Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (11.11.2015)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün yeniayla birlikte başkalarının kaynaklarından faydalanabilmeniz mümkün olabilir, kredi, vergi sigorta gibi konularda girişimlerde bulunabilirsiniz. Daha önce başlattığınız girişimlerde ise hızlı gelişmeler yaşanabilir. Fakat bugün size fırsat gibi görünen gelişmeler kısa sürede önemini kaybedebilir.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

Sizin için önemli olan ilişki ve işbirliklerinde yeni bir dönem başlatmak isteyebilirsiniz ama şartları sizin belirlemeniz mümkün değil. Evlilik ya da ortaklıklarda yaşanacak ani gelişmeler yanıltıcı olabilir ya da girişimleriniz başlamadan sona erebilir. Düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yeniayla birlikte çalışma ortamınızda ve günlük rutinlerinizde bir hareketlilik yaşanabilir, beraber çalıştığınız kişiler değişebilir ya da ortak bir proje yürütmeye başlayabilirsiniz. Fakat girişimlerinizin sonuçlarını beklentilerinizi karşılamayabilir. Sizin ya da ailenizin sağlığı gündeme gelebilir.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Aşk hayatınızda ki hızlı ve ani gelişmeler duygularınızın harekete geçmesine neden olabilir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarla ilgili düşüncelerinizi tekrar gözden geçirebilirsiniz. Fakat adımlarınızı atarken dikkatli olmalı, başladığınız işlerin sonuçlarını almakta zorlanacağınızı bilmelisiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Bir süredir çaba sarf ettiğiniz, gayrimenkul, yerleşim ya da kariyere dair konular bugün gerçekleşen yeniayla birlikte sonuca ulaşabilir. Fakat yeni girişimlerinizle için gereken ekonomik yeterliliğe sahip olmadığınızı fark edebilirsiniz. Aileyi ilgilendiren konularda fikir alışverişinde bulunmalısınız.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugün gerçekleşen yeniayla birlikte zihinsel ve eğitimle ilgili konularda odaklanmanız artabilir. Yakın çevreye dair konulara bakış açınızı artık değiştirmeniz gerektiğini fark edebilir, var olan sorunları bitirmeye yönelik harekete geçebilirsiniz. Ani gelişen yolculuklar ve anlaşmalar fırsatları karşınıza getirebilir.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Kendi gelirlerinizi kontrol ve muhafaza etmekle ilgili girişimlerde bulunmanız gerekebilir. Fakat kontrolünüzde olmayan gelişmeler sahip olduğunuz maddi manevi değerleri tekrar gözden geçirmenizi gerektirebilir. Yeteneklerinize güvenerek attığınız adımların sonuçları beklediğiniz gibi olmayabilir.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Burcunuzda gerçekleşen yeniayla; hem hayatınızı hemde ilişkilerinizi tekrar gözden geçirerek, karşınıza çıkan değişim fırsatlarını değerlendirebilmelisiniz. Gerçi yaşamınıza dair konularda attığınız adımların sonuçlarını alabilmeniz için şartların tamamen değişmesi ve gruplardan destek almanız gerekebilir.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Bugün yaşanan yeniay; kadersel olayları ve kontrol edemediğiniz gelişmeleri karşınıza çıkarabilir. Kafanızı kurcalayan ve sizi endişelendiren sorunları tekrar gözden geçirmeli ve çözüme ulaşmak için acele etmemelisiniz. Gizli düşmanlıkların açığa çıkmasıyla bazı girişimlerinizi sonlandırabilirsiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Geleceğe dair ideallerinizi gerçekleştirebilmek için adımlar atabileceğiniz ortamlar gelişebilir. Yeniayla birlikte hedeflerinizi gözden geçirerek bazı görüşlerinizden vazgeçmeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz gruplarla ya da arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yeni bir dönem başlayabilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Bugün hedef ve beklentilerinizle ilgili fırsatlarla karşılaşabilir, ani gelişen olaylar karşısında harekete geçmek isteyebilirsiniz. Toplum içinde ki konumunuzu ve kariyerinizi dönüştürecek gelişmeler yaşanabilir. Fakat attığınız adımların sonuca ulaşması için konulara daha derinden bakabilmelisiniz.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

Hayat görüşünüzde yenilenmeye ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz. Yakın ilişki de olduğunuz kişilerin fikirlerinden faydalansanız bile konulara daha detaylı bakabilmeniz ve kendi inançlarınız doğrultusunda hareket etmeniz gerekebilir. Yüksek eğitim ve uzun yolculuklarla ilgili girişimlerde bulunabilirsiniz.