Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
Figen Kızıltaş & Berna Narin Aşkın
astrofiber@stargazete.com
Yazarın Sayfası

Günün Burç Yorumları (12.01.2016)

Koç 21 Mart - 20 Ni­san

İdeallerinize sıkı sıkıya sarıldığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Bugün yeni girişimlerde bulunmak yerine başlatmış olduklarınızın üzerine yoğunlaşabilir; iyileştirmek için çaba gösterebilirsiniz. Ayrıca gruplar, ekip çalışmaları da sizi fazlasıyla meşgul edebilir. İhmal ettiğiniz arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.

Boğa 21 Nisan - 21 Mayıs

İkili ilişkiler, işbirlikleri adına vurgulu zamanlardan geçmektesiniz. Sizi yoran zaman zaman da harekete geçiren gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal yaşamda ise grup çalışmaları, bir amaç adına yapılacak faaliyetlerle öne çıkabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yerine elde olanları alternatif unsurlarla iyileştirebilirsiniz.

İkizler 22 Mayıs - 21 Haziran

Yurtdışı, eğitim ve medyayı içine alan konular gündeminizdeki yerini korumakta. Farklı bakış açılarıyla, alternatif çözümler üreterek üzerinde çalıştığınız projeleri geliştirebilirsiniz. Çalışma hayatınızda ise size hizmet veren kişilerden destek alabileceğiniz gibi zaman zaman da engeller görebilirsiniz.

Yengeç 22 Haziran - 23 Temmuz

Bugün ortak gelirler, faiz, prim gibi alacaklarınızla alakalı işleriniz yavaş ilerleyebilir. Yöntem ve izlediğiniz yolu değiştirmek yerine farklı bir tavır sergileyerek hedefinize ulaşmaya çalışabilirsiniz. Duygusal paylaşımlarda ise fazla tutkulu olabilir; ısrarcı davranabilirsiniz.

Aslan 24 Temmuz - 23 Ağustos

Karşıt burcunuzda halen ilerleyen Ay; ilişkileri ve işbirlikleri gündeminizdeki etkinliğini sürdürmekte devam ediyor. Başkalarına bağlı olmanıza rağmen onlardan öğreneceğiniz farklı bakış açıları olabilir. Kendi gözünüzün dışında alternatiflilik gelişiminize katkı sağlayabilir.

Başak 24 Ağustos - 23 Eylül

Bugünlerde grup etkinlikleri, takım çalışmaları içinde yer alabilirsiniz. Size destek olabilecek iş hayatınıza yenilik getirecek kişilerden alacaklarınız olabilir. Yeni teknikler de deneyerek üzerinde çalıştığınız iş ve projelerin eksiklerini tamamlayabilirsiniz. Zihinsel olarak ise oldukça aktifsiniz.

Terazi 24 Eylül - 22 Ekim

Finansal konular gündeminizdeki önemini korurken bir yandan da hayatın keyifli tarafından vazgeçmek niyetinde değilsiniz. Aşk hayatınızı renklendirecek ve size heyecanlar yaratacak kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Ayrıca çocuklarınızın geleceğiniz ilgilendiren konularla da meşgul olabilirsiniz.

Akrep 23 Ekim - 22 Kasım

Eve, aileye ait konularda aldığınız kararlarınızı hayata geçirebilirsiniz. Başlattığınız iş ve girişimlerin eksik yönlerini fark edebilir ve düzeltme yoluna gidebilirsiniz. Ayrıca bozulan ilişkilerinizi de farklı tavır takınarak giderebilir; hayat tarzınızda yenilenme yaratabilirsiniz.

Yay 23 Kasım - 22 Aralık

Alacağınız eğitim, seminer gibi bilgiye dayalı uğraşlar ufkunuzu açabilir; kendinizi geliştirmenize yardımcı olabilir. Ayrıca yakın çevre ve kardeşlerle ilişkinizde size farkındalık kazandıracak durumlar yaşanabilir. Kontrolünüz dışında oluşan durumlara karşı da temkinli olamaya devam etmelisiniz.

Oğlak 23 Aralık - 20 Ocak

Bugünlerde kazanç ve harcamalarınızın değerlendirmelerinden elde ettiğiniz sonuçlar var. Geleceğinizi düşünerek yeni düzenlemeler yapabilir; kazançlarınızı arttırabileceğiniz projelere yönelebilirsiniz. Girişim de bulunmadan önce iyi bir planlama yapmanız gerekebilir.

Kova 21 Ocak - 19 Şubat

Halen Ay burcunuzda ilerlerken koşullar lehinize gelişmekte. Başlattığınız işi, ilişkiyi ilerletme ve geliştirme kapasitenizi doğru kullanma gayreti gösterebilirsiniz. Ancak bugünkü enerjilerden dolayı istediğiniz hızda ilerleyemeyebilirsiniz. İş ve sosyal hayatın içinde hareketliliğiniz devam etmekte.

Balık 20 Şubat - 20 Mart

İç dünyanızda olmaktan hoşnutsunuz gibi. Gelecekte yapacaklarınız üzerine odaklanabilir; yeteneklerinizi nasıl kullanabileceğiniz hakkında düşünebilirsiniz. Koşullar bugün sizden yana olmasa da yarından sonra harekete geçebileceksiniz. Yurtdışı, eğitim ve yolculuklar adına yeni gelişmeler olabilir.