Yazarlar

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın

astrofiber@stargazete.com

Günün Burç Yorumları (10.07.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Maddi manevi değerlerinizi korumak ve sağlam koşullarda girişimlerde bulunmak bugün sizin için önemli olabilir. Kazançlarınızı artırmak için güçlü kişilerden ve sezgilerinizden destek alabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımında ya da kiralanmasında sizin lehinize gelişen durumlar yaşanabilir, aileyle birlikte yapılan ekonomik faaliyetlerden olumlu sonuç alabilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Burcunuzdaki Ay’ın etkisi ile kendinizi daha rahat ifade edebilir; isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve grupların desteğiyle uzun vadeli, akılcı ve kalıcı adımlar atabilir, hayallerinize varmak için somut kararlar alabilirsiniz. Bugün duygusal konularda yakın çevrenizle paylaşımlarda bulunabilir, iletişiminizde hassas ve duyarlı davranabilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Kendi içinize dönmek ve günü tembellik yaparak geçirmek isteyebilirsiniz. Başkalarına yardım etmek amacıyla bazı organizasyonlara katılabilir, arka planda kalarak iş ve sosyal hayatınızı kurgulayabilirsiniz. Bilinçaltınızda sizi huzursuz eden ekonomik konulara akılcı ve sağlam çözümle üretebilir, alacağınız desteklerle kendinizi güvende hissedebileceğiniz adımları planlayabilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün geleceğe dair hedeflerinizi somut adımlarla sağlamlaştırabilir, uzun vadeli düşünebilir; yatırıma yönelik davranabilirsiniz. Eşin ya da ortağın destekleyen tavırları ile iş hayatınızdan kazançlarınızı doğru yönlendirebilirsiniz. Gruplar içinde veya ekip çalışmalarında yer alabilir; keyifli organizasyonlar yapabilir, kendinizi daha enerjik ve güvende hissedebilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

İş ve sosyal hayatınızda hem maddi hem manevi alanda güven teması ön planda olabilir. Çalışma arkadaşlarınızdan veya akrabalarınızdan alacağınız destekle uzun vadeli, akılcı projeler üretebilir, içinde bulunduğunuz koşulları istediğiniz gibi yönlendirebilirsiniz. Yapacağınız görüşme ve toplantılarda hem sezgilerinizin hem de kulislerden gelen bilginin yardımını görebilirsiniz.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Yurtdışı, yüksek eğitim veya medya alanında size yeni ufuklar açacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Teklifleri değerlendirirken sağlam ve uzun vadeli kararlar peşinde olabilir; hem keyif alabileceğiniz hem de yeteneklerinizi kullanabileceğiniz tercihler yapabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinize varmak için gereken desteği bulabilecek, somut sonuçlar elde edebileceksiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konulardan, ortak paralardan yana şanslı olduğunuz bir günde olabilirsiniz. Güvenlik ihtiyacı ile davranabilir; uzun vadeli yatırımlar veya kazançlar peşinde koşabilirsiniz. Aileden gelen destekle vergi, sigorta, kredi, nafaka gibi sorunlarınıza çözüm üretebilir, akılcı, kalıcı ve sağlam zemin üzerinde ilerleyebileceğiniz adımlar atarak, somut sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

İkili ilişkiler, ortaklıklar ve anlaşmalar öncelikli olabilir; dikkatinizi bu konulara yöneltebilirsiniz. Görüşme, anlaşma ve toplantılarda kendinizi güçlü bir şekilde ortaya koyabilir ve ikna edici olabilirsiniz. Aynı görüşü paylaştığınız kişi ve gruplarla kuracağınız işbirliklerinde fayda sağlayabilir, duygusal konularda ise danışmanlığa ihtiyaç duyabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün çalışma ortamınızda uzun vadeli, sağlam projeler üstünde çalışabilir, size ekonomik kazançlar sağlayacak somut adımlar atabilirsiniz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen alışkanlıklarınızı değiştirmek ve daha sağlam bir düzen kurmak isteyebilirsiniz. Maddi ve manevi destek göreceğiniz koşulların oluşu kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Yaşamdan keyif alabileceğiniz, kendinize ve hobilerinize ve sevdiklerinize zaman ayırabileceğiniz bir gündesiniz. Aşktan yana gelişmeler lehinize olabilir, güvenebileceğiniz kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yatırımlarınızı uzun vadeli değerlendirme isteği ile hareket edebilir; sağlam temeller oluşturacağınız işbirliklerine ve ortaklıklara adım atabilirsiniz.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Yaşamınıza dair önemli kararlar alarak, iş ve aile ortamınızda yaptığınız girişimlerin somut sonuçlarını alabilirsiniz. Hem çalışmalarınızı hem de kazançlarınızı etkileyecek konularda yaşanan gelişmeler kendinizi güvende hissetmenizi sağlayabilir. Arka planda ki güçlü kişilerin desteği ile uzun vadeli ve kazançlı yatırımlara yönelebilir, sağlam adımlar atabilirsiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Bugün kardeş, komşu, kuzen ya da yakın çevreyle huzur ve güvene dayalı birliktelikler yaşayabilir; onları ziyaret edebilirsiniz. Emin olduğunuz düşüncelerinizi etrafınızla paylaşabilir; güçlü destekler bulabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için gereken planı ve organizasyonu yapabilirsiniz. Sevdiklerinizle iletişiminizin güçlü olması, kendinizi rahat ifade etmenizi sağlayabilir.