Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (11.12.2014)

KOÇ 21 Mart - 20 Ni­san

Bugün kendinizi iyimser ve neşeli hissedebilir; değişen bakış açınızla hayata umutla bakabilirsiniz. Sevgiyi deneyimlemek, kendinizi güvenle ifade etmek, yetenekli olduğunuz alanlarda yaratıcılığınızı ortaya çıkaran çalışmalarda bulunmakla ilgilenebilirsiniz. Ufkunuzu açacak yeni insanlarla tanışmak sizi keyiflendirebilir.

BOĞA 21 NİSAN-21 MAYIS

Yatırımlarınızla alakalı birden bire ortaya çıkan durumlar size gelecek adına yeni adımlar getirebilir. Daha önce öngöremediğiniz ancak yaşananlar neticesinde ortaya çıkanlar olabilir. Ortak olduğunuz gelirler, eşin parası, faiz, prim gibi kazanımlardan yana şansınızı lehinize değerlendirmeye bakmalısınız.

İKİZLER  22 MAYIS-21 HAZİRAN

Fikir ve düşüncelerinizle ortaya koyarken söylemlerinizin de etkileyici olacağı bir gün sizi bekliyor. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizden gelecek öneri ve destekler hedeflerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayabilir. Ortaklıklar beklentilerinizi aniden ortaya çıkan gelişmeler sayesinde yerine getirebilirsiniz.

YENGEÇ  22 HAZİRAN-23 TEMMUZ

Bugün iş hayatınızı ve kazançlarınızı etkileyecek ani gelişmelere hazır olun. Birdenbire ortaya çıkan durumlar sayesinde mesleğinizde ilerleme kaydedebilir; kendinizi farklı yeteneklerinizle öne çıkarabilirsiniz. Gelir ve giderleriniz adına da yenilenmeler söz konusu. Yapacağınız harcamalarla tepki çekebilir veya yeni yatırımlarınızla gündeme gelebilirsiniz.

ASLAN  24 TEMMUZ-23 AĞUSTOS

Ay; sizi hareketli ve aktif kılmaya devam ediyor. Yurtdışı, eğitim, medya ve hukuk alanındaki işlerinizle ilgili aniden gelişen durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu gelişmelerin sonuçlarının olumlu olacağına dair içsel inancınız var. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıran ve ufkunuzu açan bir o kadar da risk alacağınız tanışmalar yaşanacak.

BAŞAK  24 AĞUSTOS-23 EYLÜL

Henüz ortaya çıkaramadığınız ancak geri planda hazırlıklarını sürdürdüğünüz projeleriniz olabilir. Ev, gayrimenkul, yatırımlarınız veya ailevi konuları içeren bu durumlarla ilgili geçenlerde başlattığınız girişimlerin yeni gelişmeleri olabilir. Bugün karşılaşacağınız fırsatları enine boyuna değerlendirebilir; maddi tarafıyla ilgili araştırmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ  24 EYLÜL-22 EKİM

Grup çalışmaları ve bağlı olduğunuz dernek faaliyetleri açısından hayli aktif bir gün geçirebilirsiniz. Fikir ve düşüncelerinizi rahat ifade edebilir; çevrenizin beğenisini kazanabilirsiniz. Ayrıca iletişim alanındaki yeteneğiniz sayesinde yeni insanlarla tanışabilir; geleceğiniz adına olumlu olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz.

AKREP  23 EKİM-22KASIM

Yönetim alanındaki yeteneğinizi bugün önemli işleri kotarmak için kullanabilir; farklı yaklaşımlarınızla dikkatleri çekebilirsiniz. Ev, aile ve sevdiklerinizle ilgili durumlar da toplumun şahit olacağı şekilde açıkça yaşanabilir. Finansal alanda ise beklediğiniz gelirleri elde edebileceğiniz fırsatlarınız olabilir.

YAY 23 KASIM-21 ARALIK

Yolculukları içine alan konularda size umut vaad eden gelişmeler içindesiniz. Geçen haftalarda başlatmış olduğunuz girişimlerle ilgili sürpriz haberler alabilir veya durum güncellemesi yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeye yol açan aniden beliren ve sizi heyecanlandıran tanışmalar da gündeme gelebilir.

OĞLAK  22 ARALIK-20 OCAK

Finansal işlerle oldukça meşgulsünüz. Ortak gelirler, yatırımlar, alacak ve borç hesapları ile ilgili değerlendirmeleri yapıyor; sağlam adımlar atarak ilerlemeyi istiyorsunuz. Beklenmedik gelişmeler ufak çaplı krizler getirebileceği için temkini elden bırakmamanızda yarar var. Duygusal paylaşımlar sizi heyecanlandıracak.

KOVA  21 OCAK-19 ŞUBAT

İlişkilerin önem kazandığı günlerde ani kararlar almanız söz konusu. Birden bire fark ettiğiniz veya yakın çevrenizin uyarıları sayesinde elde ettiğiniz bilgiler sayesinde yeni değerlendirmeler yapabilirsiniz. Grup çalışmaları veya yurtdışı işlerinizle ilgili ise fırsatlar sağlayacak destekleri bulabilirsiniz.

BALIK  20 ŞUBAT-20 MART

Çalışma hayatında ipleri elinizde tutmak; kazanmış olduğunuz vasıflarınızla göz doldurmak istiyorsunuz. Bugün bu niteliklerinizi ortaya çıkaracağınız beklemediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Diğer yandan sağlığınızla ilgili ertelediğiniz kontrolleri yaptırmaya vakit ayırabilir; bedeninize faydalı olacak programları başlatabilirsiniz