eski ilişkilerden ya da işbirliklerinden sizi mutlu edecek haberler alabilirsiniz. Yarım kalmış anlaşmalar sonuçlanabilir, geçmiş fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Çalışma ortamınızda tecrübelerinizden faydalanabilir, finansal becerilerinizi sergileyebilirsiniz. Fakat bugün kararlı davranmakta zorlanabilir, çelişki yaşayabilirsiniz. Seçeneklerin kafanızı karıştırmasına izin vermemelisiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Çalışma ortamınızda maddi kazançlarla ilgili kaçırdığınız fırsatları tekrar yakalayabilir, eski iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi canlandırabilirsiniz. Bugün gelişen olaylar sizi mutlu edebilir. İşbirliklerinizde ve ilişkilerinizde geçmiş tecrübelerinizden faydalanabilir, danıştığınız kişilerle ortak girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat sizin için en verimli olanı seçmek isterken kafanız karışabilir.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Bugün keyifli ve romantik bir gün geçirebilirsiniz. Eski ilişkiler canlanabilir, sevdiklerinizle mutlu olabilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, kendinizi şımartacak harcamalar yapabilirsiniz. Tecrübelerinizi çalışma arkadaşlarınıza aktarabilirsiniz. Fakat eve ve aileye dair konular ikilemde kalmanıza neden olarak gerilim yaratabilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Aile ilişkilerinde eskiden beri süregelen sorunları çözebilir, evinizin tadilat veya dekorasyon işlerini tamamlayabilirsiniz. Beklenmedik, gizli destekler gayrimenkullerle ilgili girişimlerinizde yardımcı olabilir. Çocuklarınızla ya da sevdiklerinizle tecrübelerinizi paylaşabilirsiniz. Fakat dedikodular ve gelen haberler sizi kararsızlığa sürükleyebilir, ikilemde kalabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bugün yaşanacak iletişim trafiği sizi mutlu edebilir. Eski arkadaşlarınızla ve sosyal gruplarla bir araya gelebilir, ortak planlar ve organizasyonlar yapabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili aile desteğini alabilir, işbirliği içinde olabilirsiniz. Fakat geleceğe dair hedeflerinizi gerçekleştirmek isterken maddi endişelerden dolayı engellenebilir ve gerilim yaşayabilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

İş hayatınızda daha önceden başladığınız girişimlerin ekonomik kazançlarını almaya başlayabilir, işbirliklerinin olumlu sonuçlarını alabilirsiniz. Kariyer ve sosyal hayatınızda başarılı olabileceğiniz bir gündesiniz. Yakın çevrenizle tecrübelerinizi paylaşarak, görüşlerinizi ifade edebilirsiniz. İlişkilerinizde size faydalı olacak haberler alabilirsiniz. Fakat ikilemler yaşayabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün hem sosyal hem de romantik ilişkilerinizde uyumlu ve olumlu bir iletişim içinde olabilirsiniz. Aynı görüşleri paylaşarak sizi mutlu edecek işbirlikleri yapabilirsiniz. Geçmiş fırsatlarla tekrar karşılaşabilirsiniz. Ekonomik konularla ilgili gizli planlar yaparak, tecrübelerinizi kullanabilirsiniz. Fakat endişeleriniz harekete geçmenizi engelleyerek ikilemde kalmanıza neden olabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gizli ilişkiler ve kulislerden destek görebilirsiniz. Derin paylaşımlarda bulunmak sizi mutlu edebilir, geçmiş finansal sorunları çözmek için ilişkilerin ve işbirliklerinin desteğini görebilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi gözden geçirerek tecrübelerinizden faydalanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla aranızda gerilim yaşayabilir, endişelerinizden dolayı kararsız kalabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün yakın ilişki de olduğunuz kişilerle daha önceden planladığınız eylemlerinizi gerçekleştirebilir, eski tanıdıklarla tekrar bir araya gelebilirsiniz. İş ve sosyal hayatınızda gizli kulislerden destek alabilirsiniz. Fakat karşınıza çıkan fırsatlardan seçim yapmakta zorlanabilir, kendinize en uygun seçeneği bulmak isterken kayıplara uğrayabilir, gerilim yaşayabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

İş ve sosyal hayatınızda kurduğunuz işbirliklerinin faydasını görebilir, kaçırdığınız fırsatları tekrar yakalayabilirsiniz. Bugün kariyerinizle ilgili birçok olumlu girişimde bulunarak, başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Geleceğe dair hedeflerinizi planlayabilir, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz. Fakat düşüncelerinizden emin olmadığınız konularda gerilim yaşayabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün eski ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Keyif ve hobilerinize zaman ayırabilir, yaratıcılık gerektiren çalışmalarda başarılı olabilir, kendinizi ifade edebilirsiniz. Sizi mutlu edecek organizasyonlar içinde olabilirsiniz. Kariyeriniz hedeflerinize varmak için finansal planlamalar yapabilirsiniz. Fakat endişeleriniz ve kuruntularınız gerilime neden olabilir, ikilemde kalabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Gayrimenkullerle ilgili eski fırsatlar tekrar gündeme gelerek, yapılacak satışlardan veya yatırımlardan payınızı alabilirsiniz. Finansal konularda ailenizin yardımını alabilirsiniz. Yurtdışı, mahkeme, yüksek eğitim hatta medya ile ilgili girişimlerinin işbirlikleriniz tarafından desteklenebilir. Fakat yakın ilişki de olduğunuz kişiler kafanızı karıştırarak sizi ikilemde bırakabilir.