Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (10.04.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün yaşamınız ve ilişkilerinizle ilgili önemli kararlar alabilir, anlaşmalara imza atabilirsiniz. Görüş ve inançlarınızı çevrenizle paylaşabilir, yurtdışı, mahkeme ve yüksek eğitimle ilgili konularda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Öğleden sonra ise iş ve sosyal hayatınızda daha aktif ve girişimci olabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Finansal konularda attığınız adımların sonuçlarını alabilir, girişimlerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde ağır ve sorumluluk gerektiren konular gündeme gelebilir, aynı düşünceyi paylaştığınız kişilerle bir araya gelerek fikir birliğine varabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Eşinizle, ortağınızla ya da işbirliği içinde olduğunuz kişilerle beraber harekete geçseniz de sonuçlarını daha sonra alabilirsiniz. Öğleden sonra banka, kredi, vergi, sigorta, nafaka gibi finansal konular gündeme gelerek sorumlulukları artırabilir ve iyimserliğinizi kaybedebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

İş ve sosyal hayatınızda kendinizi ifade edebilir,  toplantı ve görüşmelerde sunumlar yapabilirsiniz. Kariyerinize dair konularda önemli kararlar atabilir, anlaşmalara imza atabilirsiniz. İşbirlikleri ön plana çıkabilir, karşınızdakilerin talep ve istekleri doğrultusunda harekete geçebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Becerilerinizi kullanarak, yaratıcılığınızı ifade edebilir, görüşlerinizi akılcı ve akıcı bir dille anlatabilirsiniz. Sevdiklerinizin desteğiyle girişimlerde bulunabilir, cesur adımlar atabilirsiniz. Neşeli ve iyimser ruh haliniz yerini ağır sorumlulukların gerektirdiği bir ciddiyete bırakabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Finansal sorunlarınıza akılcı çözümler bulmak için harekete geçebilir, vergi, sigorta, kredi gibi konularda imzalar atabilirsiniz. Size daha fazla keyif veren alanlara yönelmek isteyebilirsiniz. Hobilerinize ve sevdiklerinize zaman ayırabilir, çocuklarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Bugün anlaşmalara varabilir, ortaklıklar için imzalar atabilirsiniz. Karşınızdakilerden alacağınız haberler beraber harekete geçmenizi gerektirebilir. Sabah saatleri girişimler için elverişli olmasa da öğleden sonra aile, ev ve gayrimenkullerle ilgili konularda adımlar atabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Gelirlerinizi artırmak için attığınız adımların sonuçlarını alabilir, kararlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Beraber çalıştığınız kişilerden ya da işin uzmanlarından fikir alabilir, projelerinizin sunumunu yapabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde iletişiminiz trafiğiniz hareketlenebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Hareketli geçen birkaç günün ardından bugün kararlarınızı gözden geçirebilir, eksiklerinizi tamamlayarak, girişimlerinizin sonuçlarınızı alabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde cesur davranabilir, karşılıklı konuşarak taleplerinizi ifade edebilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili konular ön plana çıkabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Ev, aile ve gayrimenkullerle ilgili girişimlerinizi sonuçlandıracak kararlar alabilir,  fikir alış verişinde bulunabilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde Ay’ ın burcunuza geçmesiyle birlikte kendinizi daha rahat ifade edebileceğiniz ve harekete geçebileceğiniz bir sürece giriyorsunuz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün aldığınız haberler cesur girişimlerde bulunabileceğiniz bir ortamı hazırlayabilir. Hızlı bir iletişim trafiği içinde ani kararlar alabilirsiniz. Önümüzde ki birkaç gün hareket için uygun olmayabilir. Kendi içinize çekilerek izole olmak isteyebilir, sorumlulukların getirdiği ağır yük sizi sıkabilir.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Yeteneklerinizi ön plana çıkarabileceğiniz anlaşmalar imzalayabilir, ekonomik konularda alacağınız kararları uygulamaya koyabilirsiniz. Öğleden sonra gelecek hedeflerinize varmak için daha fazla çaba sarf edebilir, içinde bulunduğunuz sosyal gruplar içinde sorumluluk üstlenebilirsiniz.